320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatasin, et Zelinski kommib finaali vist ka, nagu päriselt??

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Ja no see karjumine mingi suvalise koondise värava või ohtliku olukorra peale on ikka tobe. Ma saaks aru kui Eesti mängiks või äärmisel juhul Läti või Soome. Aga nii pöördesse minna USA või Argentiina vms värava peale on suht lamp ikka.
      See on küll kõige totram mure, mida ma siin teemas lugenud olen. Kommentaator on liiga emotsionaalne!

      Kommentaar


        Minu arust on ka ohtliku olukorral hääletooni muutus täiesti normaalne. Seda enam kui vaatad mängu seltskonnas, kus paratamatult ei jälgi 90min pingsalt telerit. Muidugi eilse viimase mängu vaatasin nii, et pilt ETV ja heliks lasin enda playlisti. Ka omamoodi tore.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Ja no see karjumine mingi suvalise koondise värava või ohtliku olukorra peale on ikka tobe. Ma saaks aru kui Eesti mängiks või äärmisel juhul Läti või Soome. Aga nii pöördesse minna USA või Argentiina vms värava peale on suht lamp ikka.
          Et siis kui Ramos lööb Meistrite liiga finaalis 90+3 minutil viigivärava, siis ei tohiks kommentaator samuti minna emotsionaalseks, sest Eestiga igasugune seos puudub? Tunub, et sinu ettekujutus heas kommentaarist oleks mingi kombo Osilast ja Tiit Räägust (RIP). Kui kommentaatori emotsioon on siiras, siis tuleb seda ka väljendada ja see lisab ülekandele ainult värvi. Lambine oli see Zelinski goolgooolgoolgooooooooool, mida ta eelnevatel suurturniiridel viljeles. Õnneks seda pole siiani tulnud veel.

          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Minu arust on ka ohtliku olukorral hääletooni muutus täiesti normaalne. Seda enam kui vaatad mängu seltskonnas, kus paratamatult ei jälgi 90min pingsalt telerit.
          Sellega meenub üks kohtumine, mida kommentaaris kunagi veel Osila. Sai kööki süüa tegema mindud mõneks ajaks ja telekas mängima jäetud. Ise olin veel väga rahul, et selle ajaga väravat ei löödud. Tagasi minnes oli seis 1-1.

          Kommentaar


            Nagu ma ütlesin siis maitsed on erinevad ja arvan siin õiget "arvamust" ei ole. See on ok kui kommentaator emotsiooni näitab aga minu arust läheb A. Tiisler sellega lihtsalt liiale. Peace!
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Kui kommentaatori emotsioon on siiras, siis tuleb seda ka väljendada ja see lisab ülekandele ainult värvi.
              Iseasi, kas emotsioon on siiras. Alvari puhul minu arust mitte, ta pigem ikka vägisi tõmbab end käima. Umbes nagu omal ajal Kaljuveeru heledahäälsed rõkatused. Aga muidugi oleks Räägu - Tammaru - Villomanni koolkonna matusetalitamine palju hullem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Ole rahulik. Nagu Stok ütles siis kõigile ei peagi meeldima. Mulle isiklikult ka noorem Tiisler absoluutselt ei meeldi. Seda mõlapidamatust on lihtsalt kohutavalt valus kuulata. Eesti kommentaatoritel on mingi kummaline arusaam, et sekundikski ei tohi eetrisse vaikust tekkida. Peensusteni tuleb kogu platsil toimuv jutuks ümber moondada a la "sööt vasakule äärele" või "mängis tagasi väravavahile" jne - sellistest asjadest pole isegi jalgpallikaugel inimesel keeruline aru saada.
                ehk on asi selles, et mees on suhteliselt vähe teles kommenteerinud ja raadios palju. mäletan et kaks aastat tagasi olin ilmselt kõige igavamas pulmas üldse (naise mingi tervisehullu sõbranna pulm, kus söögiks ainult taimetoit ja joogiks samuti ilma vollideta kissellid, aga see selleks) ja kobisin autosse magama, kuna naine arvas, et ennem torti pole viisakas lahkuda( pärast ültes, et sellise tordi peale oleks võinud ka ennem minema minna, aga see selleks, eksole), panin autos raadio mängima ja see sama tiisler tegi olümpia ülekannet raadiost, kettaheite võistlus käis ja jutt neil mingi teise selliga(äkki taavi libe) kahe peale oli nii hea ja piltlik, et mul ei olnud telekat vajagi. eks kettaheide on midagi muud, kui vutt, aga siiski ju on mees harjunud raadios rääkima ja seal tõesti peabki ütlema kogu aeg mis toimub ja kuidas toimub. lisaks võttes arvesse ikkagi mis valikud err-i poolt veel kommenteerima panna on, siis ma ütleks et nr 2 valik, vanema tiisleri järel. kalkun on veel hullem, edasi aga tulevad ju lembitukuuseanusääritsjahelarosila.

                Kommentaar


                  Ma ei tahtnud hakata sellepärast eraldi teemat tegema, kuna suures osas läheb ETV Kommentaatorite teemaga kokku.. veits olen võib-olla hiljaks jäänud, selles mõttes oleks äge olnud, kui oleks saanud selle idee realiseerida enne MMi algust, aga samas on äge ka alagrupimängude ajal materjali koguda ja siis play-offidel asjaga pihta hakata.
                  Nimet tuli idee mängima hakata kommentaatorite Bingot.
                  Ehk siis kirjutaks miski 5x5 tabeli kujul valmis bingo ruudustiku, kuhu igaühe sisse kirjutaks siis mingi tuntud ja (üle)kasutatud jalgpallialase fraasi ehk klišee ja kui siis nt playoffidest alustada seda, siis saaks kodus teleka ees istuda ja neid fraase maha kriipsutada

                  Võib-olla pakub kellelegi veel huvi, siis saab mitmekesi järge pidada, päris lõbus ajaviide ma usun.
                  Aga mul endal on probleeme kõikide nende fraaside meeldetuletamisega, et ehk siinsed fännid on nõus aitama ja soovitusi andma?

                  Endal tuleb praegu mõni üksik meelde (eile oli rohkem, aga ei olnud võimalust kirja panna ja juba meelest läinud):
                  Kui ise ei löö, lüüakse sulle.
                  Värav (või mingi konkreetne seis) on tõsiasi.
                  Suurepärane värav. (see on natuke liiga lihtne, aga kohatäiteks sobib, kui paremaid ei leia)
                  Mängivad üle.

                  jne.. need on loomulikult ühed lihtsamad, aga praegu ei meenu rohkem. Aga igasugu soovitused ja abi oleks teretulnud, ma arvan, et ma poleks ainus, kes sellist asja teha tahaks ning see teeks mängude jälgimise veel lõbusamaks

                  Kommentaar


                    Argentiina - Bosnia mängus ütles Tiisler igakord kui Messi palli sai "kas hakkab nüüd keerutama".
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      kui peale ei löö, siis väravat ei tule. pall on ümmargune. möödus nagu seisvast postist. latt raksus. kohtunikul on alati õigus. vile jäi hiljaks. parem hilja kui mitte kunagi. väravad on jalgpalli sool. mäng lõppeb siis kui... naljad.

                      Kommentaar


                        Alvar Tiisleri puhul "põrandal pikali" (ilmselt raadiost kossu kommenteerides külge jäänud) ja kollase kaardi valideerimine.

                        Kommentaar


                          muuseas võta pits kui...mängu austajatele soovitaks pits võtta iga kord kui kalkun ütleb: tegelikult või tõesti... peaks korralikult liiter-poolteist saama ära juua

                          Kommentaar


                            Kinkige Kaljuveerile lahkumiskingitusekes põhikooli geograafia tund.

                            Kommentaar


                              Mis kuramuse klaari silmavaate filosoofia see Pohlakul on. Õudne kuulata sellist jama.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Esita küsimus stuudiosse poolajaks. Äkki saad kinkekoti.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X