320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kuidas rootsi keeles värav on?
    maali!

    https://www.thelocal.se/20190703/swe...of-the-day-ml/

    kui ülekannet mitte kinni panna, võib päris pikalt rootsi stuudiot ja järelmängu näha, isegi teiste mängude parimaid palasid. eesti ülekanded lõppesid alati väga kiiresti ja järsult

    Kommentaar


      Sellest, et vincent räägib rootsi keeles, sain foorumit lugedes aru. Aga miks telekaäpiga järelevaatamist hakitakse nagu vikatiga, sellest ei saa aru. Kas klienditeenindusse kirjutanud saaksid oma kirjapõhja jagada? Võtaks ka oma 25% tagasi siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust

        maali!

        https://www.thelocal.se/20190703/swe...of-the-day-ml/

        kui ülekannet mitte kinni panna, võib päris pikalt rootsi stuudiot ja järelmängu näha, isegi teiste mängude parimaid palasid. eesti ülekanded lõppesid alati väga kiiresti ja järsult
        Eestlane ongi lühikese jutu
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kogu selle kahepäevase jandi VP teenusega saab võtta kokku ühe suure ahhetusena - küll ikka rootslastele edastatakse hea kvaliteediga pilti, võttis silma peaaegu märjaks Sellise pildikvaliteediga võiks juba rallit sõita

          Kommentaar


            Algselt postitas tpx Vaata postitust
            Kogu selle kahepäevase jandi VP teenusega saab võtta kokku ühe suure ahhetusena - küll ikka rootslastele edastatakse hea kvaliteediga pilti, võttis silma peaaegu märjaks Sellise pildikvaliteediga võiks juba rallit sõita
            Iroonia? Ma ei näinud erilist vahet

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              Iroonia? Ma ei näinud erilist vahet
              Mitte päris, Rootsi klientidele mõeldud striim oli oluliselt teravama pildiga, kui tavaline Baltikumi striim. Tõesti ma ei viitisnud fakte kontrollida, et teha kindlaks bitaaz ja jms, minu viga, aga puht "silmaga" hinnates oli pilt peale VP poolset ümberlülitust oluliselt parem, teravam + detailirohkem. Pakun 720i vs. 1080i

              Kommentaar


                Algselt postitas tpx Vaata postitust

                Mitte päris, Rootsi klientidele mõeldud striim oli oluliselt teravama pildiga, kui tavaline Baltikumi striim. Tõesti ma ei viitisnud fakte kontrollida, et teha kindlaks bitaaz ja jms, minu viga, aga puht "silmaga" hinnates oli pilt peale VP poolset ümberlülitust oluliselt parem, teravam + detailirohkem. Pakun 720i vs. 1080i
                Ma ei imestaks, kui see nii oleks. Kui vaadata, kuidas Rootsi pangad teevad eristuse Rootsi ja Eesti klientide vahel, ning mõni Rootsi telekommunikatsioonifirma Eestis pakub aastaid järjekindlalt saastruutereid, siis ma üldse ei imesta, et "omadele" pakutakse sama toodet kas odavamalt või kvaliteetsemalt kui "võõrastele".

                Kommentaar


                  Põhjamaade juhtiv voogedastusplatvorm Viaplay nörritas eelmisel nädalal tuhandeid siinseid vaatajaid, lülitades tehniliste probleemide lahendusena eestikeelse kommentaari lõpuks rootsikeelsele. Kontsern kinnitab, et teeb pikaajalisi investeeringuid kõikidel turgudel, sealhulgas Eestis.

                  Kommentaar


                    Ratase ümmarguste vastuste generaator kahvatub selle kõrval.

                    Kommentaar


                      Kahjuks on artikkel minu jaoks maksumüüri taga, aga pealkirjaga piirdudes tundub, et sitasti investeeritakse siis, kui kuust-kuusse, aastast-aastasse samad tehnilised jamad jätkuvad. Aus vastus oleks olnud, et investeeritakse ülekannete õiguste omandamisse, tehniline tase seda firmat ei huvita (vähemalt mitte väljaspool Rootsit).

                      Kommentaar


                        Mina igal juhul tühistasin tellimuse ära. Vaatab, mis uus hooaeg toob
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ahoi Soccerneti tegijad!

                          Korraldage palun Viaplay meie piirkonna juhiga intervjuu. (Enne tehke kindlasti SN-is küsimuste korje).


                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Mina igal juhul tühistasin tellimuse ära. Vaatab, mis uus hooaeg toob
                            +1. seal sai ilusti valida ka, et lõpetamise põhjuseks on sitt kvaliteet ja tehnilised tõrked. arvatavasti ainus tõhus viis tagasiside jätmiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                              +1. seal sai ilusti valida ka, et lõpetamise põhjuseks on sitt kvaliteet ja tehnilised tõrked. arvatavasti ainus tõhus viis tagasiside jätmiseks.
                              ja sai veel kommentaari jätta, kus mainisin muude asjade seast et külastagu seda alateemat siin.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Mina igal juhul tühistasin tellimuse ära. Vaatab, mis uus hooaeg toob
                                Tegin sama. See "investeerime tehnoloogiasse" kõlab nende suust nagu hetkel poliitikutelt "paneme rohkem raha tervishoidu ja haridusse!!" (a miks seda siis varem tehtud pole?)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X