320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle Kaljuveer määras? Iseenda loomulikult. Mis tähendab ka seda, et ta võib elusitt olla, aga keegi teda sealt maha ka ei võta. Eile ajas JÄLLE riigid omavahel segamini. Seekord arvas, et üks meeskondadest on Poola. Lisaks see tohutult kiretu ja mannetu jutt mis suust välja tuleb. Ükskõik kui vinge mäng ka ei ole olnud, see mees suudab oma soigumisega ja nilbete kulmuliigutustega kogu elevuse sekunditega alla võtta. Mina haaran iga kord puldi järele kui poolaeg on.

    Kuidagi suudab ta ka stuudiokülalised ära kustutada. Ilmselt kuulab mängu ajal mis Pohlakutel-Reimidel tarka öelda on ja siis presenteerib neid otse-eetris kui enda mõtteid ja meestel ei jäägi muud üle kui takka kiita ja mõttes imestada..

    Kommentaar


      Algselt postitas myrgel Vaata postitust
      kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle kaljuveer määras? Iseenda loomulikult.
      anu säärits stuudiosse!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        anu säärits stuudiosse!
        LOL

        aga tegelikult oli Priit-poiss eelmise MMi ja EMi ajal stuudios täitsa asjalik, olgugi et pole eriline vutispets.

        Kommentaar


          Algselt postitas Peelo Vaata postitust
          LOL

          aga tegelikult oli Priit-poiss eelmise MMi ja EMi ajal stuudios täitsa asjalik, olgugi et pole eriline vutispets.
          Priidust saab uuest aastast uudisteankur AK-s. Mingit jalkastuudiot ja seda veel ilusal suveajal küll tegema ei viitsiks hakata. vist.

          Kommentaar


            Mis Margus Saarest siis saab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle Kaljuveer määras? Iseenda loomulikult. Mis tähendab ka seda, et ta võib elusitt olla, aga keegi teda sealt maha ka ei võta. Eile ajas JÄLLE riigid omavahel segamini. Seekord arvas, et üks meeskondadest on Poola. Lisaks see tohutult kiretu ja mannetu jutt mis suust välja tuleb. Ükskõik kui vinge mäng ka ei ole olnud, see mees suudab oma soigumisega ja nilbete kulmuliigutustega kogu elevuse sekunditega alla võtta. Mina haaran iga kord puldi järele kui poolaeg on.

              Kuidagi suudab ta ka stuudiokülalised ära kustutada. Ilmselt kuulab mängu ajal mis Pohlakutel-Reimidel tarka öelda on ja siis presenteerib neid otse-eetris kui enda mõtteid ja meestel ei jäägi muud üle kui takka kiita ja mõttes imestada..
              Lohuta ennast sellega, et ta vähemalt ei kommenteeri otse mänge vaid poolajad stuudios, keegi ei keela poolajal minna näiteks kööki sul ja moosipurgi kallale minna vms. Ega ma üldiselt väga poolaja juttudele tähelepanu ei pööra, sest üldjuhul on need meie stuudioeksperdid alla arvestust,

              Kommentaar


                ma ma poiss, ei ole kursis pealinna moega. Kas nüüd on moodne koondise ja/või mängija nime kasutamise asemel nimetada neid rahvustpidi (ainsuses)? Kalkuni stiilis - sakslane surub kreeklast oma väljakupoolele - sakslane on viimases 19 mängus värava löönud jne. Meenutab mu 60 aastast endist ajaloo õpetajat, kes kasutas NSVL liidu asemel "venelane".

                Mida see Kalkun koguaeg ohib ja lätsutab koguaeg?

                Ei tohiks nagu häirida, aga häirib noh.

                Edit: "oleks pallil sang oleks kätte saanud" - Kalkun, einoh mida?

                EDIT2: nüüd võitleb Kreeka jalgpalliväljakul iseseisvuse eest. Kalkun sa oled idioot!!!

                Kommentaar


                  Marek Lemsalu:"Oleks vaja väravaid hakata lööma, siis tuleb väravaid kah" vms

                  Kommentaar


                    oleks vaja kiiresti väravaid lööma hakata*

                    Kommentaar


                      Kalkun, vist: Kaua see Kreeka eduseisus sai olla?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Liiga vähe on hispaania trummifänni mainitud. Arumaeisaamistoimub.

                        Kommentaar


                          Mulle meeldis Kalkuni arvamus (ilma naljata) avavärava puhul, et kui pallil oleks sang küljes, oleks väravavaht selle võib-olla kätte saanud.
                          E: Ei pannud tähele, et juba mainiti. Aga kuna ise jõin just kannust mängu ajal, ajas naerma küll.

                          Kommentaar


                            Tiisleri öeldu Busquetsi kohta esimese poolaja lõpus oli päris hea
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Tiisleri öeldu Busquetsi kohta esimese poolaja lõpus oli päris hea
                              kas see oli pmst selline vist: "Busquets on mängija, kes puudutuse korral igast rakust välja näitab, kui palju haiget ta sai." vms
                              FC Bayern München!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rixpoiss1 Vaata postitust
                                kas see oli pmst selline vist: "Busquets on mängija, kes puudutuse korral igast rakust välja näitab, kui palju
                                haiget ta sai." vms
                                "Hispaania jalgpalliteatri suurkuju"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X