320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peelo Vaata postitust
    Kas Kalkun just nimetas Williamit Harryks? Ma poole silmaga vaatasin, William oli kaadris, võibolla lihtsalt ei märkanud Williami ilusa näolapi taga/kõrval Harryt.
    Harry oli ka jah. Nad käivad kõiki olümpiaalasid alati koos vaatamas mulle tundub.

    Kommentaar


      ja kui on kolmekesi, siis on üsna tihti kirju rida nagu eesti pulmas, et ämma-äiad segamini,
      tots vendade vahel ja Harry istub vennanaise, mitte vennaga kõrvuti nagu avatseremoonial
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Olen muidu täiesti nõus selle jutuga Jalkas ainult Kaljuveer ei ole stuudios siiski eriti veenev

        Kommentaar


          naiste maratonis pani säärist hea lause maha." keenjalanna andis jooksupudeli enda kaasmaalasele".

          Kommentaar


            Muidu oli kõik tipp top, aga pole normaalne kui 100 m jooksu ajal on põhikommentaator vait ja abikommentaator peab ise kogu jooksu ära kommenteerima

            Kommentaar


              Ma leian, et nad on nii palju neid tiitlivõistlusi koos kommenteerinud juba, et Kallas saaks ise ka hakkama põhikommentaatori rolliga ning tolles kindlas kontekstis oli see rohkem nii,et Kallas mitte ise ei pidanud jooksu ära kommenteerima vaid ta kommenteeris selle nö vabatahtlikult ilusti ära ning Osilal polnud vajadust vahele segada. Häiris vaid see, et kordustest oli kohe näha, et Asafa sai vigastada mitte ta ei lasnud jalga sirgeks ning ca alles 5 min hiljem avastasid selle nemad.

              Kommentaar


                Ma olen vist ainus tola, kes peab David Rudishat kõvemaks jooksumeheks kui Bolti

                EDIT: tra vale teema.

                anyway... mulle Osila / Kallas duo meeldib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                  Ma olen vist ainus tola, kes peab David Rudishat kõvemaks jooksumeheks kui Bolti
                  David Rudisha on võitmatu, aga ta ei võistle nii atraktiivsel alal ja talle ei saa panna külge tiitlit "maailma kiireim mees"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Muidu oli kõik tipp top, aga pole normaalne kui 100 m jooksu ajal on põhikommentaator vait ja abikommentaator peab ise kogu jooksu ära kommenteerima
                    Kallas on muide ainuke tüüp, kelle ERR Londonisse kohale kärutas ehk istub samamoodi seal statal ja alasid tunneb kenasti.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kallas nõrgema jooksumehe kohta: "saab nautida teiste selgade vaatamist". Võttis muigama

                      Kommentaar


                        jah, pean ka nentima, et ehkki säärits ajab mind ikkasitaks närviveel, siis Osila-Kallas duo on küll üpris asjalik. hoolimata faktist, et ühe tüübi eesnimi on HELAR!

                        Kommentaar


                          tubli anu säärits, mine intervjueerima märt israeli ja tee iga küsimusega teda järjest rohkem maha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            tubli anu säärits, mine intervjueerima märt israeli ja tee iga küsimusega teda järjest rohkem maha
                            Hellitama pidi vaesekest või?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Hellitama pidi vaesekest või?
                              absoluutselt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                                tubli anu säärits, mine intervjueerima märt israeli ja tee iga küsimusega teda järjest rohkem maha
                                Ma ei saa aru, kuidas turumajanduse tingimustes saab üldse nii ebakompetentne inimene avalikus meedias töötada. Keegi otsustaja armastab selle blondi alakeha vist väga!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X