320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    eilne Kaljuveerbeebilõug suutis taas paar korda nii absurdselt hiilata, et isegi mu jalgpallist suht-koht eemal seisev naisuke küsis, kesse mees nii lolli juttu ajab:P Annaks nüüd vaid jumal, et Ivar poiss saab ise finaali rääkida, las Kaljuveer ajab siiski oma rida.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Kaljuveer suutis Steven Gerrard\'ist teha Phil Gerrard\'i, kui luges ette algkooseisud.
      Paneme siis juba kõiksugused pisivead kirja. :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Ma sain näiteks tänu Kaljuveerile teada, et Tšehhi läks mängus Taaniga esimest korda sel turniiril mängu juhtima. Algul arvasin, et kuulsin valesti, a siis justkui minu peale mõeldes, kordas ta sama juttu kohe ka teist korda. Väga tore muidugi, aga mind huvitab küll, et kuidas Tšehhi siis üldse alagrupist edasi pääses.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by mazz
          Ma sain näiteks tänu Kaljuveerile teada, et Tšehhi läks mängus Taaniga esimest korda sel turniiril mängu juhtima. Algul arvasin, et kuulsin valesti, a siis justkui minu peale mõeldes, kordas ta sama juttu kohe ka teist korda. Väga tore muidugi, aga mind huvitab küll, et kuidas Tšehhi siis üldse alagrupist edasi pääses.
          Las ma siis seletan sulle. Üks meeskond lööb värava. Seis on 1:0. See meeskond läks juhtima. On teine meeskond. Lööb 1:1. See teine meeskond viigistas. Teine meeskond ei jäta jonni. Lõi veel ühe värava. Seis oli siis 1:2. Teine meeskond läks ette.

          Püüdsin kirjutada lihtlausetega. Ja sõnades kasutasin võimalikult vähe silpe. Ehk suudad siis ehk aru saada. Aju nähtavasti on seni sul kasutuseta. Soovitan treenida. Tuleb elus kasuks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            Originally posted by Martin


            Originally posted by mazz
            Ma sain näiteks tänu Kaljuveerile teada, et Tšehhi läks mängus Taaniga esimest korda sel turniiril mängu juhtima. Algul arvasin, et kuulsin valesti, a siis justkui minu peale mõeldes, kordas ta sama juttu kohe ka teist korda. Väga tore muidugi, aga mind huvitab küll, et kuidas Tšehhi siis üldse alagrupist edasi pääses.
            Las ma siis seletan sulle. Üks meeskond lööb värava. Seis on 1:0. See meeskond läks juhtima. On teine meeskond. Lööb 1:1. See teine meeskond viigistas. Teine meeskond ei jäta jonni. Lõi veel ühe värava. Seis oli siis 1:2. Teine meeskond läks ette.

            Püüdsin kirjutada lihtlausetega. Ja sõnades kasutasin võimalikult vähe silpe. Ehk suudad siis ehk aru saada. Aju nähtavasti on seni sul kasutuseta. Soovitan treenida. Tuleb elus kasuks.
            Hämming..
            Mu ajunatuke ei suuda ikka omaks võtta fakti, et teine meeskond lõi 2:1, kuid ometi ei läinud juhtima.
            Aga jah, eks ma treeni siis edasi, ühel heal päeval saan ehk asjale pihta ka.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              Vaata, asi on nii, et tšehhid läksid EM-i jooksul esimest korda esimesena juhtima. S.t. eelmistes mängudes on neile alati enne löödud.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Originally posted by Undi


                Vaata, asi on nii, et tšehhid läksid EM-i jooksul esimest korda esimesena juhtima. S.t. eelmistes mängudes on neile alati enne löödud.
                Vahi. Suured tänud lahti seletamast.
                Muide, võiksid seda Kaljuveerile ka öelda.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  Originally posted by Undi


                  Vaata, asi on nii, et tšehhid läksid EM-i jooksul esimest korda esimesena juhtima. S.t. eelmistes mängudes on neile alati enne löödud.
                  Mis mazz\'i kiusamine see käib siin? Kui Kaljuveer ütles, et läks esimest korda juhtima, siis Ta kindlasti eksis. Kui ütles nii nagu Undi väidab, siis kuulis mazz valesti. Kas vajame tõesti kordust videolindilt?
                  BACK WHERE WE BELONG

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Esiteks, videosse võtame me ikka soome ülekandeid, nii et kasu poleks miskit Aga kuna juhtusin mängu etv pealt nägema, siis öeldi seal vist tõesti niimoodi segaselt, nagu mazz enne välja tõi. Kes asjadega kursis, said lihtsalt ise aru

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      Ainult korralikule idioodile on vaja lahti seletada, mida Kaljuveer oma ütlusega mõtles. Õnneks sai see siin tehtud ja foorumiidikad võivad rahus edasi eksisteerida ja oma kuulmisoskuse üle rõõmustada.

                      Ja kui tondid juba möllama hakkavad, siis võiksite pildikonteksti analüüsima asuda. Ja siis seda tekstiga siduda ja siis erinevad diskursused ja paradigmad välja tuua. Ootan õhinal.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        Originally posted by Martin


                        Ainult korralikule idioodile on vaja lahti seletada, mida Kaljuveer oma ütlusega mõtles. Õnneks sai see siin tehtud ja foorumiidikad võivad rahus edasi eksisteerida ja oma kuulmisoskuse üle rõõmustada.
                        Ma usun, et nii mina, Sina kui ka mazz said väga hästi aru, mida Kaljuveer tegelikult mõtles.
                        Mõte lihtsalt siin selles, et kui Tema muid eksimusi (Phil Gerrard!) võis siin rahulikult välja tuua, siis ei leia ma põhjust, miks ei võinud konkreetselt juhul samamoodi talitada. Korrektne see tema ütlus ju polnud.
                        BACK WHERE WE BELONG

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          Originally posted by Melwood


                          Originally posted by Martin


                          Ainult korralikule idioodile on vaja lahti seletada, mida Kaljuveer oma ütlusega mõtles. Õnneks sai see siin tehtud ja foorumiidikad võivad rahus edasi eksisteerida ja oma kuulmisoskuse üle rõõmustada.
                          Ma usun, et nii mina, Sina kui ka mazz said väga hästi aru, mida Kaljuveer tegelikult mõtles.
                          Mõte lihtsalt siin selles, et kui Tema muid eksimusi (Phil Gerrard!) võis siin rahulikult välja tuua, siis ei leia ma põhjust, miks ei võinud konkreetselt juhul samamoodi talitada. Korrektne see tema ütlus ju polnud.
                          Kui sa aru said, kuidas see siis eksimus oli? Peale selle oli pildilist poolt juurde arvestades tema ütlus täiesti korrektne. Arvatavasti suudad ka ise mõista, et miks. Pluss ülejäänud jutu kontekst ja jätkuteave.

                          Mingi mängija nime valesti ütlemine on ikka hoopis midagi muud.

                          Üldiselt tunduvad sellised vinguvad tüübid siin samasugustena, kui need, kes vingusid, et brasiillasi hääldatakse Ronaldu ja Bebetu ja Rivaldu aga kirjapilt on ju midagi muud. Ega siis muud üle jäänud, kui neid vastva keele hääldusega tutvustada. Ehk teisisõnu - kui sisuliselt pole sittagi öelda, siis mingi ühe täiesti olematu ja väikese (ja sellele konkreetsel juhul kusjuures veel täiesti arusaadava) vea üle vingumine näitab vinguja enda olemust ja eriti roosiline see pole. Näe pindu-palki jne...
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            See eksimus pole tõesti nii tõsine, et seda mulli üldse nii suureks puhuda olnuks vaja. Aga selge on, et Kaljuveer teeb lubamatult palju lihtsaid vigu väga elementaarsete asjade puhul, millest nii mõnigi siin teemas välja on toodud. Emotsionaalsus ei korva selliseid apsakaid paraku. Tavaline telekavaataja (mina sealhulgas) ei taipa midagi \"pildikonteksti tekstiga sidumisest\" ega \"erinevate paradigmade ja diskursuste\" väljatoomisest ja teda ei huvitagi see. Teda huvitab selge ja arusaadav kommenteer, kust puudksid fakti- ja lohakusvead, mis ka köögis mehele võileiba tegevale jalgpallikaugele naisele kõrva hakkavad.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Ütleme nii - lihtlabane karjumine ei tähenda tingimata emotsionaalsust.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                                Minu tagasihoidlik arvamus on, et Kaljuveeri koht ei ole vutti kommenteerimas. Loomulikult ei ole pidev vingumine ta igast pisivigade üle ilus, aga kiusatus on suur. Pealegi ei tundunud antud viga minu jaoks eriti väike, hakkas lausa julmalt silma, kuidas ta seda sõnu sassi ajades kaks korda järjest pika aja jooksul kokutas. Ja mis puutub konteksti, siis selle vähemalt minutikese jooksul ei pööranud ta platsiltoimuvale mitte mingisugust tähelepanu.
                                Ärge arvake, et ma selles veas nii väga kinni olen, pigem on mulle vastumeelne ta üldine joon.
                                Ja mis puutub pinnu-palgi loosse, siis ma ei väidagi, et ise paremini suudaksin, aga kindlasti on ETV\'l ka paremaid valikuid, keda kommenteerima panna. Et Kaljuveer on ETV sporditoimetuse juht, ei tähenda veel automaatselt, et just tema peaks Portugali lendama. Kusjuures kõige kurvem on ta juures veel see, et kuskil intervjuus on mees kunagi öelnud, et jalgpall on ta põhiala. Loodetavasti ei tule tal kunagi olude sunnil näiteks suusatamist kommata, see oleks siis ilmselt veel jubedam.
                                Hr.Kaljuveer, kui Sa seda mingil põhjusel lugema juhtud, siis ei midagi isiklikku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X