320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kui ma just väga võssa ei pane, siis kasutaja "sunnik" teeb tänaõhtuse koondisemänguga eetridebüüdi Vikerraadio jalgpallistuudios.
    ei tea, kuidas selline info levib, aga tõsi ta on. loodetavasti saan nii hakkama, et julgen homme siia teemasse tagasi tulla

    Kommentaar


      Täna kommenteerivad Kalkun ja Zelinski.

      Kommentaar


        Kuidas sunnikul läks?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Üldiselt peab ETV ülekannet kiitma, sest mind varem häirinud probleemike on likvideeritud, igatahes eile seda ei esinenud. Nii jätkatagi!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Kuidas sunnikul läks?
            ise jäin rahule ja teised ka vist, susi kõrval muidugi väga hea kindel tunne teha ka. see oligi tegelikult mõeldud ühekordse proovimisena, aga kes teab, võib-olla saab millalgi veel teha.

            Kommentaar


              Ei tea kus teema(de)s see häälduste üle mölin ja kiun käis, aga hetkel ESP-ITA mängu ajal häirib see Hordi Alba küll. Muidu täitsa tibens kommentaar (loe: ei häiri).

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                Ei tea kus teema(de)s see häälduste üle mölin ja kiun käis, aga hetkel ESP-ITA mängu ajal häirib see Hordi Alba küll. Muidu täitsa tibens kommentaar (loe: ei häiri).
                Mis seal siis olema peaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis seal siis olema peaks?
                  Tšordi. Alba on katalaan.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Tšordi. Alba on katalaan.
                    Oh jeebus. Vähe sellest, et pead iga riigikeele hääldusdetaile endale pähe ajama, siis peab veel kõigi sealsete allhoovuste asju ka selgeks tegema. Paljuks ei lähe?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oh jeebus. Vähe sellest, et pead iga riigikeele hääldusdetaile endale pähe ajama, siis peab veel kõigi sealsete allhoovuste asju ka selgeks tegema. Paljuks ei lähe?
                      Kuidas kellelegi. Võimalik, et täitsa minu enda kiiks, keelepede nagu ma olen. Aga kui sa mõnda Barca mängu satud kommenteerima ja ma erinevust kuulen, siis tean, kust see tuleb

                      P.S. Källström'i õige hääldus on ka tegelikult suht rets - Wordprez ja muud "rootslased" võivad kinnitada

                      Kommentaar


                        ega ilmselt tiisler ei suudagi oma defekti tõttu paremini hääldada seda nime. andkem legendile andeks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lrak Vaata postitust
                          ega ilmselt tiisler ei suudagi oma defekti tõttu paremini hääldada seda nime. andkem legendile andeks
                          Tiisleri diktsioon? Mis sellel viga on?

                          Kommentaar


                            Eile ajas närvi mind see, kui rahvas laulis alles Brasiilia hümni, kostus klassikaline NONII. Ei suutnud siis mõned sekundid oodata?

                            Kommentaar


                              Matal on raske itaalia algkoosseisu pääseda? Või kuulsin ma pärast jaaninädalat valesti?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Matal on raske itaalia algkoosseisu pääseda? Või kuulsin ma pärast jaaninädalat valesti?
                                Võin lohutada, et Säästu kange ei ole sulle pähe hakanud. Kuulsin samamoodi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X