320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Vabandage väikse OT eest, aga tänased Jõhvi-Paide kommentaatorid olid ikka noh........ kuidas seda öelda nüüd nii et .....
    ERR küll ju mingit Jõhvi-Paidet ei teinud....

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      ERR küll ju mingit Jõhvi-Paidet ei teinud....

      Jaa, mu postituses kirjas on ju märkus et OT eraldi luua teema EJL ülekannete kommentaatorite maha tegemiseks ei ole vist kõige parem mõte

      Kommentaar


        Muuseas tänasel finaalil on ka alternatiivsed kommentaatorid: Joosep Susi ja Norbert Hurt Vikerraadios. Mul on vähemalt pilt ja heli sünkroonis.

        Kommentaar


          Zelinski: ja peab ka arvestama, kui palju silmapaare seda mängu jälgivad.
          Kalkun: Just, ilmselt miljardid.
          Zelinski: Ma arvan, et rohkem isegi.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Triljonid, Kvardiljonid, gugolid?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Krt, ma ei tea, kas kuulsin valesti, aga Kalkun justkui ütles hetke eest Kloset ja Ronaldot võrreldes, et esimene neist on see mitmekülgne vend ja teine pelgalt surmaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Zelinski: ja peab ka arvestama, kui palju silmapaare seda mängu jälgivad.
                Kalkun: Just, ilmselt miljardid.
                Zelinski: Ma arvan, et rohkem isegi.
                Terve universum on tuuninud end seda vaatama. Marslasi on päris palju.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Igatahes, olid jutud, Kaljuveer. By!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Zelinski: ja peab ka arvestama, kui palju silmapaare seda mängu jälgivad.
                    Kalkun: Just, ilmselt miljardid.
                    Zelinski: Ma arvan, et rohkem isegi.

                    Huumor.

                    Kommentaar


                      Loodan ka järgmist MM-i ETV-st näha. Tänud sulle Kaljuveer.

                      Kommentaar


                        Kuulsin ma valesti või on järgmine MM Kataris?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                          Kuulsin ma valesti või on järgmine MM Kataris?
                          Kuulsid valesti, Kaljuveer ütles, et Venemaal ja siis Kataris, kui FIFA seda asja ümber ei vaata. aga ehk mõtlesid mõnda teist situatsiooni.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Nagu ma aru saan, siis selle MMiga on lõppenud Kaljuveeri töö ERRis? Kui nii, siis jõudu edaspidiseks Marko

                            Kommentaar


                              Seni oli Kaljuveer ka Eesti koondise mängude ajal stuudios, huvitav, kes teda nüüd varsti algavates valikmängudes asendama hakkab? Pakuks, et kõige täenäolisemalt Kalkun või vanem Tiisler - sõltuvalt sellest, kumb mängu kommenteerib.

                              Kommentaar


                                Ise nägin vast pooled mängud ära ETVst ja pooled soomlaste YLE pealt.
                                Poolaja stuudio oli ETVs kindlasti mitme astme võrra nõrgem ja lõpuks viskas see Kaljuver ka kopa ette, et alati tema seal "õhtujuht" oli. Siis see jutt Ringvaates, et küsimusi tuleb vaatajatelt palju ja kõige ägedamad küsimused on ikka need kui küsitakse, et milleks see suluseis vajalik ikka on. no wtf Marko mis jutt?

                                Parima kommentaatori auhinna annaks nooremale Tiislerile. Emotsioon ja kodune töö olid väga tipptasemel ära tehtud.
                                Abikommentaatori kulla annaks Lemsalule, hõbeda Pohlakule ja pronksi Zelinskile.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X