320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis puutub dannarisse, siis oleks mul päevalehe lugejana piinlik, et neil selline alatasa ropendav ajakirjanik on. Aga lisan koheselt juurde, et õnneks ma ei ole päevalehe lugeja.

    Kommentaar


      Täna tehti Kuyt-i üle küll head nalja

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mis puutub dannarisse, siis oleks mul päevalehe lugejana piinlik, et neil selline alatasa ropendav ajakirjanik on. Aga lisan koheselt juurde, et õnneks ma ei ole päevalehe lugeja.
        Oleks ma Eesti jalgpalli fänn, siis mul oleks piinlik, kui seal selline jobu töötaks. Või oot, töötabki, käi vittu! Ma enne ei uskunud, aga paljast naist nägemata võib vist tõesti mees lolliks minna. Mul on sinust kahju. Ja Päevaleht ei puutu antud hetkel asjasse. Kui sul on midagi minu töö kohta öelda, siis lase käia, aga muidu - järgi Marcello soovitust.

        Kommentaar


          Oota, sassi läks, sa oled ju Flora töötaja. Sellisel juhul on kõik ok, sest sinna viimaste aastate jooksul kogunenud fännid väärivad oma aja kangelast. Vabandan siinkohal EJL ees.

          Kommentaar


            ja kuna ma ilmselt ütlesin valesti, siis mine vitusse.

            Kommentaar


              ja smail ka

              Kommentaar


                Väga tore, et vabandad ikka ka vahel. Rohkem polegi vaja. Moraalijüngrilt saad nüüd muidugi noomida, et edit nuppu ei kasutanud, aga see mind ei häiri.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Väga tore, et vabandad ikka ka vahel. Rohkem polegi vaja. Moraalijüngrilt saad nüüd muidugi noomida, et edit nuppu ei kasutanud, aga see mind ei häiri.
                  Ma sain ju ühe labase vittu saatmise eest vähemalt mitu posti!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Ma sain ju ühe labase vittu saatmise eest vähemalt mitu posti!
                    Aga see oli kasvatusliku eesmärgiga. Mine tea, ehk mõjuski. Muidu mõnda su lugu olen lugenud, polegi väga hull olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Aga see oli kasvatusliku eesmärgiga. Mine tea, ehk mõjuski. Muidu mõnda su lugu olen lugenud, polegi väga hull olnud.
                      No kämoon, karistusalla pole mingist otsast vale variant ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        No kämoon, karistusalla pole mingist otsast vale variant ju.
                        Võibolla tõesti pole vale, aga mulle meeldib see vanem versioon rohkem.

                        Lisan veel, et mul pole päevalehe vastu midagi ja ma ei pea neid seepärast lollideks, et seal töötad, veel enam, ma ei pea isegi sind lolliks, et ärritudes näiteks mind lolliks pead.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Rumal marchello, kui sa ei suuda mind taluda, siis võid rahulikult minu postitusi ignoreerida, nagu mina tavaliselt teen, naljakas on lihtsalt lugeda sinu pidevaid asjatundmatuid õiendamisi, aga eks see on muidugi su enda valik, tee mis aga tahad.
                          Päris lahe, et sa ennast ignore listi oled pannud.
                          Asjatundmatud "õiendamised" sinu suhtes on tõesti asjatundmatud kuna mul pole meditsiinilist haridust aga kui 14 aastane laps ütleb sinu kohta, et " loll nagu puupulk" siis pole nagu vajagi!
                          Ja tore, et sa endiselt üritad mingit enda suguharule arusaadavat nalja fooruminime väänamisega teha ja igasugu emotikone lausete lõppu topid.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            ... kuna mul pole meditsiinilist haridust ...
                            Nagu sul mingit muud haridust oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Nagu sul mingit muud haridust oleks.
                              Vastata sa, sitt, ei suuda vaid tekitad mingeid idiootseid off topicuid teemasse?
                              Mida tead sina, lilla, minu haridusest?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Kas urmar on päriselt olemas?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X