320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Olympi Vaata postitust
    Kalkun:" Sander Post on jõudnud mängida ka vahepeal NORRA(!!!) klubis Vejle."

    Vejle on vist ikka Taani klubi
    Ja ta kordas seda just uuesti.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      see Kalkuni abiline(andke andeks, ei pannd tähele mis mehega tegu) on ikka tõeline LAMMAS! küll ta ägises ja kägises seal. isegi minu hinnangul keskpärane kommija Kalkun tundus tema kõrval kui mingi guru. Ei saand see lammas üldsegi sõnu suust.
      Kõige suurem pirn abikommijalt: "ja lelov on ette vahetamas järgmist vahetust!"...no kas tõesti suudeta ette mõelda kuidas lause lõpetada!
      Kalkun mainis ka vist korra, et T.Tohver on 24-aastane =>

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        see Kalkuni abiline(andke andeks, ei pannd tähele mis mehega tegu) on ikka tõeline LAMMAS! küll ta ägises ja kägises seal. isegi minu hinnangul keskpärane kommija Kalkun tundus tema kõrval kui mingi guru. Ei saand see lammas üldsegi sõnu suust.
        Kõige suurem pirn abikommijalt: "ja lelov on ette vahetamas järgmist vahetust!"...no kas tõesti suudeta ette mõelda kuidas lause lõpetada!
        Kristal oli too teine vana. Mulle täitsa meeldisid tema tähelepanekud.

        Kommentaar


          Tohveri vanust öeldi küll korra valesti, aga minu meelest olid mehed täna küll tasemel kui arvestada, et tegemist on Eesti jalgpalliga, mis kedagi ei huvita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            et tegemist on Eesti jalgpalliga, mis kedagi ei huvita.
            Sõbrad! Ärgem niimoodi ka üldistagem. Kui see paljusid ei huvita, siis kindlasti huvitab kasvõi see platsil olevaid mängijaid. See juba tähendab, et väide on sisuliselt vale. Pigem võiksid jalgpallihuvilised kasutada väljendit a'la - arvestades, et tegemist on alaga, mis veel laiadele massidele väga palju ei paku, küll aga tulevikus; tulge ja te näete ja arvestades seda, kui palju inimesi vaatab saadet Lisaaeg ja kui palju ka jalgpalliülekandeid, siis tegelikult see ringkond nii tillukene ei olegi

            Kommentaar


              See oligi rohkem iroonia.

              Kommentaar


                Kristjan Kalkun targutab: Mängitud on 90 minutit ehk poolteist tundi.

                Käis 69. minut, Kaljuveer: Ja mängida on veel pool tundi.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                  Kristjan Kalkun targutab: Mängitud on 90 minutit ehk poolteist tundi.

                  Käis 69. minut, Kaljuveer: Ja mängida on veel pool tundi.
                  Kaljuveer?

                  Kommentaar


                    See oli Wembleyl...
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      miks sa oled siin?
                      miks sa ei näitle Hollywoodis?

                      kenjaalsed küsimused etv spordis siis 6kordsele mister universumile
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Kes seda veel küsis?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kõlab nagu Säärits, aga tegelikult oli vist Ivari katse teha nalja.

                          Kommentaar


                            Mitte küll kommentaatorid, aga selle Beckhami filmi tölge oli küll önnetu. Otsetölge ilma jalgpalli jagamata on ikka üsna kurb.

                            Kommentaar


                              ...alustades maailma karikast. Brrr.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Jajah... selle Beckhami väravaga kreeklastele said inglased finaali. Hakkasin mötlema, et ei tea kus finaalis need inglased siis mängisid. Mille ma maha olen maganud. Pagan, ei mänginudki - hoopis finaalturniirile said. Vaks vahet ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X