320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Väga meeldis, et Alvar Tiisler sai küsimusi esitada ajukääritsa asemel.
    +1
    Sorav tekst, hea inglise keel ja asjalikud küsimused. Teinekordki, Alvar!

    Kommentaar


      Vaatasin mängu Baribalis, kus lasti kõlaritest muusikat. Võtsin siis telefoniga etv2 lahti ja kuulasin sealt kommentaari. Heli oli nii pildist küll 30 sekundit maas. Mingit vahet, aga ei olnud, sest mängust nagunii midagi ei räägitud. Eepiline

      Kommentaar


        ★★★★★★

        Kommentaar


          Ma pidin netipildi samal ajal mute'i peale panema, sest see hääl oli nii kohutav. Aga no ma ei ole ka mingi muusikaekspert.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Selle lauluga oli selline lugu, et kui ta mängima panin, siis mu ema, kes nagunii mu muusikavalikut heaks ei kiida, küsis nüüd, et mis nali see siis on.

            jee

            Kommentaar


              Algselt postitas Memento Vaata postitust
              Aga no ma ei ole ka mingi muusikaekspert.
              Ei peagi olema
              ★★★★★★

              Kommentaar


                no tegelikult oleks võinud ikka kalkun laulda ja mõne rahvalikuma loo, mees on aastaid kibelenud ju!milline pettumus võib olla mehe südames et tema, kes ta, on aastaid eetris laulma kippunud lükati kõrvale ja lasti Mati Tilba koopial hoopis püünele ronida!

                Kommentaar


                  Aet hakkab koondise mänge ka kommenteerima?

                  Kommentaar


                    Kuradi ERR. Pullerits laamendab rajal, mis tähendab, et lõpuks on see kuradi suusavõistlus põnev, aga nemad jahuvad mingit nostalgiajuttu.

                    Kommentaar


                      Aet Süvari loeb spordiuudiseid nagu algklassi emakeeleõpetaja etteütlust tegemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Aet Süvari loeb spordiuudiseid nagu algklassi emakeeleõpetaja etteütlust tegemas.
                        No Nilk on veel hullem. Täiesti kohutav.

                        Kommentaar


                          Nilgi puhul on tõesti täiesti arusaamatu, miks teda eetrisse lastakse. Pudistab meeletult. Aga ta võeti nkn selle uues kuues "Spordiprisma" toimetajaks, eks vahepeal peab ikka midagi tegema ka. Muidu on Nilk ju Eesti ajakirjandusmaastikul väga kõva kuju. Noh, kirjutavas pressis.

                          Süvarile on lihtsalt aega vaja anda, ei raadios ega teles ei saagi esimese paari nädalaga piisavalt heaks ja soravaks. Tema puhul on see ka, et loeb kuidagi masinlikult, aga omast kogemusest võin öelda, et seal on ainus ravim aeg, kogemus ja praktika.

                          Kui kahe-kolme nädala pärast on olukord sama, siis on ETV tema palkamisega selgelt vea teinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Memento Vaata postitust
                            Süvarile on lihtsalt aega vaja anda, ei raadios ega teles ei saagi esimese paari nädalaga piisavalt heaks ja soravaks. Tema puhul on see ka, et loeb kuidagi masinlikult, aga omast kogemusest võin öelda, et seal on ainus ravim aeg, kogemus ja praktika.

                            Kui kahe-kolme nädala pärast on olukord sama, siis on ETV tema palkamisega selgelt vea teinud.
                            Ega Süvari pole sugugi esimest korda elus tele-eetris. See kogemus ja praktika peaks juba minevikust olemas olema.

                            Kommentaar


                              Mis ta tegi koos Randperega seda jalkasaadet eks? See oli mingi kaheksa aastat tagasi? See on ikka väga pikk aeg ja pole ime, kui algus natuke võõras on. Ja noh, uudiste lugemine ja teles niisama rääkimine on ka kaks eri asja.

                              Kommentaar


                                Ma võin teile vihjena öelda, et uudistelugemine ei näita ajakirjaniku väärtust. Samamoodi tunduvad ka meteoroloogid eetris krampis, aga reaalselt teavad ja oskavad nad rohkem, kui need teised tüübid, kes lihtsalt ilusti etelda oskavad.

                                P.S. Pole ei Süvarit ega Nilki näinud, kuna ma olen Kadri Karro leeris ehk spordiuudiseid ei vaata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X