320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Ärge nüüd streikima ka hakake kõik, muidu jääjad peavad veel rohkem maksma hakkama
    Kuna mina ülekannete osas alternatiive ei näe, siis ma lasen endal finantsiliselt taha keerata.
    Seni kuni 30% inimestest ei loobu on nad ikka hinnatõusuga kasumis . Võiks siis rohkem valikut tulla meile, et saab ainult sporti võtta või aastane tellimus oleks odavam kuidagi. Alternatiiviks on IPTV mis on selline hallil alal natukene. Aastase tellimuse peaks ~70€ saama ja chromecastiga peaks ka kannatama vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Ärge nüüd streikima ka hakake kõik, muidu jääjad peavad veel rohkem maksma hakkama
      Kuna mina ülekannete osas alternatiive ei näe, siis ma lasen endal finantsiliselt taha keerata.
      loodetavasti siis ikka libestiga.

      Kommentaar


        Tänage ka soomlasi. 3.märtsi uudis ..
        Selleks, et põhjanaabrid näeksid NHLi, Premier League’i ning vormel 1, tuleb neil välja käia 45 eurot kuus.

        Kommentaar


          Sorry, kui siin juba kaetud teema, aga kui kaua on Viaplays täispikad mängude kordused nähtavad?

          Logisin täna sisse et enne CLi vaadata ära nädalavahetuse EPL mäng ja kaugemale kui esmasp ei anna minna. Kas see tähendab tõesti, et kaks päeva ongi sellise online platformi võimekus reaalselt? Tundub üsna debiilne ja kui Go3s olid need asjad siis nädal oli vähemalt aega vaadata...

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Sorry, kui siin juba kaetud teema, aga kui kaua on Viaplays täispikad mängude kordused nähtavad?

            Logisin täna sisse et enne CLi vaadata ära nädalavahetuse EPL mäng ja kaugemale kui esmasp ei anna minna. Kas see tähendab tõesti, et kaks päeva ongi sellise online platformi võimekus reaalselt? Tundub üsna debiilne ja kui Go3s olid need asjad siis nädal oli vähemalt aega vaadata...
            Isegi mitte 2 päeva, aga kuni järgmise päeva õhtuni.

            Kommentaar


              12 kulli ja randomilt saan F1 peale panna ja westonsi kōrvale chillida…. Teil ikka pilt eest, ausalt. Võtke oma striimid lol

              Kommentaar


                Hea, et kümpa eest kuus bj võõra neiu käest ei oodata siit. Exolä

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Hea, et kümpa eest kuus bj võõra neiu käest ei oodata siit. Exolä
                  Süvene pointi exoläää, siin üritatakse selgelt välja tuua, et vahet pole, kas 10 v 30 euri, aga peaasi, et teenus oleks kvaliteetne exolääääää. Äkki tõmbaks veits westonsitega tagasi exoläääää. Veits wismaris sul see asi vist exolääää

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Süvene pointi exoläää, siin üritatakse selgelt välja tuua, et vahet pole, kas 10 v 30 euri, aga peaasi, et teenus oleks kvaliteetne exolääääää. Äkki tõmbaks veits westonsitega tagasi exoläääää. Veits wismaris sul see asi vist exolääää
                    Kümpa eest kuus westonsi kõrvale f1 ja jalkat vaadata diivanil jumala timm.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust

                      Isegi mitte 2 päeva, aga kuni järgmise päeva õhtuni.
                      Küsisin järgi - järelvaatamine on 48h.
                      Ehk teenus on selgelt sitem kui Go3's enne oli.

                      Niiet tulistage - mis oleks adekvaatne alternatiiv mängude vaatamisele? Kas VPNi kasutades on mingit teise riigi teenusepakkujat, mis pakuks EPL + CL mänge koos järelevaatamisega?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                        Niiet tulistage - mis oleks adekvaatne alternatiiv mängude vaatamisele? Kas VPNi kasutades on mingit teise riigi teenusepakkujat, mis pakuks EPL + CL mänge koos järelevaatamisega?
                        Kõige rohkem valikut leiab ilmselt ikkagi (illegaalsete) netistriimide näol. Kes tahab vaadata EPL-i ja Bundesligat VPNi kasutades, siis Setantasports oleks variant (poole odavam kui praegune Viaplay hind + on võimalik veel soodsamaid diile saada). Pead lihtsalt katsetama, millise riigi VPNiga löögile pääsed, sest mõne puhul ütleb kohe ära, et kasutad VPNi ja ei luba löögile (vahel aitab ka see, kui "incognito" aknas seda proovida):



                        Järelvaatamise kohta ei oska kosta. Mingeid üksikuid mänge saab seal järele vaadata, seega järelvaatamiseks ei soovita Setantat.

                        Kommentaar


                          Kasahstani nähtavasti kommenteerijad sõitnud pole.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Nii, kaks koondisemängu tehtud ja mitte ühtegi kommentaari siin. See on vist "ülemise riiuli" kiitus Viaplayle. Mul korra LG appis jooksis Austria mäng kokku korraks.

                            See Jonase ja Reimi stuudio on suht solid. Räägitakse vajalikud asjad ära ja ettekanne on hea. Reaalajas intekad ka juures. Mulle meeldib ülekande puhul see moodsam ekraanigraafika ja pildirea ühendamine. Näiteks nagu Heinal peatumine ennem mängu kus taustaks näidatakse Heina sooja tegemas jne.

                            Kommentaar


                              Unustasin kirjutada, aga kõik oli koondiste nädalal super, v.a ehk see, et osa mänge staadioniheliga. Tore ju oleks kui inglisekeelne kommentaar. Mis väga meeldis, olid instant hailaidid ning see, et kõik mängud olid telekaäpis skrollides alati nähtaval.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Nii, kaks koondisemängu tehtud ja mitte ühtegi kommentaari siin. See on vist "ülemise riiuli" kiitus Viaplayle. Mul korra LG appis jooksis Austria mäng kokku korraks.

                                See Jonase ja Reimi stuudio on suht solid. Räägitakse vajalikud asjad ära ja ettekanne on hea. Reaalajas intekad ka juures. Mulle meeldib ülekande puhul see moodsam ekraanigraafika ja pildirea ühendamine. Näiteks nagu Heinal peatumine ennem mängu kus taustaks näidatakse Heina sooja tegemas jne.
                                Kiitma kindlasti ei tasu hakata. Mul mõlemad mängud jampsis veits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X