320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Siinkohal oleks vist korrektsem siiski öelda Ester Villu.
    ilmselt küll, aga eks iga inimene teab ise, mis ta teeb. niipalju kui mäletan, siis ega ta halvasti küll ei kommenteerinud.

    Kommentaar


      MArko Kaljuver vastas siis minule nii: MM-i hakkavad kommenteerima ikka ETV kommentaatorid koos oma ala
      > asjatundjatega ( Indrek Zelenski, Aavo Sarap, Marek Lemsalu )

      Kommentaar


        Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
        MArko Kaljuver vastas siis minule nii: MM-i hakkavad kommenteerima ikka ETV kommentaatorid koos oma ala
        > asjatundjatega ( Indrek Zelenski, Aavo Sarap, Marek Lemsalu )
        üllatusteks on alati ruumi

        Kommentaar


          Ausalt öeldes mina ei saa aru, miks Kaspar Koorti hinnatakse... ta on ju olemasolevatest kõige kehvem, kaugelt kõige kehvem. Ala ei jaga, kordab mingeid stampväljendeid, naljad on jubedalt magedad jne. Mulle viimati Toomas Vara täitsa meeldis, aga ka mõned noored sealt TV6/Viasati pealt on ok (sorry ei tea nimesid)...
          Aga keegi siin mainis Margus Luike, nojah muidugi oli tema kunagi ikka pika puuga parim, minu arust pole teda keegi kunagi ületanud. Kannik-Mardisalu töötas duetina hästi, ma pole kindel kas ka üksikuna või teistega. Jurtsenko võiks ETV come-backi teha, tema ja Zelinski oli ka hea paar vanasti.
          Ilusat MMi kõigile soovides

          Kommentaar


            villu ester ja kalev kruus on ju vennad-sama stiil ja paraku sitt!

            Kommentaar


              Päris huvitav lahendus, Horvaatia mängu kommenteerivad Tiisler ja Zelinski.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Päris huvitav lahendus, Horvaatia mängu kommenteerivad Tiisler ja Zelinski.


                Tiisler on minu meelest väga hea (Y) Viimasel ajal temaga rohkem juttu puhunud ja jalkast jagab ikka päris palju

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust


                  Tiisler on minu meelest väga hea (Y) Viimasel ajal temaga rohkem juttu puhunud ja jalkast jagab ikka päris palju
                  Tiisler võiks siis juba raadios jalkat kommenteerida selle uimase Karuksi asemel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Tiisler võiks siis juba raadios jalkat kommenteerida selle uimase Karuksi asemel.
                    Ta on teinud ju ka. Olen Arenal mitu korda teda koos Jorhiga näinud raadiosse tegemas. Ja kas raadiootseülekannete puhul ei ole praegu põhimees mitte Susi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Ta on teinud ju ka. Olen Arenal mitu korda teda koos Jorhiga näinud raadiosse tegemas. Ja kas raadiootseülekannete puhul ei ole praegu põhimees mitte Susi?
                      Niipalju kui mina kuulanud olen, on kogu aeg Karuks kommenteerinud.

                      Kommentaar


                        täiesti masendav komentaatoripaar täna

                        Kommentaar


                          Algselt postitas supermario Vaata postitust
                          täiesti masendav komentaatoripaar täna
                          sa oled ise masendav.paremad kui kaljuveer,kalkun ka teised.kuula vaikust tegelane aga kaameratöö on ikka väga sitt
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Võtku ükskord see suur lätakas, mis seisu näitab, keset ekraani ära. Vahepeal kaovad mängijad selle taha ära rünnakul olles äärel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Võtku ükskord see suur lätakas, mis seisu näitab, keset ekraani ära. Vahepeal kaovad meie mängijad selle taha ära rünnakul olles äärel.
                              kahjuks ei võta sind mitte keegi kuulda.krt mis tegelased seda ülekannet teevad,kõik on nii kehva kui olla saab.kommentaatorite tööga võib rahule jääda
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Tiisler - nii hoida!
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X