320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Jup, vana tegi pulli ja rääkis palju huvitavaid fakte.

    Kalkun aegajalt räägib liialt palju aiaaugust ja jalgpallist kui sellisest on teadmised keskpärased. Keskmine eesti vaataja muidugi ilmselt ainult suurvõistluste playoffe vaatabki ja on jalgpallist kaugel, et neile ta muidugi ilmselt sobib.
    Genka twitterist selle kohta:

    Kalkun lahmib koguaeg mingit morbset triviat: "hea sööt, aga 1972 sai üks mees söötmisel surma" kaindofshit
    "Neymar annab karistuslöögi. Hea siin mainida, et Adolf Eichmanni karistati natsikuritegude eest poomisega omal ajal" #Kalkun
    "Neymarile hüpati jalgadesse. Sellega seoses peaks mainima, et Kambodzhas on palju inimesi läbi maamiinide jalgu kaotand ja surnud #Kalkun
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      küll see kalkun mõtleb endamisi palju....

      Kommentaar


        ilma pausideta 4 lauset ette vuristada - hurt teeks isegi eminemile räppimises 1:0

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          ilma pausideta 4 lauset ette vuristada - hurt teeks isegi eminemile räppimises 1:0
          Tiisler ei anna muidu võimalust rääkida
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Kommentaatoreid kommenteerima ei hakka aga igakord kui Kaljuveer stuudios küsib, et no mehed, milline oli parim küsimus, tuleb üks naerupahvakas välja. Mõnus!

            Kommentaar


              Mulle Hurt meeldib. Üks analüüsivamaid ja mõistlikumaid "ekspert"kommentaatoreid siiani.

              Kommentaar


                noorem tiisler ja kalev kruus oleksid jumalad
                T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                Kommentaar


                  Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                  noorem tiisler ja kalev kruus oleksid jumalad
                  Noorem Tiisler läks minu arust Elevandiluuranniku ja eriti Drogba ülistamisega liiale mis liiale. Ja ilmselt hilise kellaaja tõttu tal teisel poolajal tuli igasugu veidrusi sisse - näiteks nimetaks kasti antud madalat ja teravat passi riputamiseks jne.

                  Kommentaar


                    Kiidulaulu Drogbale oli suht vastik kuulata. Täpset sõnastust ei mäleta, aga vahepeal käis jutt "ülimalt sümpaatsest, palavalt armastatud mängumehest" vms, mis pole küll päris need epiteedid, millega üht teesklejast psühhopaati pärjata.

                    Üldiselt mulle isiklikult hakkab siuke joviaalne ladna kommenteerimisstiil a la Tiislerid ja vähemal määral Kruus mingi hetk veidi vastu, kohati püütakse liiga vägisi tühja koha pealt kildu rebida ja vahel tundub, et sellega varjatakse suutmatust mängu kohta n-ö insighti anda. Nii et bring back Rääk ja Osila

                    Kommentaar


                      Mulle see Alvar meeldis. Ses suhtes, et ostsin tema soovituse peale selle raamatu aafrika jalgpallist. Üldse võiks rohkem kultuurist ja raamatutest jalgpalli ajal rääkida. Mis ma mingeid taktikaanalüüse ikka kuulan, goddamn.

                      Kommentaar


                        Tiislerid on mõlemad kunnid.

                        #Kalkun faktiga on nalja juba saanud, aga herr Kristjan ei saa ikka ühte mängu ka mängijate nahavärvile tähelepanu juhtimata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Mulle Hurt meeldib. Üks analüüsivamaid ja mõistlikumaid "ekspert"kommentaatoreid siiani.
                          Itaalia-Inglismaa mängus oli Hurt täiesti kohutav.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kalkun: "Jalge vahelt üritas Benagliot üllatada."
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Miks on selliseid külalisi vaja sinna üldse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Itaalia-Inglismaa mängus oli Hurt täiesti kohutav.
                                Minu arust oli täitsa okei. Mis tal siis nii viga oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X