320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootame klubivoorude mängud ära ja vaatame, kas seal jätkub nagu vanasti (igas mängus jääb ühel hetkel LG äpis mäng seisma ja võib seda teha ka korduvalt) või on seal ka midagi muutnud. Eesti mängud möödusid õnneks selle jamata. Aega veel on selle kuupäevani, kui kuutasu tõuseb, seega kui kvaliteet ka muudes mängudes on paremaks läinud, siis võibolla isegi jätkan tellimust.

    Kommentaar


      KALLIS viaplay kommentaator, sa korrutad iga mäng, et "kui kohtuniku arust ei olnud, siis VAR ei saagi muuta" - sellist reeglit ei ole olemas. Kui on tehtud viga, siis saadetakse kohtunik ekraani juurde. VARi ülesanne pole arvata kas kohtunik nüüd nägi olukorda või mitte. (olukordades kus kohtunikul oli olukorrale hea vaade vms, näiteks Bruno vs newcastle 37min pendla küsimise olukord)
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Ma koguaeg siin surusin Mõnut antiChelsea teemal, aga no siirad vabandused, sest Ott Järvela näitab taaskord ja taaskord, mida ebaprofessionaalsus tähendab. Rõve inimene.

        Kommentaar


          Ma õppisin samal ajal rootsi keelt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma koguaeg siin surusin Mõnut antiChelsea teemal, aga no siirad vabandused, sest Ott Järvela näitab taaskord ja taaskord, mida ebaprofessionaalsus tähendab. Rõve inimene.
            No mis nüüd häiris? Kaks kohutavalt sitta võistkonda mängisid jalgpalli, Järvela ristis selle tabelikeskmike madinaks mida ta ka iga kandi pealt oli. Minu arust oli küll lõbus vaatamine. Tõsi, ma liiga palju kuuldemängu ei süvenenud.
            FC Flora

            Kommentaar


              Olen märganud, et avalehel reklaamib viaplay jalkat ainult siis kui Järvela mängu kommenteerib.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Nonii, täna avalehel Feyenoord, aga ei räägigi Järvela!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  hakib. Mänku mängu ajal.

                  Kommentaar


                    Positiivne: tundub, et telekaäpiga (LG) on midagi ette võetud ja peale ähvardust kuumaksu tõsta pole enam pilt lambist seisma jäänud.
                    Negatiivne: tänases Augsburgi mängus hangus pilt viieks minutiks (nii telekas kui arvutis) ja kui lõpuks liikuma hakkas, siis oli seni kommentaatorivabale mängule kaks kommenteerijat lisandunud.

                    Kommentaar


                      "Teie praeguses asukohas ei saa midagi voogesitada, osta ega laenutada."

                      Ma olen Lätis. See vist on mingite Euroopa Liidu seadustega vastuolus? https://ec.europa.eu/commission/pres...et/MEMO_17_243

                      Kommentaar


                        AH ?

                        Kommentaar


                          Plasticul töötas ilusti!

                          Kommentaar


                            Kerida tuleb lihtsalt.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kerida tuleb lihtsalt.
                              jah. Viagay. Perse.

                              Kommentaar


                                Väga lahe, et "meie oma" Crystal Palace fänn stuudios kommenteerimas! Suursaadik Ross Allen siis koos Ott Järvelaga tegemas Crystal Palace vs West Ham Unitedi mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X