320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kahjuks ei võta sind mitte keegi kuulda.krt mis tegelased seda ülekannet teevad,kõik on nii kehva kui olla saab.kommentaatorite tööga võib rahule jääda
    Ma Prantsusmaa mängu otsides netist leidsin ka Eesti mängu streami, mida näitab Setanta sport ja kuna streami aken on väike, siis see skoori näitav latakas on seal veelgi suurem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ma Prantsusmaa mängu otsides netist leidsin ka Eesti mängu streami, mida näitab Setanta sport ja kuna streami aken on väike, siis see skoori näitav latakas on seal veelgi suurem.
      Häda 16:9 pildis.

      Kommentaar


        "Hea, et Rähn on praegu kõrgel"

        Kommentaar


          ma liitun ka nendega, kes arvavad, et tiisler on ikka kohutavalt halb kommentaator.

          Kommentaar


            Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
            ma liitun ka nendega, kes arvavad, et tiisler on ikka kohutavalt halb kommentaator.
            paku nüüd oma variant välja?kindlasti on sinu näol tegemist Marko Kaljuveeri suure austajaga.
            Tiisler kindlasti on enamusest ETV kommentaatoritest parem.aga põhjenda miks ta oli sinu arust kehva?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ma olen igatahes sitaks rahul, kindlasti parim kommentaar, mida ETV-lt kuulnud olen! Kui võrrelda VSB omaga, siis ikka täiesti teine klaas.

              Kommentaar


                M.O.M Tarmo Tiisler!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Tiisler harjunud raadiokommentaariga - vadistab seal kiirelt ja siis eksimusi nii ei panegi ju tähele. Lõpupoole rääkis juba veidi aeglasemalt - ilmselt Zelinski rahulikust rääkimistempost mõjutatuna.
                  Mu meelest ei saa esimese korraga kutti maha kanda, võiks veel anda võimaluse talle. Kindlasti parem tõesti kui Kaljuveer või VSB kommentaatorid.

                  Järvela ja Koort on omamoodi humoorikas sats, mis paljudele kindlasti peale läheb, aga samas on vihkajaid ka terve per*etäis
                  Algul ei meeldinud, aga meestel on vähemalt emotsioon sees, mitte pole uimased nagu VSB omad, kes faktiteadmistega mööda pannes asja ainult halvendavad. Võhik võiks vähemalt emotsiooni näidata!

                  Kommentaar


                    Tiisler oli muidu igati super, aga peab veidi teles kommenteerimisega harjuma. Raadios ei saa muidugi pikemaid vaikusehetki sisse lasta, aga kui mul pilt ees, siis ega mul väga pole vaja kuulata, kuhu see pall liigub. Eriti veel siis, kui tegelikult midagi ei toimugi ning Rähn ja Piiroja lihtsalt omavahel palli veeretavad. Kui veel mõned parasiidid, nagu "pahasti", välja arvata, oli kõrvale täitsa meeldiv kuulata kah.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      teagi, kas Tiislerrr taipas ühel hetkel ise, et peale "paikamise" leidub jalgpallileksikas veel üht-teist või muutusid mu kõrvad selle suhtes immuunseks, a' pärast seda enam miski pinda ei käinud -- mis Eesti kanalist jalgpalli vaadates on üpris märkimisväärne.

                      jalgpalli-IQ ehk platsil toimuva adekvaatne tõlgendamine on tal keskmisest Kaljuveerist igatahes mäekõrguselt üle.

                      Kommentaar


                        Mina jäin küll Tiisleriga rahule, eriti arvestades, et tegu teledebüüdiga. Juba vahelduse mõttes oli hea variant ja Kaljuveerist on ikka kordades parem. Mulle tundus, et ka kodutöö oli kenasti tehtud ja tundis ka horvaate üsna hästi platsil ära. Ja olid ka mõned eshtiislerlikud kullud nagu (mängijate särkidevahetamise ajal) "meie siin Indrekuga särke vahetama ei hakka".
                        Aga pildiga ei saanud küll taas rahule jääda ja nagu öeldud, käis väga närvi see kuradi tabloo seal ekraani ülaosas. Oli vist moment, kui Pareikole siseküljega lähedalt peale löödi - absoluutselt ei näinud kuhu see pall läks ja mis toimus.

                        Kommentaar


                          Tiisler on ju nii kogenud kala, et talle pole tegelikult vahet, kas on raadios või teles. Mulle meeldis see, et kui ma pannile kartulit lõikusin, siis toast kostuva ülikiire teksti järgi sain täpselt silme ette, mis väljakul toimus.

                          Kommentaar


                            Ja see tabloo võeti ainult paar korda ekraanilt ära. Juhuslikult just siis, kui teda vaja olnuks, ehk siis vahetuste ajaks.

                            Kommentaar


                              Jäin ka Tiisleriga väga rahule. Üle pika aja oli huvitav kuulata kommentaatoreid.

                              Kommentaar


                                jah. esimese poolaja 'viimased minutid on meie minutid', 'aga märg on kuramus olek', ja 'ta sai natuke liiga pahasti löögile' jnejnejne .. muidugi on ta maailmaparim!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X