320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
    Ei saa aru mille eest nüüd üldse neile maksta..
    Ma siin Burnley mängu jaoks mässasin streamidega. Sain ühe isegi tööle, aga järgmiste mängude jaoks ei viitsinud otsida. Et, noh, soome keel on ka enamvähem. Läti või Leedu keel oleks ikka kaos

    Kommentaar


      On ju olemas iptv pakkujad
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        The English Premier League on the radio - today, live and free. Follow the Premier League matches live on the radio. How? Through the free live streams of local radio stations or your club's supporter radio.


        Siit saab panna inglisekeelse kommentaari mängima ja Viaplays samal ajal siis pildi. Veidike peab timmima, et pilt ja heli täpselt sünkroonis oleks, aga parem igatahes kui soome/rootsi/läti keelset plära kuulata.

        Kommentaar


          mina olen soomekeelsega väga rahul. meistrite liigal võiks ka olla. kahju muidugi, et nüüd eestikeelne jalgpallikommentaar välja suretatakse. hakkas juba looma.

          Kommentaar


            Niimoodi see eesti keel välja surema pidigi?

            Kommentaar


              Ma suutsin mõne minuti seda VP pilti vaadata - pask ju.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Mul telekast pilt ülipask siis, kui miski muu seade ka samuses netivõrgus on.

                Kommentaar


                  mul oli täna probleeme pildi ette saamisega. mitu korda jäi ketrama, enne kui õnnestus, aga muidu pildi kvaliteet ok.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Huvitav, et kui kiirelt tekkib probleem, et soomlased ostavad Eesti viaplay konto ja laksavad kodumaal VPNiga neli korda odavamat teenust?
                    Minu teada peaks Viaplay puhul näiteks Eesti konto tellimuseks kasutama Eestis registreeritud krediitkaarti. Seega peab skeem natuke rafineeritum olema kui ainult VPN. Vaja on ühte eestlast või siis vähemalt Eesti panga klienti. Tegelikult kui Eesti konto on olemas, siis VPN-i enam polegi vaja. Meil on ju see üle EU kehtiv digiteenuste vaba liikumine. Näiteks kes Küprosel puhkamas käivad, siis näevad seal rahulikult sedasama Eesti Viaplay'd ilma mingi VPN-ita.

                    Kommentaar


                      Mõtlesin, et vaataks siis ka täna kuidas United kotti taaskord saab. Reaalsus oli see, et kahjuks väga ei viitsinud vaadata seda soomekeelset asja, sest ma vahepeal arvutis teen taustal muid asju ning kui mitte midagi aru ei saa mis vahepeal toimub, siis on asi nagu veits mõru. Tegin vahepeal ka otsinguid, et mis hinna eest saaks välismaalt (ingliskeelsetest riikidest) VPN abil Premier League ja Meistrite Liigat vaadata ning noh ütleme, et Viaplay on ikka sigaodav teenus. 50€ kuutasu umbkaudselt. Alustame sellest, et Inglismaal on asi nt väga killustunud ja ühest kohast kõiki mänge ei näegi - SkySports näitab x% Gameweek 14 mängudest, TNT Sports näitab y% jne. Tervet ühislahendust pole, küll aga müüakse Usas nt 75-100$/£ per kuu bundle teenust, kus on erinevad kanalid sees jne. Ühesõnaga, suht **** on see seis. Uudiseid pole, et kui kaugel Go3 litsentsiga on - st kaua seda si**a taluma veel peab?

                      Kommentaar


                        “Viaplay omanikud on leiutanud kavala nipi, millega eestikeelsete kommentaatorite pealt kokku hoida. Nimelt kehtivad nende õigused üle Baltikumi. Kohalikuks kvalifitseeruvad nii eesti, läti kui leedu keel. Tuleval kuul on Viaplay kalendris 39 vutimängu, millest 26 kantakse üle leedu keeles. Eestlased peavad leppima üheksa omakeelse ülekandega. Aga lõunanaabritele teeme ära: neile tehakse vaid neli lätikeelset ülekannet.”
                        Siinkohal peaks pöördumise tegema https://ttja.ee/ ja https://www.keeleamet.ee -sse. Selline ei tohiks olla lubatud

                        Kommentaar


                          Väga rahul teenusega ja soome keel kõlab hästi,tuleb meelde aasta 85 kui algas minu valioliiga vaatamine ja Liverpooli fännamine...siin vist peamiselt noored virisevad,v.a mcnamara

                          Kommentaar


                            Jessus kus Pasi Rautiainen on vanaks jäänud. Nagu me kõik…
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Telekaäpis oli kõik ok, aga praegu arvutist vaadates on Wrexham vs Yeovil korraliku pildiga, Man City ja Leverkuseni mängud millegipärast mitte.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Logo pole ju ka enam Viaplay oma , vaid Sport 2 Suomi. Üldse pole Tottenham - City Balti turu ülekanne vaid konkreetne Soome turu ülekanne koos Jukka Jalosen reklaamiga ja stuudioga. Mitäs vittua tää nyt tarkoita ? Stuudio iseenesest okei, kommentaator vilets ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X