320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängiti 13. mai 1933 Kadrioru staadionil valitseva maailmameistri Uruguayga.


    Mart Poom on nii meeldiv kommentaator. Ausalt.

    E: Norbert hoopis, mul see kõrv ikka täielik petku noh.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Norm
      Vikerraadios kommenteerib maadluse ülekandeid... Margit Kilumets
      Ausõna WTF?

      Võtan oma sõnad tagasi, kui keegi kinnitab, et teda sport huvitab

      Kommentaar


        Mis juhtus just Kaljuveeril ETV eetris? Polnud küll otse, või oli? Igatahes suur ETV pask. Herr Marko pomises ise midagi, et "oih, sassi läks, teeme uuesti." ja sis lasti juba Mürava Kosila videoklipp peale.

        Kommentaar


          Mingi naine: Minu jaoks on need olümpiamängud väga erilised, sest saan vaadata esimest korda vaadata Olümpiamängude avatseremooniat kohapeal (jne....) (Lausesõnastus oli teine)

          Kaljuveer mõni minut hiljem: Ütle, kas oled esimest korda OM avatseremoonial

          Kommentaar


            deem. Juba arvasin, et Tisler paneb kuusele suusatamise kohta ära, aga ei kus sa sellega rsk.

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              deem. Juba arvasin, et Tisler paneb kuusele suusatamise kohta ära, aga ei kus sa sellega rsk.
              Antud kohal pani Kuuse ikka Tiislerile ära. Olgem täpsed.

              Kommentaar


                Põhiline, et etv sama kala ei tee nagu yle äsja kus pilt oli ühelt tatamilt aga kommenteeriti hoopis teist
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Eurospordil läks hommikul aega 5 minutit, et sulgpalli võrkpallist eristada.

                  Kommentaar


                    Kristjan Kalkuni teadmised NBAst on masendavad, nimede hääldamisega ma pihta ei hakka - see on lootusetu teema.

                    Kommentaar


                      Välismaa nimede hääldamine on probleemiks igale kommentaatorile, vahet pole kas ta on inglane, eestlane, soomlane vms. Kuula kasvõi ameeriklaste või brittide Eesti nimede hääldamist.

                      Kommentaar


                        Teadmised ja hääldamine on üks asi, aga käimasoleva mängu faktidega ikka eksida ei tohiks. Ala, Love 2minutit platsil olnud(2veerandaja keskel), kuigi Love oli juba esimese veerandil head minutid platsil. Samuti hõiskas,et esimene kulp Prantslaste poolt, kui mina olin varasemalt juba mitmeid kulpe lugenud.

                        Kommentaar


                          Kalkun toob välja sellise "huvitava asjaolu", et Nigeeria koondise töökeeleks on inglise keel. No tere talv tõesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Teadmised ja hääldamine on üks asi, aga käimasoleva mängu faktidega ikka eksida ei tohiks. Ala, Love 2minutit platsil olnud(2veerandaja keskel), kuigi Love oli juba esimese veerandil head minutid platsil. Samuti hõiskas,et esimene kulp Prantslaste poolt, kui mina olin varasemalt juba mitmeid kulpe lugenud.
                            See on ilmselt sellest, et kodukas näitab Lovele 2.06 päris pikka aega juba, mingi jama neil sellega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                              Kristjan Kalkuni teadmised NBAst on masendavad, nimede hääldamisega ma pihta ei hakka - see on lootusetu teema.
                              Ei saa aru. Mis osas ta teadmised masendavad on või millega ta niiväga puusse pani (nipetnäpet eksimused olid, aga ei midagi masendavat imo)? Ja hääldus ka mul väga kõrva ei kriipinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                                Kristjan Kalkuni teadmised NBAst on masendavad, nimede hääldamisega ma pihta ei hakka - see on lootusetu teema.
                                Pead oma CV siis ETV poole teele saatma! saad ehk olümpia lõpuks tööle
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X