320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unistuste mäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

    Üks mu unistuste mängudest on juba olnud. ManU vs. Bayern CLi finaalis. Vot see oli tase mäng. Ma juba kavatsesin teleka eest ära minna, aga tulin kohe tagasi. Siis oli unistuste mäng ka ManU vs. Real. ManU küll teise mängu võitis, aga Real pääses edasi . Unistuste mängud oleksid veel, kui Eesti võidaks Belgiat ja Bulgaariat ning me saaksime EM finaalturniirile. See ongi vist enam-vähem kõik.
    \\"For those ten seconds or less, i\\\'m free...\\"
    \\"You live by the sword, you die by the sword...\\"

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

      Originally posted by Ruud


      Üks mu unistuste mängudest on juba olnud. ManU vs. Bayern CLi finaalis. Vot see oli tase mäng. Ma juba kavatsesin teleka eest ära minna, aga tulin kohe tagasi. Siis oli unistuste mäng ka ManU vs. Real. ManU küll teise mängu võitis, aga Real pääses edasi . Unistuste mängud oleksid veel, kui Eesti võidaks Belgiat ja Bulgaariat ning me saaksime MM finaalturniirile. See ongi vist enam-vähem kõik.
      Ja siis veel võiks eesti mm-il alagrupi võita ja siis 1/16 finaali ja siis1/8 finaali ja siis veerandfinaali ja siis poolfinaali ja siis finaali.Onju?Ma küll oleks rahul kui nii läheb.
      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

        Originally posted by doggi20


        Ja siis veel võiks eesti mm-il alagrupi võita ja siis 1/16 finaali ja siis1/8 finaali ja siis veerandfinaali ja siis poolfinaali ja siis finaali.Onju?Ma küll oleks rahul kui nii läheb.

        Kle MM\'il ei ole sellist asja nagu 1/16 finaal. Või sa ajasid midagi CL\'iga sassi, ma arvan.
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

          Originally posted by Totti


          Originally posted by doggi20


          Ja siis veel võiks eesti mm-il alagrupi võita ja siis 1/16 finaali ja siis1/8 finaali ja siis veerandfinaali ja siis poolfinaali ja siis finaali.Onju?Ma küll oleks rahul kui nii läheb.

          Kle MM\'il ei ole sellist asja nagu 1/16 finaal. Või sa ajasid midagi CL\'iga sassi, ma arvan.
          OK,inimesed eksivad.
          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

            unistuste mäng oli minul CL poolfinaalis kus juve võitis reali 4-2 ja buffon kaitses figo pendla.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

              Kui sa mõtled Delle Alpi\'l toimunud mängu siis tolle seis jäi 3:1 ja teine mäng jäi 2:1 Real\'ile vist.
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                Originally posted by kaala


                unistuste mäng oli minul CL poolfinaalis kus juve võitis reali 4-2 ja buffon kaitses figo pendla.


                tegelikult jäi juve-reali kahe mängu kokkuvõtte seis 4-3 jah ja selles mängus, kui buffon kaitses Figo pendla jäi seis 3-1 juve kasuks

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                  Originally posted by mixer
                  tegelikult jäi juve-reali kahe mängu kokkuvõtte seis 4-2 jah ja selles mängus, kui buffon kaitses Figo pendla jäi seis 3-1 juve kasuks
                  tänase päeva foorumi arvutamisauhind läheb kindlasti sellele tublile postitajale.
                  võta näpud ja varbad appi ja liida uuesti, vaata kas ikka kindlasti tuleb 4-2 ...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                    Originally posted by SleepWalking


                    Originally posted by mixer
                    tegelikult jäi juve-reali kahe mängu kokkuvõtte seis 4-2 jah ja selles mängus, kui buffon kaitses Figo pendla jäi seis 3-1 juve kasuks
                    tänase päeva foorumi arvutamisauhind läheb kindlasti sellele tublile postitajale.
                    võta näpud ja varbad appi ja liida uuesti, vaata kas ikka kindlasti tuleb 4-2 ...
                    Heh,huumor aitab alati.
                    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                      Originally posted by Ruud

                      Unistuste mängud oleksid veel, kui Eesti võidaks Belgiat ja Bulgaariat ning me saaksime MM finaalturniirile.
                      Siiski EM-ile

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                        2006 aasta MM Eesti lööb finaali lisaajal Brasiilia vastu kuldsevärava

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                          Originally posted by mxm


                          2006 aasta MM Eesti lööb finaali lisaajal Brasiilia vastu kuldsevärava
                          2006 MMil kuldse värava reeglit enam ei kasutata.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                            Originally posted by greenday


                            Originally posted by mixer


                            FC Kuressaare:Real Madrid meistrite liiga finaalis, kuressaare linnastaadionil
                            89\';90\';90+1\';90+2\';90+3 Neemelo:1\'Casillas üllatab löögiga teisest väljaku otsast kure kollkiprit ken-i;2\'ronaldo poole väljaku pialt kinnisilmi;3\'figo vv myyr laseb veereva palli argivahelt läbi;4\'carlos pommlöök 70 meetrilt ristnurka;90+4\' figo ristnurka löödud penna tõrjub vv myyr ylikindlalt
                            vat selline olex minu unistuste mäng
                            pervert
                            Pole ma sul mingi pervert!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                              Originally posted by Roberto Carlos


                              Pole ma sul mingi pervert!
                              vähe ei ole..

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                                Originally posted by eston#21


                                Originally posted by Roberto Carlos


                                Pole ma sul mingi pervert!
                                vähe ei ole..

                                Pigem oled pervert sina rsk tropp pane oma pauk kinni vana kolumbia lipsuimeja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X