320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kallis kommentaator, ma küll armastan sind, aga what the fucking fuck sa siin pendla ajal soiud? Mis otsast see viga on, mis otsast see kinni hoidmine on? Kas mingi kommentaatorite reegel, et maksku mis maksab peab kohtuniku poolt olema? Disgrace vile, DISGRACE.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Viaplay promo ühele mängule on võimas, keerasin huvi pärast Monaco Leverkusen mängu peale, sest seal pidi penaltiseeria hakkama, aga Viaplay otsustab aga näidata Manchester United Barcelona mängu mida saaksin vabalt teise kanali pealt vaadata kui tahaks. Enne kui siin pidavalt erinevaid võõrkeelseid ülekandeid ja muud jama korraldati mind nii väga ei häirinud aga sellise asja peale on Eestimaal mõistlikum parem striime kasutada kui Viaplay teenust.

      Kommentaar


        Algselt postitas ALFØ Vaata postitust
        Viaplay promo ühele mängule on võimas, keerasin huvi pärast Monaco Leverkusen mängu peale, sest seal pidi penaltiseeria hakkama, aga Viaplay otsustab aga näidata Manchester United Barcelona mängu mida saaksin vabalt teise kanali pealt vaadata kui tahaks. Enne kui siin pidavalt erinevaid võõrkeelseid ülekandeid ja muud jama korraldati mind nii väga ei häirinud aga sellise asja peale on Eestimaal mõistlikum parem striime kasutada kui Viaplay teenust.
        Mul lülitus ümber juba enne lisaaja algust, et saaks näha, kuidas Bruno Fernandes sooja teeb.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          võtke heaks ja nautige. bruno on parim (L) <3<3<3<3
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Nalja teete? Monaco-Leverkuseni lisaaja asemel hakati hoopis barca-manu soojendust näitama.
            õige värk ju

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Mina vaatasin laivis. Väga hea andmine. Ja siis lambist lülitati ümber. S*ta ajab keema. Ma ei maksa sellise jama eest kümnekas kuus.
              lol

              Kommentaar


                Järelvaatamises on ka see pull üleval. On ikka klounid.

                Muuseas, manu-barfa enda ülekanne näitas samal ajal taimerit.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Väga rõve delay kommentaatoritel. Olukord läbi ja siis kaks sõpra karjuvad kuskil

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meke Vaata postitust
                    Väga rõve delay kommentaatoritel. Olukord läbi ja siis kaks sõpra karjuvad kuskil
                    See tekkis peale seda kui pilt korra seisma jäi. Muidugi see pildiseisak tekitas mini infarkti juba.

                    Kommentaar


                      See arsenal-evertoni mängu kommentaator võiks mikrisse rääkida või siis veits volüümi peale keerata, suht susiseb seal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        See arsenal-evertoni mängu kommentaator võiks mikrisse rääkida või siis veits volüümi peale keerata, suht susiseb seal
                        Riia helimehed siis veidi käru keeranud. Proovime teine poolaeg paremini.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Jube tüütu on viimase aja muudatus, kui valid mängu mida vaadata tahad ja viskad puldi käest juba, siis ta küsib veel kas tahad otse vaadata või algusest. Kui ma algusest tahan, siis paku mulle seda võimalust ainult pärast, aitäh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Jube tüütu on viimase aja muudatus, kui valid mängu mida vaadata tahad ja viskad puldi käest juba, siis ta küsib veel kas tahad otse vaadata või algusest. Kui ma algusest tahan, siis paku mulle seda võimalust ainult pärast, aitäh.
                            Pärast… seda, kui oled skoori ära näinud?
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Jube tüütu on viimase aja muudatus, kui valid mängu mida vaadata tahad ja viskad puldi käest juba, siis ta küsib veel kas tahad otse vaadata või algusest. Kui ma algusest tahan, siis paku mulle seda võimalust ainult pärast, aitäh.
                              Nõustun, tüütu. Paar nädalat tagasi mõtlesin ka viibega jalkat vaadata, väga lahe oli kui laiv pilt koos seisuga ette tuli korraks.

                              Kommentaar


                                Isiklikult mulle meeldib, et käimasoleva mängu puhul saab valida, kas vaadata algusest või hetkel pooleliolevast kohast. Kuna jõuan vaatama sageli pärast seda kui mängud on juba alanud, siis see on mugav võimalus vältida kogemata skoori nägemist kui pead mängu livest tagasi algusesse kerima.

                                Samas saan aru, et see praegune lahendus võib olla häiriv nende jaoks, kes alati lives vaatavad - sisuliselt alati 1 lisa nupuvajutus. Ilmselt oleks hea kui kusagil seadetes saaks määrata, kas soovid seda võimalust või siis tuleb alati otseülekande pilt ette alguses.​

                                Kommentaar

                                Working...
                                X