320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei julge Rootsi pildirida kinni panna, sest äkki Eesti oma läägib jälle ja siis ei saa ise tagasi panna.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Väga osav lüke muidugi Viaplay poolt omakeelse kommentaari välja suretamiseks balti riikides. Kõigepealt pannakse osad mängud laupäeval kell 17:00 rootsikeelseks, mis tekitab klientides pahameelt. Seejärel keeratakse omakeelsete ülekannete pilt tuksi, et oleks hea vabandus rootsikeelse ülekande näitamiseks. Ja lõpuks on kliendid ka rahul, et rootsikeelne on, kuna siis vähemalt pilt on korras.

      P.S.: Huvitav, kas Vince saadeti ka juba koju, või istub oma tunnid ära ikka puldis?
      Läks vist koju ära või õppis rootsi keele selgeks.
      Kuidas rootsi keeles värav on?

      Kommentaar


        Kas kuskilt saab neid keeli muuta? Jälle rootsikunn möllab

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Ma ei julge Rootsi pildirida kinni panna, sest äkki Eesti oma läägib jälle ja siis ei saa ise tagasi panna.
          Hmm, see viimane mäng hakkaski spets kell 18 stuudioga juba, muidugi neid sealseid vilesid ja tulesid jälgides tekib kenam koloniaalne vibe.

          Kommentaar


            Ma olin kuu aega Rootsis ja seal sain eesti keeles vaadata. Nüüd tulen koju ja rootsi keeles. Keegi siseringist võiks nagu tõesti kommenteerida, mis toimub.

            Kommentaar


              Kirjutasin supporti täna, vastuseks: "Probleem on just signaaliga mi tuleb Eesti keeles. Pidime keelt muutma. Palume vabandust. Tegeleme lahendamisega."

              Kommentaar


                Mida ma googledama pean, et norme striime leida? See viaplay korraldatav on ikka väga kole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Kirjutasin supporti täna, vastuseks: "Probleem on just signaaliga mi tuleb Eesti keeles. Pidime keelt muutma. Palume vabandust. Tegeleme lahendamisega."
                  Bundesliga mäng ka Rootsi Viaplay siis.

                  Kommentaar


                    Aa, nüüd ma vist saan aru - nad lihtsalt panid rootsi fiidi meile, sest tavafiid tehniliselt katki. See on tegelt täitsa ok, sest pildikvaliteet korras.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Aa, nüüd ma vist saan aru - nad lihtsalt panid rootsi fiidi meile, sest tavafiid tehniliselt katki. See on tegelt täitsa ok, sest pildikvaliteet korras.
                      Vähemalt tervesBaltikumis siis see asi katki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

                        Vähemalt tervesBaltikumis siis see asi katki.
                        Just! Eile sain e-postile sellise tagasiside oma päringule:


                        Täname pöördumise eest.

                        Tõepoolest, on siin tegemist meiepoolse veaga. Nimelt on tekkinud suurem tehniline rike Premier League mängude striimiga baltimaades. Meie tehniline osakond on antud probleemist teadlik ja hetkel otsitakse lahendusi.

                        Vabandame tekkinud probleemide pärast ja teeme kõik, et neid edaspidi ära hoida.

                        Kommentaar


                          Just, Bundesliga ju ka rootsi keeles. Seega see jutt ei tundu täpne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                            Mida ma googledama pean, et norme striime leida? See viaplay korraldatav on ikka väga kole.
                            totalsportek.com

                            Kommentaar


                              Härrased, 9päeva on aega, kui hakkavad CL'i suured mängud pihta. Kuidas me selle nii üle elame? Kui selleks ajaks asjad korras pole siis võib paketi tühistada.

                              Kommentaar


                                Mis ulgumine, öppige inglise keel ära ja tömmake VPN`ga striim peale ja korras
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X