320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
    kuuse oleks võinud eile Kristiinale rohkem sõneõigust anda oleks täitsa ok olnud
    ära mölise ! KUUSE on staar meil ikkagist .

    Kommentaar


      Täna Tähelaevas külaliseks Aivar Kuusmaa, saatejuht Reet Linna.
      Beat that.

      Kommentaar


        Algselt postitas Artur Vaata postitust
        Täna Tähelaevas külaliseks Aivar Kuusmaa, saatejuht Reet Linna.
        Beat that.
        muu hallolluse kõrval mis televiisorist tuleb on see mõnus saade.
        AILTON

        Kommentaar


          Mõnus on ta siis, kui seda Linnat seal ei oleks!
          Lõvi helistab põlevale ringile:
          «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

          Kommentaar


            see ei käi küll kommentaatorite pihta, kuid kas see ETV on koguaeg olnud netis jägitav või ainult praegu suusatamisega seoses? tegelt võiks see ETV koguaeg netis olla jälgitav
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              see ei käi küll kommentaatorite pihta, kuid kas see ETV on koguaeg olnud netis jägitav või ainult praegu suusatamisega seoses? tegelt võiks see ETV koguaeg netis olla jälgitav
              Minu meelest pole mitte kunagi varem olnud. Paar otselülitust vist Pekingist oli eestlaste võistlustest. Olin väga imestunud kuuldes, et nüüd on.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                otepää mk oli ka minu arust. ja ma siis mõtlesin ka et oleks kena ja vist ei võtaks suurt lisakulutust kui kõik spordiülekanded nii võiks joosta.

                Kommentaar


                  ma muidugi täpselt ei tea ETV puhul, kuid mis lisakulu saab olla oma kanali nettipanekuga? siin ju mingid head inimesed panevad tasuta kanalid netti üles, ei usu et neil mingi eriline kulu oleks sellest, muidu ju nõnda ei tehtaks.
                  või on pigem küsimus teleõigustes erinevates jaotuskanalites, või kuidas seda asja nimetataksegi?

                  kui mingit eri kulu pole, siis võiks küll ETV ka netistriimi pakkuda. kasvõi näiteks oma väliseestlastele mõeldes siit ju kuradima keeruline sattv kaudu eesti kanaleid kätte saada
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    kui mingit eri kulu pole, siis võiks küll ETV ka netistriimi pakkuda. kasvõi näiteks oma väliseestlastele mõeldes siit ju kuradima keeruline sattv kaudu eesti kanaleid kätte saada
                    Spordivõistlustega tavaliselt see probleem ongi, et ülekandaõigused on territooriumipõhised. Aga Eesti piires netis näitamise õigus peaks ERR-il olema.
                    Aga kust põrgust seda ülekannet sealt ERR-i lehelt otsima peaks, ma küll ei tea.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Aga kust põrgust seda ülekannet sealt ERR-i lehelt otsima peaks, ma küll ei tea.
                      Siit peaks saama vaadata. Pole ise proovinud.

                      Kommentaar


                        krdi Kuuse hakkab kohe mingeid vabandusi otsima miks Rehemaa nii sitt täna oli.krt mees oli sitt ja sellega tuleb leppida mitte hakata kohe vabandusi otsima.muidui loodan et rehemaa suudab veel end näidata
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          krdi Kuuse hakkab kohe mingeid vabandusi otsima miks Rehemaa nii sitt täna oli.krt mees oli sitt ja sellega tuleb leppida mitte hakata kohe vabandusi otsima.muidui loodan et rehemaa suudab veel end näidata
                          Kuule söö sitta.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kuule söö sitta.
                            ära ärritu, budu ju
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                              Siit peaks saama vaadata. Pole ise proovinud.
                              http://www.etv.ee/otse/
                              kusjuures see sait oli eile veel ok. täna aga kukkus striim maha pidevalt
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kuule söö sitta.
                                kas kuuse lemps on su isa et sa teda fännad?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X