320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei-ei Van Basten võitles pika palli pärast meil
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Ma kuulsin Sarapi esituses midagi sellist, et van Basten sai vene kaitsjatega hästi hakkama ja murdis mitmel korral ohtlikult läbi.

      Kommentaar


        Algselt postitas chris Vaata postitust
        Ma kuulsin Sarapi esituses midagi sellist, et van Basten sai vene kaitsjatega hästi hakkama ja murdis mitmel korral ohtlikult läbi.
        Ma kuulsin ka seda, mingi lollid noh , mu isa hakkas naerma nende lollide üle.
        #20 FLORA!

        Kommentaar


          Akinfejeevit panid nad ka igale poole, nii ründesse kui ka isegi väravasse.

          Kommentaar


            Taastan mälu järgi kommentaari mis söögi kurku viis
            Reim: 'Türgi oli üks esimesi tugevaid koondiseid, kelle vastu Eesti punkti sai.'
            Kalkun :'Jah, Eesti koondis on palju häid esitusi pakkunud...'
            (piinlik vaikus)
            *toit kurgus*

            Sarapil läks ja eile üllatavalt palju sassi. Akinfeev, van Basten ja Holland-itaalia veerandfinaal. A mind see ei häirinud. Ja Kalkuni pirnide ja kõrvalteemade halva käsitluse vastu pean kiitma tema oskust märgata, kes on aktsioonis.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Oi Kimsen kah platsis see on hea

              Kommentaar


                Algselt postitas mirko Vaata postitust
                Oi Kimsen kah platsis see on hea
                Mis sa sellega öelda tahtsid?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mis sa sellega öelda tahtsid?
                  Vahelduseks teistele stuudiokülastajatele

                  Kommentaar


                    No Sarap näitas oma teadmisi jälle.Cassano oli eelmine aasta Realis põhiliselt pingil.

                    Kommentaar


                      apppiiii, kaljuveer võiks kuskil muuseumis või kuskil giidina tegutseda, saaks oma fakte ja kuupäevi ja minuteid ja rahvaarvu maha lugeda... ta on ikka totaalne idioot
                      b-day

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Reim: 'Türgi oli üks esimesi tugevaid koondiseid, kelle vastu Eesti punkti sai.'
                        Väike naer oli selle ajal
                        #20 FLORA!

                        Kommentaar


                          David Villa on selle turniiri edukaim väravakütt ... and again, and again, and again, and ... again.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            "Abikohtunik jäi oma vilega hiljaks"
                            fakk off.

                            Kommentaar


                              'Ambrosini kes söötis Cassanole, kes tuleb kõikidele pallidele vastu' kahjuks nägin esimest korda et Cassano jooksis vastu
                              #20 FLORA!

                              Kommentaar


                                "Cassano vasakuga lööb" .. kuigi tsenderdas...
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X