320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    Originally posted by erts


    Originally posted by eika


    tegelikult on jurtsenko etv parim kommentaator. peale jalgpalli suutis ivar ka korvpalli finaale väga huvitavalt kommenteerida...
    aga selline loll küsimus: kui ma tahaks saada etv spordikommentaatoriks, mida ma siis tegema peaksin???
    peaksid oma unistuse täide viima ja meid sellest õudusest päästma, mis hetkel valitseb

    ja kui sul see kunagi õnnestub, siis soovitan sul seejärel mitte seda foorumit ja antud teemat lugeda, et mitte enesehinnangule korralikku põntsu anda

    tehes natuke OT-t siis sinul(erts) on igale asjale sada sõna vastu karjuda. Ei ole sa sellega rahul, et Kluivert pingil on Hollandi koondises, ei ole sa kommentaatoritega rahul.....ühesõnaga mees tee ise ka ükskord midagi ja siis asu vinguma ja arvustama.

    Vabandust, et isiklikuks läksin.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Originally posted by PraS


      Originally posted by erts


      Originally posted by eika


      tegelikult on jurtsenko etv parim kommentaator. peale jalgpalli suutis ivar ka korvpalli finaale väga huvitavalt kommenteerida...
      aga selline loll küsimus: kui ma tahaks saada etv spordikommentaatoriks, mida ma siis tegema peaksin???
      peaksid oma unistuse täide viima ja meid sellest õudusest päästma, mis hetkel valitseb

      ja kui sul see kunagi õnnestub, siis soovitan sul seejärel mitte seda foorumit ja antud teemat lugeda, et mitte enesehinnangule korralikku põntsu anda

      tehes natuke OT-t siis sinul(erts) on igale asjale sada sõna vastu karjuda. Ei ole sa sellega rahul, et Kluivert pingil on Hollandi koondises, ei ole sa kommentaatoritega rahul.....ühesõnaga mees tee ise ka ükskord midagi ja siis asu vinguma ja arvustama.

      Vabandust, et isiklikuks läksin.
      sa oled vähe debiilne või (sry et isiklikuks läksin )???? milleks see foorum siin on siis üldse ma küsin su käest????

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Originally posted by SleepWalking


        Originally posted by erts
        ja kui sul see kunagi õnnestub, siis soovitan sul seejärel mitte seda foorumit ja antud teemat lugeda, et mitte enesehinnangule korralikku põntsu anda
        Ma arvasin kohe. Ah sinusugused siis ongi need, kes ei räägi objektiivselt vaid käivad inimeste enesehinnangut killimas siin foorumis.
        ei pidanud ennast silmas, vaid üldist foorumi suunda.... ikka märgitakse siin rohkem vigu kui häid külgi ja see on minu arvates ka normaalne tegid liiga dramaatilise järelduse....

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by erts

          sa oled vähe debiilne või (sry et isiklikuks läksin )???? milleks see foorum siin on siis üldse ma küsin su käest????
          Igatahes mitte selleks, et iga minuti tagant mõttetuid postitusi teha. Selleks võiksid mõnd jutukat külastada.
          Supplies!

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            Originally posted by vandersell


            Originally posted by erts

            sa oled vähe debiilne või (sry et isiklikuks läksin )???? milleks see foorum siin on siis üldse ma küsin su käest????
            Igatahes mitte selleks, et iga minuti tagant mõttetuid postitusi teha. Selleks võiksid mõnd jutukat külastada.
            ja sinu postitus oli ilgelt mõtekas???

            edit: ühesõnaga mida vähem postitusi seda parem? kas võtame sellise suuna? ei usu et foorumi eesmärk on postituste arvu piiramine

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              Minu eesmärgiks oli, et sinusugused veits tagasi hoiaksid, aga lootus pidavat olema lollidele lohutuseks.
              Sinu postituste \"mõttekuse\" üheks eredaks näiteks on Rjikaardi SEE JUHTUM, peale mida respeks tema vastu kadus. Üheksa-aastase poisikesena oli sul kindlasti ülimalt väljaarenenud respektitunnetus.
              Ja palun nüüd, ära arva, et mina nimetatud juhtumit või juhtumeid aktsepteeriks ja tolereeriks.
              Supplies!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Originally posted by vandersell


                Minu eesmärgiks oli, et sinusugused veits tagasi hoiaksid, aga lootus pidavat olema lollidele lohutuseks.
                Sinu postituste \"mõttekuse\" üheks eredaks näiteks on Rjikaardi SEE JUHTUM, peale mida respeks tema vastu kadus. Üheksa-aastase poisikesena oli sul kindlasti ülimalt väljaarenenud respektitunnetus.
                Ja palun nüüd, ära arva, et mina nimetatud juhtumit või juhtumeid aktsepteeriks ja tolereeriks.
                päris huvitav... ei saa aru mis seal siis mõttetut oli? ma ei tea kui arenenud sina selles vanuses olid (või oled)... aga minul küll on selle ajaga seoses väga selged mälestused ja loomulikult oli siis ka juba välja arenenud spordieetika tunnetus

                ja muide õudsalt mõtekas on vaadata erinevate kasutajate eelmisi postitusi et siis psühhoanalüüsi koostada saaks vääga veider ajaviide... wannabe Freud?

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  Originally posted by erts

                  ja muide õudsalt mõtekas on vaadata erinevate kasutajate eelmisi postitusi et siis psühhoanalüüsi koostada saaks vääga veider ajaviide... wannabe Freud?
                  Jah, minu tollane või praegune arengutase jääb sulle mõistatuseks. Mis aga puutub eelnevaid postitusi, siis nende järgi kujunebki foorumlase kohta üldpilt ja arvamus. Ning see arvamus sinust pole just kõige parem ja usu mind, ma pole ainuke.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Originally posted by vandersell


                    Originally posted by erts

                    ja muide õudsalt mõtekas on vaadata erinevate kasutajate eelmisi postitusi et siis psühhoanalüüsi koostada saaks vääga veider ajaviide... wannabe Freud?
                    Jah, minu tollane või praegune arengutase jääb sulle mõistatuseks. Mis aga puutub eelnevaid postitusi, siis nende järgi kujunebki foorumlase kohta üldpilt ja arvamus. Ning see arvamus sinust pole just kõige parem ja usu mind, ma pole ainuke.
                    oh kui kahju

                    õudsalt palju mind kotib see

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      Asi pole postide hulgas vaid mida see post sisaldab.
                      Täitsa tore oleks kui inimene, kes mingi ilusa mõtte välja karjub ka seda põhjendaks. Sinu puhul on aga lihtsalt laus lahmimine tavaks. Küll pole kellegil mune jne.

                      Ilusat nädalavahetust.
                      Teemaks on siinkohal ETV kommentaatorid

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by erts
                        samamoodi nagu ETV-l oleks loogiline EM-i näidata (mis kuradi pärast peame me selle eest tänulikud olema???) ...
                        me peame oma harduses ja tänus langetama pea kummardades etv poole, sest ülekanded pole mingisugune iseenesest mõistetava asi. EM maksab hulga raha ning me ju kõik teame, et rahvuslik ringhääling on meeletult alafinantseeritud sest riik on paha ning ei anna üldse pappi jne. kujutan juba ette, kuidas praegu jääb mõni tore kultuurisaade sellepärast tegemata, et etv kulutas kogu võimaliku raha selle aasta spordiülekannete jaoks ja ainult selleks, et pööbel oleks rahul.
                        erts jah, kuula targemaid in-si.. kas riik on paha v6i mitte, sellesse ei hakka pikemalt syvenema, aga kui samal a-l on nii em, om jm, siis maksab see t6esti hea hulga pappi..m6ne reformarist sotsiaaldarvinisti meelest ei peaks Eestis yldse avalik-6iguslikku ringh22lingut olema( Prillitoosi saate v6iks ka kommertsjaamalt tellida)
                        samas on Eestis tuhandeid, kes ei salli silmaotsaski, et parimal saateajal muud ei tule kui \'mingit sporti\' (kujuta ette, et see tuleks tv3-st, siis n2eksid sa veerandtunniste reklaamipauside vahele ka veidi vutti)

                        tšelstrom
                        ytlesin kyll, et keda see huvitab, aga-
                        soomlaste (kelle 2.riigikeel rootsi on) suust seda iga minuti tagant kuuldes- nii ongi tegelikult
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          uskumatu, aga ei suudeta vahet teha isegi seedorfil ja davidsil

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            Palun keelake keegi Jurtšenkol Läti mängude kommenteerimine ära.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Ohhooo nüüd meil siis Edvin van der Meyde ja Jan Köller....

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                                ...ja van Bosvelt...
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X