320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heli on pildist ees, mis on häiriv.

    Kommentaar


      Mitte lihtsalt häiriv, aga suisa munnaario on see. Krdi sosssepad!

      Kommentaar


        Lisaks helile on veel arusaamatu, et miks Alvar üksinda kommenteerib? Kus on Lemsalu või Zelinski?

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Lisaks helile on veel arusaamatu, et miks Alvar üksinda kommenteerib? Kus on Lemsalu või Zelinski?
          Krt jah, nagu kuulaks Vikerraadiot. Aind soolomula
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Krt jah, nagu kuulaks Vikerraadiot. Aind soolomula

            A no rehabiliteerimisena oli "piirivalvekolledži poksisaal" ikka väga hea snap
            308

            Kommentaar


              Nüüd läks paremaks

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Nüüd läks paremaks
                See 5 min vaikust oli päris hea. Kuigi pean endale tuhka pähe raputama, mängu lõpupoole läks asi aina paremaks. Audi ja BMW
                308

                Kommentaar


                  koondis sai leedukatelt anaali ja siis Säärits läheb veel sinna auku torkima
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kas olete üllatunud, et vastaste vanim mees lõi värava? g fucking g.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Memento Vaata postitust
                      Kas olete üllatunud, et vastaste vanim mees lõi värava? g fucking g.
                      Lisaks sellele küsis Vassiljevilt, et kas peatreener lootis, et too mõne pommlöögi oleks väravasse löönud...

                      Kommentaar


                        Palun võtke see Säärits sealt ära, rõve hakkab lihtsalt!!! Täiesti mõttetud ja ebaprofesionaalsed intervjuud.

                        Kommentaar


                          Highlightsides mängis Rootsi eest Henrik Larsson...

                          Kommentaar


                            Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
                              Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.
                              Kas neid kusagil onlainis pole?

                              P.S. Leidsin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
                                Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.
                                Säärits on kahe mänguga aru saanud, et jalgpall on närviline mäng. Sisuliselt on ta mõlemas mängus täpselt samad küsimused esitanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X