320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    Marko väitis õigesti.tema ei eksi kunagi.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Originally posted by Totti


      Portugallaste Miguelist sai keegi Michel, siis hollandlastel on David Edgar Davids väljakul. Ja kes on Cristian Ronaldo?
      see sarnane teema on mujal. Look around Ja Teie Ülejäänud Kahh. (Ma mõtlen hääldajad ja virisejad.) Imestan, et Teil jätkub aega kommenteerida?, mängude vaatamise kõrvalt.... Tahaks nagu Huvitavamat lugemist...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        no mulle eriti ei meeldi viriseda, aga üks ebakõla jäi täna kõrva. kaljuveer väitis, et poborsky(või keegi teine) mängib tshehhoslovakkia meistrivõistlustel!?!?! no sellist viga küll ei tohiks teha, see on lausa solvang nende kahe riigi suhtes...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by runno
          Originally posted by Totti
          Portugallaste Miguelist sai keegi Michel, siis hollandlastel on David Edgar Davids väljakul. Ja kes on Cristian Ronaldo?
          see sarnane teema on mujal. Look around
          Mis teema kurat?
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            aga Te uurige....

            Kommentaar


              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              Originally posted by Totti


              Originally posted by runno
              Originally posted by Totti
              Portugallaste Miguelist sai keegi Michel, siis hollandlastel on David Edgar Davids väljakul. Ja kes on Cristian Ronaldo?
              see sarnane teema on mujal. Look around
              Mis teema kurat?
              http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1391

              Kommentaar


                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Originally posted by runno
                aga Te uurige....
                Mida Sa minu kallal mölised? Ega mina seda teemat ei teind ju! Pealegi olen ma selle kahe aasta jooksul, mis ma siin foorumis olnud olen, aint ühe teema teind.

                Epic, tänan lingi eest.
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  :P Ei, minuarvates on Kaljuver ikak palju paremaks läinud võrreldes algusega, et sisi vast tüüpiline eestlane: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama Mehike on aktiivsemaks muutund ja ülimalt nalja pakkus minule see lause, mis nägi ilmavalgust pääle Kreeka võiduväravat. See oli umbes siukene:\" Vot see oli nüüd alles pööre selles mängus!\" Naljakaks teeb selle lause hääletoon millega ta seda ütles...nagu oleks vaielnud kellekagi:P Igatahes suudamas saadamas suva nendest nimedest. Peaasi, et nalja saaks...ja kuhjaga

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Usun, et siin on nii Martini arvamus aarmuslik ning ka vastused kanduvad teise aarmusse. Tegelikult on ikka oigus nendel, kes utlevad et kommentaator peab raakima peamisest ehk mangust, ent pauside (isegi audiviske ajal on aega naiteks) ajal tuleb kiirelt sisse tuua midagi manguvalist... Nagu naiteks Margus Luik kommenteerib (kui kommenteerib)...
                    Tervitusi Portugalist (tulin finaali vaatama, mega atmosfaar ja ilm) ja vabandused tapitahtede puudumise parast.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      krt küll, esimest korda suutis kaljuveer mulle närvidele käia ja seda just em finaalis .
                      esiteks muidugi meeletu nimede sassi ajamine, mille krooniks oli muidugi pauleta \"ristimine\" bebetoks.
                      teiseks uimane jutt, nende jutust ei tulnud kuidagi välja, et see on selle aasta jalgpalli tähtsündmus.
                      kolmandaks lausete kordamine. seda, et kreeka muinaslugu (mõni eesti keele asjatundja võib mulle vastu vaielda, aga minu arvates pole muinasjutt ja muinaslugu samad asjad. muinasjutt on jutt, kus omad tunnused jne. aga muinaslugu peaks olema vanaaja lugu) sai tõeks pidi lõpus 10 korda kuulama. samuti kaljuveeri hüüatus: \"vaadake kui kurbade nägudega portugali mängijad on\" tuli 5 korda.

                      jurtsenko jalgpalli kommenteerima!!!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        See asjas kopsu üle maksa neh, et \"Oiiii, portugali mehed on õnnetud!\"
                        Toho tillae, sa ise oleks jubedalt sillas või?
                        Jess, me tulime teiseks.

                        Muinasjuttu võib mõista kui kirjanduslikku terminit või siis midagi imepärast, mis võimatuna näib. Muinaslugu võib peale viimase olla tõepoolest ka lugu, mis toimus muinasajal, ehkki \"muinaslugu\" selles kasutuses ma veel kuulnud ei ole.
                        Paljukest siis inimesed sellest muinas ajast tevad, et tema kohta mingeid jutte rääkida.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          ma pole sellesse teemasse enne suvenend ja võibolla on seda juba mainitud, kuid häälduste kohapealt ajas kõige rohkem närvi see et öeldi kogu aeg [nunjo] asemel [nuno].
                          kusjuures kaljuveer isegi ühes mängus ütles nunjo, aga rohkem mitte
                          ei tohiks üldse raske olla paar hääldust ära õppida.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            Originally posted by eika


                            jurtsenko jalgpalli kommenteerima!!!

                            mõtle enne, mida sa ütled, jurtšenko oli kõige kohutavam neist...
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Originally posted by mg


                              Originally posted by eika


                              jurtsenko jalgpalli kommenteerima!!!

                              mõtle enne, mida sa ütled, jurtšenko oli kõige kohutavam neist...
                              Sa oled üks vähestest, kes nii arvab...
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                                Originally posted by mg


                                ma pole sellesse teemasse enne suvenend ja võibolla on seda juba mainitud, kuid häälduste kohapealt ajas kõige rohkem närvi see et öeldi kogu aeg [nunjo] asemel [nuno].
                                kusjuures kaljuveer isegi ühes mängus ütles nunjo, aga rohkem mitte
                                ei tohiks üldse raske olla paar hääldust ära õppida.

                                a la - mulle ei meeldind, et selles lauses koma ei olnd...ausõna ju, kriitikud võtke toone maha, muud pole, kui mõttetu vingumine ja see ka veel, et Ivar peaks tõesti vutti kommenteerima, hoidke kaljuveer eemal!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X