320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust

    Klaar-Vabamäe?

    Kas F2 sõite ka näidatakse?
    Tänasel päeval vist Klaari kõrval Vabamäe jep.

    Näidatakse. Kohe algab kah, vips pos3 stardis
    E: kõva race vipsislt, üleplatsimees, kahjuks mutrivend keeras perse veits.

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      Tarmo Klaar F1e kommenteerimas on küll ülikõva lüke. Mõnus nostalgia vibe sees ja ta on hea. paned silmad kinni, kuulad ja oledki 20 a noorem

      Peaks üles otsima, mul vist kuskil on alles mingi vana autospordiajakiri, kus viimasel küljel või lehel, oli Tarmo Klaari ja Are Elleri? parimad pirnid. Loodevasti Tarts on veel hot ja kütab pirne, nagu vändrast saelaudu.
      Vähemalt tegi Klaar asja klaariks ja nüüd räägime edaspidi ikkagi rataste vahetusest, mitte rehvide vahetusest.

      Muidu on neid ikka lust kuulata.

      Kommentaar


        Ostsin ka paketi ära. Magasin hommikuse F1 kvalifikatsiooni maha ja tahtsin nüüd järele vaadata, kuid jääbki ülekannet bufferdama (nii arvutis kui ka telos). Vabatreeninguid ja kõiki muid prorgamme saan järele vaadata. Keegi oskab kommenteerida?

        E: Nevermind, nüüd läks tööle. Samas ikkagi imelik, et ei saa koheselt peale ülekande lõppu järele vaadata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
          Ostsin ka paketi ära. Magasin hommikuse F1 kvalifikatsiooni maha ja tahtsin nüüd järele vaadata, kuid jääbki ülekannet bufferdama (nii arvutis kui ka telos). Vabatreeninguid ja kõiki muid prorgamme saan järele vaadata. Keegi oskab kommenteerida?

          E: Nevermind, nüüd läks tööle. Samas ikkagi imelik, et ei saa koheselt peale ülekande lõppu järele vaadata.
          Mul töötas kvali järgi vaatamine arvutis laitmatult.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
            Ostsin ka paketi ära. Magasin hommikuse F1 kvalifikatsiooni maha ja tahtsin nüüd järele vaadata, kuid jääbki ülekannet bufferdama (nii arvutis kui ka telos). Vabatreeninguid ja kõiki muid prorgamme saan järele vaadata. Keegi oskab kommenteerida?

            E: Nevermind, nüüd läks tööle. Samas ikkagi imelik, et ei saa koheselt peale ülekande lõppu järele vaadata.
            Vaatasin suht kohe kui ülekanne lõppes järgi. Toimis kenasti

            Kommentaar


              WebOS-iga oli eelmisel F1 nädalavahetusel kuidagi nii, et kui ülekanne veel käis, siis valides algusest vaatamise variandi, jäigi bufferdama. Toimis ainult otse vaatamise valimine ja siis ise tagasi algusesse kerimine. Ühe F2 ülekande järelevaatamine viskas aga järjepidevalt alguse asemel automaatselt ülekande lõppu.

              Üldiselt on üllatavalt bug’e täis see app. Oleks arvanud, et tehniline pool on Viaplay tugevuseks. Samas, kuna ma kasutan juba vähemalt teist ringi seda ‘kolm kuud ühe hinnaga’ pakkumist, siis hetkel seedib ära.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Mul ei ole eelnevalt PC ja telefoni osas erilise etteheiteid Viaplayle väga olnud. Va pildikvaliteet, mis telefonis ja PC's on ikka kehvake. Muidugi oleneb ülekandest.

                Ostsin hiljuti uue teleka, millel on Android TV peal. Üks jõhkralt positiivne osa on see, et ülekande pildikvaliteet on väga palju parem võrreldes PC või telefoniga. Ilmselt on telekal mingi pildiparandus vms sees, aga seni ei saa nagu midagi öelda pildi osas. Eelmise telekaga proovisin HDMI kaabliga ja nohjah, ei hakka sellest pildist pikalt rääkima.

                Aga viimase kahe päevaga tekkis mingi error, kus LIVE feedi spordis näitab, aga lastesisu, filmid ja seriaalid on miskipärast pekkis. Paned käima, siis sisu käib ala 10 sekundid fastforward kiirusel ja siis jookseb kokku. Omalt poolt tegin igasugu uuendused ja deinstallid/reinstallid ära, aga miskit ei muutunud.

                Lubati esmaspäeval vaadata, sest väidetavalt ei ole neile sellist infot enne tulnud, et mingi error oleks.

                Sellega seoses soovitan soojalt igasugustest probleemidest otse Viaplayle kirjutada. Kui on viitsimist, siis võite ka mulle info saata, aga sel juhul paluks inglise keeles, sest ma ei jõua tõlkida. Võimalik, et nii saame mõnele murele kiiremini lahenduse.

                Kommentaar


                  Tarmo Klaari heli praeguse Indycari ülekande ajal on küll liiga madala volüümiga. Mootorimüra taustal ei saa arugi mida ta räägib.

                  Kommentaar


                    Tutvun teenusega, sest niikuinii pääsu pole. Esialgu on mõlemad meistrite liiga mängud leedu keeles, seadetes muidugi pandud eesti. Pilt siiski liigub, nii et ok algus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      "Põlve ülemine ots" - peab vokabulaariumisse võtma löögiliigutuse kirjeldamiseks! thx Ott

                      Kommentaar


                        Viaplay teine kommentaator ka mõnus vend.... Et sellest ei saa siis eelist kui juhuslikust käepuutest kukub pall nii ette, et paned ristakasse? dumbfounded.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Viaplay teine kommentaator ka mõnus vend.... Et sellest ei saa siis eelist kui juhuslikust käepuutest kukub pall nii ette, et paned ristakasse? dumbfounded.
                          Su jaoks umbjoobes peaga vaadates oli see eelis.
                          Reaalsuses see näpuripse seda palli kuidagi soodsamalt ette küll ei põrgatanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                            Su jaoks umbjoobes peaga vaadates oli see eelis.
                            Reaalsuses see näpuripse seda palli kuidagi soodsamalt ette küll ei põrgatanud.
                            ma lähtun sellest, et, kui pall ei oleks põrganud ta käest alla, ei oleks tekkinud sellist löögivõimalust. ja nii on. või kui alosno käsi oleks selja taga olnud näiteks (või ei oleks käsi palli puutunud), siis oleks see pall talle nii ette kukkunud jalale...?

                            mul tegelt ei ole mängu vaadates erilisi prille atm, kuidagi kukub isegi chelsea poolele see vaib, sest domineerivad päris okeilt.

                            ja näed, selle viimase lause kirjutamise ajal tuli ka.

                            Kommentaar


                              Olen ka proovinud nüüd paar nädalat CL vaadata. No sorry, ei istu mulle see kommentaar. Lisaks tundub, et on väikese viitega pilt vs heli ja seda pildi kasuks.

                              Kommentaar


                                Ma tean et praegu on sõda ja palju olulisemaid asju maailmas jne, aga see kommentaar kaotab igasuguse mõtte, kui vaatajal juba emotsioon lõppeb ohtliku olukorra või värava juures, aga järvela alles hakkab kisades sinna olukorda jõudma. Kui ikka ei suudeta seda "kala" mis juba mingi aasta aega vist selle viivitusega sees, parandada, võiks sama hästi ilma kommentaarideta asja vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X