320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Äkki saatja e-mail ja siin foorumis registreeritud e-mail kattuvad (eelduse, et saatjaks oli keegi, kes reganud end siin)? Tasuks checkida just in-case.
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    e-mailid siin vist ei ole avalikud? Võin on kasutaja vabal valikult avalikud. Võin muidugi eksida ka
    Igal juhul võiks kirja saatja emaili avaldada. Leiame tolguse üles!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Igal juhul võiks kirja saatja emaili avaldada. Leiame tolguse üles!
      küberkiusamine
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Jälle mina, selle augu kaevasid nad ka minu jaoks. (Eesti filmiklassika)
        Mõnes asjas võiks ikka täpne olla!

        Jälle mina! Ikka mina! Isegi selle augu olid siia minu jaoks kaevanud!
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          On Kaljuveer kommentaatorina nagu on, aga tubli, et Tehva ja Pohlaku koos ekraanile sai.

          Kommentaar


            Anu Säärits nimetas rattatuuri turniiriks
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kommentaar


                http://sport.err.ee/laskesuusatamine...9-10811dc59329
                @22:56

                Kaljuveer: "Before the race what kind of hopes you was?"

                Kommentaar


                  Dmitri Kulikov: "Kuidas ennustad täna... Mei... Premium Liigat?"

                  Miks pandi Venelane intervjueerima? Mängijad ei saa arugi, mida küsitakseˇ. Väga ebaterve oli
                  Last edited by Meintz; 26.02.13, 19:44. Põhjus: E: Fail ka Meintzi poolt

                  Kommentaar


                    Miks ei lasta enam Kalkunit pulti? Igaljuhul Tiislerist normaalsem.

                    Kommentaar


                      Täna on kommentaatorid eelneva postituse järgi Tiisler ja .......

                      Kaljuveer ?
                      Lemsalu ?

                      Kommentaar


                        lemps
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Miks ei lasta enam Kalkunit pulti? Igaljuhul Tiislerist normaalsem.
                          ära enam peale võta!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Pits iga "me peame vastu" või "xx.xx veel vaja vastu pidada" või "oleme jälle xx.xx vastu pidanud" kohta teisel poolajal?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Pits iga "me peame vastu" või "xx.xx veel vaja vastu pidada" või "oleme jälle xx.xx vastu pidanud" kohta teisel poolajal?
                              Vähemalt siis oleks homme korralik pohmakas
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                ära enam peale võta!
                                Tule nüüd norima/trollima, et olen Anatoli Ledenjov või kes iganes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X