320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjutasin R2 peatoimetajale:


    ühesõnaga võiks r2 õhtuses vööndis olla saade, kus ma kommenteerin jalgpalli, kuna see on ikkagi rahva oma ja mu sõbrad tahavad!​

    Varsti siis miitingul näeme!

    Kommentaar


      Kasperil heli jälle pildist maas.

      Kommentaar


        Räme , kuskil 2 sekundiline delay Ukraina - Itaalia...

        Kommentaar


          Ukraina - Itaalia kommentaator näib olevat veendunud, et Ukraina jaoks lõpeb lootus EM-ile pääseda kui täna võitu ei tule. Tegelikult on neil play-off koht tagataskus olemas.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Eks siin ole küsimus, et keegi ei taha õiguste eest nii palju maksta kui Viaplay saada sooviks. /-/. Iseasi, kas keegi neid üldse tahab.

            nende soovitud raha eest ilmselt mitte, kui ka järgmisel aastal edasi tiksuvad

            Millal täpselt siinmail eetrisse vaikus saabub, pole aga endiselt selge, ent vähemasti järgmisel aastal peaks Eesti spordisõbrad Viaplay omanduses olevaid ülekandeid siiski nägema.

            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust


              nende soovitud raha eest ilmselt mitte, kui ka järgmisel aastal edasi tiksuvad
              Jummel, see oleks küll hea kui liigahooajad lõpuni näitavad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                Jummel, see oleks küll hea kui liigahooajad lõpuni näitavad.
                Positiivne on jah see, kui ikka see hooaeg saavad liigad lõpuni näidatud, sest hästi ei usu, et uus teenusepakkuja nt Bundesliga 2 kõiki mänge viitsiks näidata. Teisalt tuleb seda sitakäkki edasi taluda, kui iga mängu teises pooles telekaäpp lihtsalt seisma jääb ja seda sageli korduvalt. Arvutist jookseks normaalselt, aga arvutis tahan samal ajal ka midagi muud teha, kui mäng taustaks jookseb. Viaplay pole muidugi ainus, kelle telekaäpp on alla arvestuse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                  Positiivne on jah see, kui ikka see hooaeg saavad liigad lõpuni näidatud, sest hästi ei usu, et uus teenusepakkuja nt Bundesliga 2 kõiki mänge viitsiks näidata. Teisalt tuleb seda sitakäkki edasi taluda, kui iga mängu teises pooles telekaäpp lihtsalt seisma jääb ja seda sageli korduvalt. Arvutist jookseks normaalselt, aga arvutis tahan samal ajal ka midagi muud teha, kui mäng taustaks jookseb. Viaplay pole muidugi ainus, kelle telekaäpp on alla arvestuse.
                  Mul telekaäpil mängib striim täpselt 60 minutit, siis jookseb errorisse. Poolajal teen on/off telekale, siis ei jookse kokku striim teisel poolajal.

                  Kommentaar


                    Mul on uuema telekapuldiga mingi uuem versioon äpist, mis mulle üldse ei meeldi - seal on kõiksugu errorid aeg-ajalt, pealegi ei saa mänge kiirelt vahetada. Vanema puldiga on aga endine versioon, mis töötab kenasti.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mingit puntki pole tõesti kuskil müügilepingus sees, et peaks kommentaatoritega edasi näitama emakeeles kui õigused ostetud? Või 5a pärast ostab mingi hamas euroopas kõik õigused ära ja lihtsalt ei näita enam kuskil jalkat, sest see on usuvastane vms?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ma nüüd ei saa aru. Ma olen aru saanud, et te valite ise omale mänge? Mõnu teeb täna City-Leipzig mängu, mis on täiesti tähtsusetu ja lihtsalt lamp. Päeva põnevaim kohtumine Milan-Dortmund tuleb krdi statka heliga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Ma nüüd ei saa aru. Ma olen aru saanud, et te valite ise omale mänge? Mõnu teeb täna City-Leipzig mängu, mis on täiesti tähtsusetu ja lihtsalt lamp. Päeva põnevaim kohtumine Milan-Dortmund tuleb krdi statka heliga.
                          Neil on ees kalender mängudega, kust iga kommentaator saab valida, milliseid mänge võtavad. Valikus olevad mängud on aga juba ette valitud.

                          Või noh, see kõik jääb nüüd muidugi juba minevikku.

                          Kommentaar


                            Tänaseks päevaks oli kommentaatoritel valida täpselt kolme mängu vahel:
                            PSG - Newcastle
                            Man City - Leipzig
                            Barcelona - Porto

                            Eeldasin, et äkki vahetatakse City pärast eelmise ringi tulemust ümber, aga ei. Seega tuleb esikoha peale ülioluline mäng!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                              Neil on ees kalender mängudega, kust iga kommentaator saab valida, milliseid mänge võtavad. Valikus olevad mängud on aga juba ette valitud.

                              Või noh, see kõik jääb nüüd muidugi juba minevikku.
                              Kes see idioot on kes selliseid asju otsustab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                                Kes see idioot on kes selliseid asju otsustab?
                                Brändid. Ma vist räägin iga sügis sama juba Go3 ajast, et tru-head jalgpallifännid vaatavad muidugi mingit Newcastle-Dortmundi, aga mass vahib Man Cityt, Barcelonat ja PSG-d, kui isegi midagi mängus pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X