320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, sama hala nagu ikka üldiselt ...

    ... aga avatseremoonia ajal Tiisler: "aga Queeni peale me ei räägi" oli parim asi mida ma kuulnud olen.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      okei okei, annan Kalkinile hääldused andeks, kuid tema matsutamised ja nätsutamised katavad selle augu. Enivei, võibolla ruttasin eelmise "teadmiste" kommentaariga, kuigi selleks hetkeks oli minu jaoks liiga palju, teisel poolajal oli asi parem. Teadmistest, leian, et võiks vahet teha Durantil ja Hardenil, korduvalt nimetas Hardenit Durantiks. Teiseks võiks vahet teha, mis on lepingu pakkumine ja pakkumise matchimine (Batum). Kedagi teist ei häirinud lause "Willams liikus hooaja lõpus Netsi" ? Vigises selle kallal, et Love (PF) uhas kolmest peale. Ja siis veel see Tony Parkeri ja Asveli teema "suuremeelne, et mängis miinimumi eest" unustades, et Parker on seal omanik ja ase-president. Neid häirivaid asju oli veel, ei hakka kõike välja kirjutama. Aga ma kahjuks olen selline, kellele ka väiksed asjad kõrva jäävad ja närvi ajavad. Sorry.

      Kommentaar


        Peaks ETV-d ka kiitma ,et aladele, mis Etv ekraanile ainult Olümpiamänguel satuvad, on leitud asjalikud kommentaatorid.
        Laskmise-, purjetamise-, sulgpalli-,ujumise- ja meeste rattasõidu ülekanded on minu hinnangul täitsa head olnud.
        Samas, kui sõudmine, naiste rattasõit ja ka korvpall on soovida jätnud(just tänu põhikommentaatoritele).
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          nõus ülemisega.

          viimane kriitikanool Kristjan Kalkuni suunal, siis jään vait. Kui EURO2012 ajal oli talle südamelähedane teema mustanahalised pallurid, siis siin kahes esimeses mängus on ajudele käima hakanud tema valgenahaliste pallurite toonitamine. Esimeses oli valgenahaline Love ja nüüd Briti koondises "Luol Deng andis palli tagasi valgenahalisele mängujuhile <nimi>". Sellist saasta ju Eurospordist ei kuule. Või kas kujutaksite ette NBA ülekannet, kus kommentaator alati rõhutab kellegi nahavärvi? "Bryant passes (lol) to white skinned Nash".

          Kommentaar


            Tarmol on täna matemaatikaga natukese pahasti

            Kommentaar


              No las ütleb,et Usa koondises on üks valgenahaline. Mind see absull ei sega.
              Kogu see möla,et mustanahalisele mustanahaline ütlemine ja vastupidi on rassistlik on pullikaka. Rassistlik on see, kui sa sellest suure numbri teed ja üritad nö vähemusi kaitsta. Ütles siis ütles, Usa korvpallitiimis valge poiss ongi asi, mida võib mainida.

              Või teeb see minust ka nüüd rassisti?

              Kommentaar


                mis ta nüüd rassism on, kuni nahavärvi tõttu kellessegi halvustavalt või alavääristavalt ei suhtu.

                ma isiklikult ei saa ka aru, mis selle nahavärvi mainimise mõte üldse olema peaks, näeme ju kõik niigi, et üks mees on must ja teine valge. sama sisukas, kui paukasjollist rääkides iga kord rõhutada, et näe, habemega hispaanlane võttis nüüd lauapalli.

                ja usa tiimides on neid valgeid poisse ka juba rohkem kui ühe korra mänginud.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  mis ta nüüd rassism on, kuni nahavärvi tõttu kellessegi halvustavalt või alavääristavalt ei suhtu.

                  ma isiklikult ei saa ka aru, mis selle nahavärvi mainimise mõte üldse olema peaks, näeme ju kõik niigi, et üks mees on must ja teine valge. sama sisukas, kui paukasjollist rääkides iga kord rõhutada, et näe, habemega hispaanlane võttis nüüd lauapalli.

                  ja usa tiimides on neid valgeid poisse ka juba rohkem kui ühe korra mänginud.
                  Wayne Rooney juuksepikendusi mainime ise ka. Kas see on juuksistlik?

                  Kommentaar


                    dlja tupõh - "näe, neeger" ei ole rassistlik, tobe on.

                    vein ruuni juuksepikendused on mingi sündmus või tegu. see, et must mees on must, nagu väga ei ole.

                    ja kui mainiks iga ülekande käigus umbes viis korda, et ta kiilaneb, siis oleks see sama tobe.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      "LIETUVO!" Tõesti, kalkun, ime muna

                      Kommentaar


                        Haha ... ma ka mõtlesin seda kuuldes, et wtf see nüüd oli.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ei, noh, umbes räägib maailma läbi aegade parimast keskmängijast (hea küll, top3 Russelli ja Chamberlainiga) ja ütleb: "See nimi peaks midagi ütlema ja vist on kõige kuulsam Nigeeria korvpallur." Muidu kõik tipstops.

                          Kommentaar


                            Ah, Abdul-Jabbar on ju ka. Top 4 siis.

                            Kommentaar


                              Olude sunnil vahin USA-Tuneesia kossu sommide YLE pealt. Põhjanaabrid on mikri taha lasknud mingi kohutavalt asjatundmatu noore tütriku. Pärast LBJ võimast donki kuulutas ta veel pikalt seda C.Anthony vägiteoks. 3. veerandajal pärast Jamesi tabavat kolmest õnnestus värske NBA finaalide MVP Deron Williamsiga sassi ajada. Jne. jne.

                              Kalkun, aga, saab kohatu jutu MVP tiitli.

                              Kommentaar


                                Säärits on ikka nii masendav, et see on lausa uskumatu, kuidas saab üks kommentaator nii häiriv olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X