320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muutused jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by Edson
    Meelde tuleb Rumeenialt ära võetud värav, vist oli mingil MM-l, kus vend põrutas ülikaugelt pommi latist väravasse ja kohtunik va dolbajoob ei märganud. Oli veel otsustava tähtsusega värav, Rumeenia oleks edasi saanud kui oleks lugenud.
    See oli EM'96. Algrupimängus Bulgaaria-Rumeenia. Tänu sellele lugematajätmisele sai Rumeenia teise kaotuse ja väljajäämine oli kindel juba enne viimast vooru. Hristo Stoickov ütles hiljem, et mees, kes tulnuks väljakult eemaldada, oli kohtunik.

    Kommentaar


      #47
      Ma kaldun arvama et neid valedest otsustest ajendatult on nii paljudgi väljakukkunud.Aga meeskonnale emotsionaalselt on see pauk kui 10 ndal minutil penalt antakse või loetakse valesulg.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #48
        jah eks siin on juba enam-vähem kõik ära öeldud, aga teatan siiski, etmina ei pea
        videokohtunike kasutamist õigeks. jalgpalli üks mõnusid on selles, et kohtunik eksib mõnikord.
        raske on kujutleda seda, et iga kaheldava otsuse pärast mäng katkestatakse ja minnakse
        kusagilt kõrgemalt õiglust otsima on juhtumeid, mis on läinud ajalukku kui kohtuniku
        võib-olla otsustavad apsud - näit. inglaste värav 66. aasta MM-i finaalis, või Maradona "jumala käsi"
        inglaste vastu 1986 - aga kas jalgpall ei oleks mitte igavam ilma selliste legendaarsete
        lollusteta????
        kohtunik on inimene, mängija on inimene, kõik eksivad, ka teevad sohki mõnikord, aga lõppude
        lõpuks (peaaegu alati) võidab mängu ikka see, kes võitma peab
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

          kuidas sis kommenteerida järjekordseid muudatusi reeglites ? kuldsele väravale järgnenud hõbedase kolli reegel oli juba päris koomiline, nyyd siis nende kaotamine nagu tähendaks, et fifa tunnistab oma viga nende sisseviimisel?

          6 vahetust sõprusmängu jooksul aga on minu meelest mõistlik, kahe tiimi jagu meeste mängitamine ühe kohtumise kestel jätab tõesti suht palagani mulje.

          särgi seljastkiskumine? minu meelst on ka seni loetud seda \'väärkäitumiseks\' ja kollaseid jagatud, kuigi ma päris täpselt ei jaga, mis selles halba. pigem võiks karistada nurgalippude väljakiskumist jne, mida aegajalt ette tuleb, või siis tribüüni külge rippuma tormamist, mis on tekitanud rahva seas suuremaid rüselusi - kõik tahavad ju katsuda staari oma näpuga.

          kameruni kostüümi keelamiseks siis tehti päris oma paragrahv...keep up the good work blatter..

          ja no muidugi ei saa ma aru sellest,kuidas trahvilöögi takistamisel seda 9,15 m edasi viia? et sis kui selle käigus ületatakse kasti joon, antakse pennal?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

            Originally posted by fittibaldi
            ja no muidugi ei saa ma aru sellest,kuidas trahvilöögi takistamisel seda 9,15 m edasi viia? et sis kui selle käigus ületatakse kasti joon, antakse pennal?
            Ei anta. Asi peaks nii käima, et kuni kasti jooneni minnakse sellisel juhul. Lähemale viimine pidavat juba ründavale poolele ebasoodus olema, kuna kaitsev meeskond pistaks 11 venda väravasse seisma Inglise liigades mu meelest sellist piirangut pole.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

              no aga vanasti anti obstruktsiooni eest ka vabal88k kasti seest
              v6i n2it. v-vahile tagasim2ngitud palli k2ttev6tmise eest saab ju praegugi (ei m2leta ainult, kas vaba- v6i karistusl88gi), mis muidugi l6peb harva v2ravaga, sest t6esti pannakse 9-10 meest v-joonele seisma,
              kuldse ja h6bedase v-va kaotamine on t6esti justkui vigade tunnistamine (kuigi ma ei ytleks, et viimane variant kuidagi koomilisem oli),
              kui reeglites on mingi punkt, mis ytleb, et vorm koosneb (k2istega) s2rgist (sest ka eelmine maika ju keelati) ja pykstest, poleks mingeid eraldi kamerunivastaseid punkte justkui juurde vaja teha
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                no hõbedase värava koomilisuse all pidasin ma silmas seda, et ma ei leia, et ta kuidagi mängule kasuks tuleks. Kuldse värava reegel on simpel ja strict, ehk liigagi; lisaaja mängimine lõpuni ehk 2x15 min on aga aus mõlema suhtes. Mängu katkestamine peale 1. lisaaja poolt aga mõjub mõnes mõttes coitus interruptusena. sama hästi võiks nt peale 45 min mängu lõpetada, juhul kui 1 meeskond juhib vähemalt 3-0 - ofkoors see klausel ei rakenduks juhul, kui juhib spurs..
                okok, nii nagu ilu on vaataja silmades, nii on ilmselt igalühel oma arvamus hõbedase värava suhtes. mulle see reegel ei istunud ja tore et kaotati.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                  See trahvilöögi ligemale toomise idee on tegelikult väga huvitav. Igasugused l6unaameeriklased siis muud ei saakski kui otse väravajoonelt virutada. Nende mängudes käib alati igavene kohtunikega vaidlemine ja nende ahistamine. Aga kui ikka iga kord kui vaidlema kukud pall jupp maad ligemale t6stetakse siis ehk jäetakse kohtunikud rahule.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                    Originally posted by fittibaldi
                    kuidas sis kommenteerida järjekordseid muudatusi reeglites ? kuldsele väravale järgnenud hõbedase kolli reegel oli juba päris koomiline, nyyd siis nende kaotamine nagu tähendaks, et fifa tunnistab oma viga nende sisseviimisel?
                    Ütleme nii, et mõistus kordki võitis. Kuldne, hõbedane värav ei anna minu meelest jalgpallile midagi juurde. Telepärasemaks mängu ei muuda (seda poleks jumala pärast vajagi) ja lühemaks ka ei tee. Kui mäng kestab koos lisaajaga 120 minutit, siis peab mõlemale meeskonnale ka 120 minutit aega antama teda võita.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                      Originally posted by Undi


                      Originally posted by fittibaldi
                      ja no muidugi ei saa ma aru sellest,kuidas trahvilöögi takistamisel seda 9,15 m edasi viia? et sis kui selle käigus ületatakse kasti joon, antakse pennal?
                      Ei anta. Asi peaks nii käima, et kuni kasti jooneni minnakse sellisel juhul. Lähemale viimine pidavat juba ründavale poolele ebasoodus olema, kuna kaitsev meeskond pistaks 11 venda väravasse seisma Inglise liigades mu meelest sellist piirangut pole.
                      inglise liigas peaks ka see piirang olema et kuni kasti jooneni on võimalik palli tuua

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                        ei ole näid muudatusi üle sirvinud, kuid miks just 9,15 meetrit ?

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                          9 jardi ehk myyri kaugus pallist?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                            Originally posted by fittibaldi


                            9 jardi ehk myyri kaugus pallist?
                            tegelikul 10 jardi, (=9.144m)

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                              Originally posted by Undi


                              Originally posted by fittibaldi


                              9 jardi ehk myyri kaugus pallist?
                              tegelikul 10 jardi, (=9.144m)
                              P6him6tteliselt ikka 10 kohtuniku sammu

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Muutused jalgpallis\'

                                Originally posted by Amadeus


                                Originally posted by Undi


                                Originally posted by fittibaldi


                                9 jardi ehk myyri kaugus pallist?
                                tegelikul 10 jardi, (=9.144m)
                                P6him6tteliselt ikka 10 kohtuniku sammu
                                et siis 10 kohtuniku sammu=10 jardi= 9,144m mis on müüri kaugus pallist
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X