320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unistuste mäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

    siin on tunda et varsti läheb madinaks ... :P :P
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

      Oleks hea küll.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

        kuna ma olen nii kõva mees siis ma ei viitsi kuskile pommiauku tulla.. nii et tule oma lipsule tallinnasse ise järgi

        ps. nüüd apteekides saadval tõhus rahusti validool

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

          Originally posted by eston#21


          kuna ma olen nii kõva mees siis ma ei viitsi kuskile pommiauku tulla.. nii et tule oma lipsule tallinnasse ise järgi
          Oota nagu kes sul seda mingit hädist lipsunärakat tahtma peaks?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

            Originally posted by Roberto Carlos


            Oota nagu kes sul seda mingit hädist lipsunärakat tahtma peaks?
            mine sikuta oma issit varukast ja küsi milline see kolumbia lips välja näeb... ma loodan et ta teab, kui ei tea siis pead ise välja uurima

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

              Originally posted by eston#21


              Originally posted by Roberto Carlos


              Oota nagu kes sul seda mingit hädist lipsunärakat tahtma peaks?
              mine sikuta oma issit varukast ja küsi milline see kolumbia lips välja näeb... ma loodan et ta teab, kui ei tea siis pead ise välja uurima

              Mul tegelt jumala pohhui milline see välja näeb, aga võiks teha nii, et mõlemad, nii mina kui ka sina eston poisu jääksime vait ja lõpetaksime tülitsemise?

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                su ema on sulle poisu
                ma ei tea kes siin tülitseb mina küll see pole..



                mod: offtopic, palun lõpetage....

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                  Hmm teeks võistluse kumb suudab kauem vait olla.Kes kaotab saab võitja käest peksa:P



                  -------
                  mod: offtopic, palun lõpetage....

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                    Ma arvan et parim mäng kogu ajaloos oleks see kui ManU võidaks aasta 2003/2004 Meistrite liiga finaalis Reali 3-0.OI kuidas ma tahaks näha Beckhami nägu...

                    Ja siis oleks veel väga huvitav mäng,mis kutsuks terve lilleküla staadioni rahvast täis , FC Flora Tallinna ning selle samuse Reali vahel.Ja loomulikult võiks flora võita kasvõi 1-0,allas lööks viimasel minutil 40-lt meetrilt palli casillase selja taha...

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                      Fc Flora ja Arsenali vaheline mäng võix toimuda Ale Coq arenal see olex ylikõwa 2 mu lemmiqt võistkonda mängix:P

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                        JK Merkuur Tartu - AS Roma 1:10
                        Mäng toimub Sepa tn. staadionil
                        Väravad: S. Kasimir - F. Totti, A. Cassano, F. Totti, V. Montella, F. Totti, Lima, V. Candela, W. Samuel, A. Cassano, I. Pelizzoli .
                        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                          Originally posted by Totti


                          JK Merkuur Tartu - AS Roma 1:10
                          Mäng toimub Sepa tn. staadionil
                          Väravad: S. Kasimir - F. Totti, A. Cassano, F. Totti, V. Montella, F. Totti, Lima, V. Candela, W. Samuel, A. Cassano, I. Pelizzoli .
                          see oleks jah päris huvitav mäng....

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Unistuste mäng\'

                            Originally posted by p3p3


                            Fc Flora ja Arsenali vaheline mäng võix toimuda Ale Coq arenal see olex ylikõwa 2 mu lemmiqt võistkonda mängix:P
                            teeme nii et siin foorumis räägime ikka eesti keeles
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Unistuste mäng\'

                              prantsusmaa - itaalia 2006 mm finaal

                              8min. zidane senderdab viera saab pea vahele ning seeeeeees!!!!
                              22min. ribery annab henryi-le s88du henry triblab mazzeratist m88da v2ravavahiga 1on1 olukord henry sisekyljega rahulikult veeretab maast paremasse alla nurka (ryndaja poolt vaadates)
                              42min. 20m. pealt on karistusl88k v2rava keskelt henry l88b sisekyljega paremasse ristakasse(ryndava meeskonna poolt vaadates) ning teeb seisuks 3:0!!!!
                              68min. zidane saab palli triblab karistusalla ja l88b ning seeeees!!!!
                              74min. henry s88dab ribery-le ribery l88b karistusala nurga pealt ning seis on 5:0!!!!
                              78min. karistusl88k zidane l88b ning seeees!!!!
                              82min. henry karistus ala l2hedal teeb pommmml88gi v2rava keskele latti alla kuid buffon ei suuda t6rjuda ning seis on 7:0!!!!
                              88min. nurgal88k zidane sentrab thuram l88b peaga ja seeeees!!!!
                              94min. kohtunik vilistab m2ng on l6ppenud itaalia sai haledalt kotti ja prantsusmaa on meister!!!!!!!!

                              l6pptulemus prantsusmaa 8:0 itaalia

                              olgu ma tean et see pole p2ris v6imalik aga ikkagi....

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Unistuste mäng\'

                                see m2ng toimuks v6i toimus eestis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X