320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tiisleri faktid on imo kõige huvitavamad, kohati paiskab selliseid mitte-wikipedia-teadmisi ka, mis on tugev pluss.

    Kommentaar


      Lempsi puhul käis ikka jõle närvidele "Tim Hoovart"

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ma olen ETV stuudiot üldiselt väga vähe vaadanud, aga avamängu ajal ju minu meelest oli neil see vidin nagu täitsa olemas, millega olukordi seisma panna ja mängijate liikumisi välja tuua? Ringitati küll üpris lambikohtade peal ja ega sealt suurt midagi targemaks ei saanud, aga ikkagi. Või oli see siiski kuskilt mujalt tulev videopilt?
        Avamängu vahepausi ajal pakkisin asju ja ei pööranud sellele erilist tähelepanu ning hiljem pole samuti miskit märkanud. Mingi hetk aga läks vist pilt ära vms ja siis vahetasin YLE peale, kus tehti küll hoolsalt äbarikke punaseid ja kollaseid ringe. ETV stuudioekraanilt mingi(te) mängu(de) ajal muidu paistsid a'la BBC MOTD sarnased viirutatud ruudud küll, aga samal ajal peeti targemaks stuudiokülaliste muljetusi küsida, kui pildil olevat lahata.

        Kui tohib küsida siis kuskohast mänge vaatad kui ETV stuudiot ei jälgi? Ise vaataks ehk vahel ka YLEt, kuid ausalt teeniv kolmekümnetolline telekas on vanem kui paljud siinsed foorumikasutajad ja ETV pilt on miskipärast oluliselt parema kvaliteediga.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ma olen ETV stuudiot üldiselt väga vähe vaadanud, aga avamängu ajal ju minu meelest oli neil see vidin nagu täitsa olemas, millega olukordi seisma panna ja mängijate liikumisi välja tuua? Ringitati küll üpris lambikohtade peal ja ega sealt suurt midagi targemaks ei saanud, aga ikkagi. Või oli see siiski kuskilt mujalt tulev videopilt?
          See oli see universaalne pilt, mida koha pealt väljastatakse. Ei tule keele peale selle ametlik nimetus.

          Kommentaar


            aa no selge, võiski kahtlustada.

            Kust mujalt ikka kui Soome pealt vaatan, kusjuures näiteks nende heli on mu meelest selgelt parem. Pole muidugi ka ETV'l tegelt häda midagi, aga isegi sealt vaadates lükkan stuudio ajal hääle maha või teen muid asju, üks mees seal ajab küündimatut plära ja üldse kisub rohkem uinamuinatamiseks ära, konkreetsest mängust on enamasti vähe asjalikku juttu. Isiklik arvamus muidugi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kalkul-Lemsalu duo on selgelt kõige parem.

              Kuuse kommentar on tihti päris nõrk ja peab ikka Soome peale vahetama. Samas on ka soomlase kommentaar mõnikord natuke igav ja pikad pausid häirivad mõnikord, seal muidgi üks kommentaator ka, selles mõttes on ETV kommentaarid huvitavamad.

              Poolaja stuudio on Yle'l minu arust ikka palju tugevam.

              Eilne Lehiste kommentaar poolajal LAV'i turvalisuse kohta oli natuke imelik. "Kui autoga ringi sõitsin, siis tänaval ikka valget inimest seal ei näinud". Ei väida, et seal nüüd valgel turvaline oleks tänaval uidata aga jäi pigem mulje, et ta vastas küsimusele rohkem rassistliku vaatevinkli läbi kui läbi kindla teadmise.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Ei ole midagi halba öelda kommentaatorite kohta. Kuuse 1600 meetrit merepinnast oli alguses häiriv, aga nüüd on juba naljakas. Raisk, alles teine õlu aga juba hakkab pähe. Ja Tiisler on suht ponks seal ka, jagab biiti küll. Ikka parem kui Osila vms.

                Kommentaar


                  john... lennon.

                  see lehiste komm turvalisuse kohta oli täielik wtf moment.

                  Kommentaar


                    Kusjuures see nahavärvi küsimus on LAV-is väga terav. Ja ma eeldan, et Lehiste mõtles seda õhtul liikumise kohta ja tal on õigus.

                    ma ei tea kas kõrv tahtis seda kuulda, aga jäi kõrva Tiisleri komm: "äärel peavad võidujooksu Ziani ja Ben Johnson"
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Kusjuures see nahavärvi küsimus on LAV-is väga terav. Ja ma eeldan, et Lehiste mõtles seda õhtul liikumise kohta ja tal on õigus.

                      ma ei tea kas kõrv tahtis seda kuulda, aga jäi kõrva Tiisleri komm: "äärel peavad võidujooksu Ziani ja Ben Johnson"
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Minu jaoks on Tiisler olnud seni väga positiivne üllatus. Mitte, et ma ta reporterioskustes kahtleksin aga seni oli jäänud mulje, et jalkaga tal erilist seost ei ole - pole ise mänginud ja eriti ei huvita ka.
                        Võib-olla ta muidugi on sedavõrd proff vend, et tänu põhjalikule kodutööle petab vaataja nö. ära. Aga pigem arvan, et ta siiski ka jagab asja - lisaks mängijate äratundmisele jagab üsna hästi ära, millal oli tehniline praak, millal lihtsalt õnnetu pallikaotus; millal oli nt sööt õigesti mõeldud aga kehvalt teostatud, millal mitte jne. Näiteks Kuuse jääb selliste asjadega kohati hätta - näiteks USA-SLO lugemata jäänud värava puhul oli näha, et ei julgenud enne sõnagi poetada kui Sarap oli põhjalikult kinnitanud, et mingit viga polnud ja vile oli arusaamatu. Samas eelistan ma ise Kuuset iga kell Kaljuveerile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Minu jaoks on Tiisler olnud seni väga positiivne üllatus. Mitte, et ma ta reporterioskustes kahtleksin aga seni oli jäänud mulje, et jalkaga tal erilist seost ei ole - pole ise mänginud ja eriti ei huvita ka.
                          Äksäkli
                          Lugege eilsest Ekspressist mis mees teinud on, saades teada, et kommentaator saab olla. Müts maha!

                          Kranaadis on mõned head pirnid ka Kuuse kohta
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Kohe Jalgpalli MMi esimesel päeval, kui Tarmo Tiisler (41) rääkis jalgpalliülekande taustainfost punni ning põristas pipraks ja soolaks peale vaid talle ainuomast mõnusat R-i, oli selge – ETV tegi hea valiku, et raadiomehe MMi mänge kommenteerima kutsus.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Äksäkli
                              Lugege eilsest Ekspressist mis mees teinud on, saades teada, et kommentaator saab olla. Müts maha!

                              Kranaadis on mõned head pirnid ka Kuuse kohta
                              Ammu loetud ja tõesti müts maha. Nagu ma ütlesingi, on kodutöö põhjalikult tehtud. Loodetavasti hakkab tulevikus ka mõnda muud ala teles kommenteerima.

                              Kommentaar


                                Haruharva raadiot kuulava inimesena arvasin ekslikult, et Tiisler ka Vikerisse jalkaülekandeid teinud, aga võta näpust. Just sellisest taustajutust möödunud hooaja kohta on varasemalt enim puudu olnud ja kuiva statistikaga ei pinguta ta ka õnneks üle. Sügavalt muljetavaldav, et ta end nõnda lühikese ajaga on alaga kurssi viinud ja kodutöö tegemisel kahtlemata eeskujuks teistele. Nö algaja kohta väga korralikud partiid olnud senini ja erinevalt Gallacherile loodan, et jääb kossu ja jalka juurde. Neid nn universaale on ETVl niigi jalaga segada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X