320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    mõnus eesti-inglise segapuder.
    Aastal 2022 peaks noorem ja keskmine generatsioon olema nii võimekas küll, et paar tõlkimata lihtsat ingliskeelset lauset leheküljel ei võrduks kohe segapudruga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Aastal 2022 peaks noorem ja keskmine generatsioon olema nii võimekas küll, et paar tõlkimata lihtsat ingliskeelset lauset leheküljel ei võrduks kohe segapudruga.
      tegid lingi lahti või paugutad niisama tühja, nagu tavaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
        tegid lingi lahti või paugutad niisama tühja, nagu tavaks?
        Tegin lahti ja tuvastasin 6 klassi haridusega tüüpide jaoks eksisteeriva pseudorpobleemi

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonas Vaata postitust

          https://viaplay.ee/nations-league Siin on tasuta mängud kirjas.
          Väga hea nimekiri. Aitäh!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Vaatan praegu, et Viaplay annab isegi ühe mängu euroopast tasuta lisaks Eesti koondise mängudele. Mina enam ei näe, et ETV oleks parem platform. Kui turg on valmis pakkuma paremaid tingimusi kui riiklik ettevõte, pole küsimuski.
            Turg pole midagi valmis pakkuma vaid üks firma on oma paksu rahakotiga tuima näoga kõik edastusõigused ära ostnud ning neid õigusi saab raha eest mittekvaliteetses vormis passida.
            Äriplaan on olnud õigused kokku osta ja siis edasi vaadata kuidas asjad välja kukuvad. Täiesti testimata ja poolikult arendatud tarkvaraga kepitakse raha maksvaid kliente.
            Ja ärge tulge mulle rääkima, et kirjutage kusagile klienditoele või facebooki. Normaalne tarkvaraarendus käib nii, et tarkvara ja teenus testitakse enne ära kui laivi saadetakse mitte ei tehta loomkatseid klientide peal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
              Täiesti testimata ja poolikult arendatud tarkvaraga kepitakse raha maksvaid kliente.
              Ja ärge tulge mulle rääkima, et kirjutage kusagile klienditoele või facebooki.
              palun auhinda mehele, kes lopuks utles selle valja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                Turg pole midagi valmis pakkuma vaid üks firma on oma paksu rahakotiga tuima näoga kõik edastusõigused ära ostnud ning neid õigusi saab raha eest mittekvaliteetses vormis passida.
                Äriplaan on olnud õigused kokku osta ja siis edasi vaadata kuidas asjad välja kukuvad. Täiesti testimata ja poolikult arendatud tarkvaraga kepitakse raha maksvaid kliente.
                Ja ärge tulge mulle rääkima, et kirjutage kusagile klienditoele või facebooki. Normaalne tarkvaraarendus käib nii, et tarkvara ja teenus testitakse enne ära kui laivi saadetakse mitte ei tehta loomkatseid klientide peal.
                +1 Viaplay on üks katastroofilisemaid asju meie spordimaastikul just jalgpalli kohapealt, mis juhtuda on saanud. Kohutav ettevõte.

                Kommentaar


                  Väga hea ja hinnasõbralik teenus. Kiidan tegijaid. Ühtegi probleemi ei ole seni olnud!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Väga hea ja hinnasõbralik teenus. Kiidan tegijaid. Ühtegi probleemi ei ole seni olnud!
                    Peen iroonia?

                    Kommentaar


                      Et oleks kava silme ees

                      Screenshot 2022-06-01 at 09.28.06.png

                      Kommentaar


                        Kusjuures, ma november kuni veebruar kasutasin seda teenust. Vaatasin jalgpalli ja mõningaid sarju. Kasutasin seda äppi läbi Xboxi. Mul tekkis probleem ainult korra, kui ühel päeval oli kogu teenus maas mingi paar tundi vist. Siis ei laadinud sarjade episoodid ära. Kõik muud korrad töötas hästi. Lõpetasin seepärast, et mul oli IPTV-s veel subscription alles, aga see juksib mul oluliselt rohkem. Uuest hooajast ilmselt lähen Viaplaysse tagasi.

                        Võimalik, et minu anomaalia.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tpx Vaata postitust
                          Jummel. Siin on ju lausa tippmänge. Kena moodus uusi kliente meelitada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kasutanud teenust alates Viaplay turuletulekust. Nii läbi TV äpi (Philipsi Android) ning Iphone äpi ning seni mitte ühtegi tõrget. Ei vaata muidugi kõiki ülekandeid, et kindlasti seal mingid heli jms asjad on, kui sellest nii massiliselt teatatakse siin, kuid muidu tehniliselt siiani veatu.

                            Kommentaar


                              Kruus ja Vara teevad täna Šoti vs Ukraina?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Kruus ja Vara teevad täna Šoti vs Ukraina?
                                Viaplay ei näita seda mängu minu teada.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X