320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas kellegil viskab veel ülekandest välja? Kõikides nv mängudes, mis vaatasin, ühes mängus kaks või kolm korda. WebOs siis
    City mäng oli ainuke kus välja viskas mingi 4korda
    Madridista

    Kommentaar


      Algselt postitas tpx Vaata postitust

      Apple TV HD (Apple TV 4 Gen), ühendus läbi HDMI kaabli, puhul on minu silma jaoks pilt halb. Isegi võrrelduna Go3/TV3 pakutuga.
      Siis joppas, et ma endale Android TV teleka võtsin. Korra käis peast läbi, et võtaks Apple TV. Näis, mis see Chromecast 4 TV teeb. Muidu ongi see, et tavalise Chromecastiga on pilt kehva, aga kui see äpp on nö otse küljes, siis tundub ok olevat.

      Sul muud asjad jooksevad ilmselt läbi Apple TV teravalt, seega ei saa ka olla see keiss, et "hdmi juhe on kehv" vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jonas Vaata postitust
        Paadunud optimistina ütleks, et asjad liiguvad kindlasti paremuse poole, aga see on puhas minu enda lootus. Näis.
        Pildikvaliteet ja hakkimised/kokkujooksmised on ju täpselt samal maal nagu aasta tagasi?...

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonas Vaata postitust

          Sul muud asjad jooksevad ilmselt läbi Apple TV teravalt, seega ei saa ka olla see keiss, et "hdmi juhe on kehv" vms.
          Kõik muu, filmid-seriaalid, on Apple TVga tipp-topp, pole ühtegi probleemi ja pildikvaliteet on hea. Samuti on okei läbi Telia boxi Setanta ja Eurospordi poolt pakutavate ülekannete kvaliteet (võrrelduna Viaplay pakutavaga). Setantal on küll heliribaga probleem, aga see on juba hoopis teine jutt

          Kommentaar


            Algselt postitas tudeng Vaata postitust

            Pildikvaliteet ja hakkimised/kokkujooksmised on ju täpselt samal maal nagu aasta tagasi?...
            Pildikvaliteet kindlasti. Kokkujooksmise osas ei oska kommenteerida, seda pole minu önnestunud senise tarbimise jooksul kordagi kogeda.

            Kommentaar


              Algselt postitas tudeng Vaata postitust

              Pildikvaliteet ja hakkimised/kokkujooksmised on ju täpselt samal maal nagu aasta tagasi?...
              Pildikvaliteet on mul läbi Android TV äpi täiesti okei ja ei kurda.

              Kui reedel Bayerni mängu vaatasin ja suvel F1 olen vaadanud, siis mingit hakkmist ega kokkujooksmist pole kordagi täheldanud. Seda nii mobiilse kui ka kaablinetiga.

              Viimased suuremad käkid, mida ise kogesin olid kevadel, kui siin oli totaalkaos igasugu saja erineva keelega jne.

              Kommentaar


                City mängu ajal jooksis mul samuti pilt paaril korral kokku ja viskas teate, et internetiühendus puudub. Seda siis Android TV äpiga. Pildikvaliteet ilmselt on mõjutatud tugevalt ka teleri upscalingu võimest. Enda telerist vaadates kvaliteet mind ei häiri näiteks.
                Internetiühenduse puudumise error võttis küll pehmelt öeldes muigama. Meenutas suvalist netist leitud striimi ülekande kvaliteeti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                  City mängu ajal jooksis mul samuti pilt paaril korral kokku ja viskas teate, et internetiühendus puudub. Seda siis Android TV äpiga. Pildikvaliteet ilmselt on mõjutatud tugevalt ka teleri upscalingu võimest. Enda telerist vaadates kvaliteet mind ei häiri näiteks.
                  Internetiühenduse puudumise error võttis küll pehmelt öeldes muigama. Meenutas suvalist netist leitud striimi ülekande kvaliteeti.
                  Viskas ka sama teate, et netiühendus puudub kuigi kõik oli korras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                    City mängu ajal jooksis mul samuti pilt paaril korral kokku ja viskas teate, et internetiühendus puudub. Seda siis Android TV äpiga. Pildikvaliteet ilmselt on mõjutatud tugevalt ka teleri upscalingu võimest. Enda telerist vaadates kvaliteet mind ei häiri näiteks.
                    Internetiühenduse puudumise error võttis küll pehmelt öeldes muigama. Meenutas suvalist netist leitud striimi ülekande kvaliteeti.
                    Upscale - aitäh, lõpuks tuli meelde. Keegi kunagi seda ütles ka, et see on ilmselt põhjus, miks pilt võiks okei olla.

                    Netiühendus puudub probleemi edastasin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                      Upscale - aitäh, lõpuks tuli meelde. Keegi kunagi seda ütles ka, et see on ilmselt põhjus, miks pilt võiks okei olla.

                      Netiühendus puudub probleemi edastasin.
                      720p puhul upscalega 4K ekrani jaoks kiire muutusega pilti teha on semi-ulme. Tuleb genereerida juurde piksleid kohvipaksu pealt ennustades ja nooh see on ikka suhteliselt keeruline ettevõtmine kiirelt liikuva pildi puhul.

                      Kommentaar


                        Samas, mul saab telekas sellega minu maitsele vastavalt asjaga hakkama.

                        F1 vaatasin kunagi HDMI kaabliga ja see oli totaalerror. See pilt 65" teleka juures oli õudus kuubis.

                        Nüüd on Android TV 70" ja sealt vaatan nii, et olen rahul. Samas, kui keegi annaks mulle ala full HD sinna juurde ja siis peaks sealt tagasi upscale 720p juurde tulema, siis ilmselt oleks pettumus.

                        Kommentaar


                          Mul on korralik Samsungi Qledi teler ja vaatmiseks kasutan viaplay äppi. Internetiühendus on läbi optika.

                          Siin kohal sitast saia ei tee.. kui viaplay on otsustanud edastada 720p pilti.
                          Aastal 2022 on sellisest kvaliteedis spordiülekande edastamine lihtsalt kriminaalne. Kahjuks teisi valikuid pole ja selle peale viaplay ka mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Herr Vaata postitust
                            Mul on korralik Samsungi Qledi teler ja vaatmiseks kasutan viaplay äppi. Internetiühendus on läbi optika.

                            Siin kohal sitast saia ei tee.. kui viaplay on otsustanud edastada 720p pilti.
                            Aastal 2022 on sellisest kvaliteedis spordiülekande edastamine lihtsalt kriminaalne. Kahjuks teisi valikuid pole ja selle peale viaplay ka mängib.
                            Täiesti nõus, sitast sai ei tee ja aastal 2022 edastada spordiülekandeid 720p, see on kriminaalne, täiesti kriminaalne! Monopol ja monopol nagu ikka, teeb täpselt seda mida ise heaks arvab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krot
                              Pisut naljakad on need inimesed siin teemas. Eraldi religioon tekkinud.

                              Ei, ma pole mingi eriline Viaplay fänn ja jah, pildikvaliteet võiks tõesti mingis perspektiivis veidi parem olla ideaalmaailmas - aga võrreldes eelneva teenusega (tvgo3sport123), kus mõnd kanalit lõpuks mingi valemiga chromecastida ei õnnestunudki ning kasutajatugi ei öelnud seepeale midagi tarka, ei vabandust ega midagi, kuigi sama probleem on googeldades olnud ka eelnevalt teistel kasutajatel; kus näha said ainult seda konkreetset mängu, mida keegi oli otsustanud näidata; kus korvpalli lisaaeg või kellegi tuju 15 minutit reklaame näidata tähendaski tuimalt seda, et välja lubatud mängust võis esimesed pool tundi nägemata jääda... siis jah, eelistan Viaplayd.

                              Jah, pildikvaliteedi parandamise soovile võib alati rõhuda, jah, TV äpis võiks olla rohkem eri võimalusi, jah, loodetavasti kaovad ka mõnel kasutajal esinevad nõksud või ühekordsed filoloogiatrikid jne. Aga tõele näkku vaadates ei ole olukord üldse mitte halb, kui 10 euro eest kuus on võimalik end kõikidest Premieri, BuLi ja UEFA liigade mängudest jalgpalliks vaadata. Kriminaalselt palju jalgpalli.

                              Kordan veelkord, mulle väga meeldib idee sellest, et kõik mu lemmik liigad on ühes kohas nähtavad.
                              Aga siin kohal ei teeks ma pildikvaliteedis järeleandmisi.

                              Viaplay on ostnud kokku meeletu summa eest ülekandeõigusi. Nüüd oleks aeg serveriparki ka investeering teha ja pakkuda paremat teenust.

                              luua kasvõi erinevad paketid.
                              basic/standard/premium


                              E: ootused ongi suuremad, sest koondise vutt on ka sinna kolinud. Kohe-kohe ka EM ja MM. Miks ma peaks siis ETV-st kehvema pildiga leppima?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Herr Vaata postitust

                                Viaplay on ostnud kokku meeletu summa eest ülekandeõigusi. Nüüd oleks aeg serveriparki ka investeering teha ja pakkuda paremat teenust.

                                luua kasvõi erinevad paketid.
                                basic/standard/premium
                                Eraldi paketid oleks minu arvates väga mõistlik. See kes tahab piltilikult öeldes 3,50 eest SD, palun väga siin on pakett, kes tahab aga HD, palun 15 ühikut ja olemas. Ja poleks mingit sellist, varsti võib juba öelda aastate pikkust, jauramist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X