320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Björgenil läks suusakepp jalgade vahele ja sinna lumme ta jäigi
    sellel Tiisleri lausel on tugevalt potentsiaali saada samasuguseks klassikaks nagu Uba legendaarne "suusastaadion on siin nii ehitatud, et kõik naised käivad meie alt tiiru läbi".
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ma ausõna imetlen jalkakommentaatoreid, kes suudavad suurel platsil mängija ära tunda. Aga ei imetle suusakommentaatoreid, kes ei suuda kuue sportlase nägusid ja numbreid meelde jätta. Tiisler eriti hull näide.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        sellel Tiisleri lausel on tugevalt potentsiaali saada samasuguseks klassikaks nagu Uba legendaarne "suusastaadion on siin nii ehitatud, et kõik naised käivad meie alt tiiru läbi".
        Või nagu jalka MM-il Kalkuni " jalge vahelt üritas Benagliot üllatada".
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          No suusatajaid on siiski väga kerge ära tunda. Kuus meest ühes sõidus ainult. Mõned eristuvad juba puhtalt võistlusvormi põhjal. Isegi kui on neli norrakat ühes sõidus, siis mõni on mütsiga ja mõni mitte. Ja siis veel sõidustiilid, mis on väga erinevad. Puterdamist oli liiga palju tõesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Suusutajaid ei tea, aga jalgpalluritel on väljakul oma kindel kehakeel ja muidugi enamvähem ettemääratud maa-ala. Suures plaanis nahavärvi ei näe, küll aga juuksevärvi, nt. Liverpooli mängijad tunnen ma küll ära. Samas ma pole kindel, kas kommentaatorid on iga viimset kui klubi nii palju vaadanud, et kõikide mängijate kehakeele ära tunnevad. Pigem ma kahtlustaks ingliskeelset siseinfot kõrvaklappidest.
            Ka täiesti tundmatu meeskonna puhul - putsad ja soeng. Ei tee nalja. Muid asju on ka muidugi, aga hiljemalt teiseks poolajaks saab üldjuhul enamvähem paika.
            Ja ingliskeelses kommentaaris ei ole enamasti eriti kombeks jutuga nimesid pidi joosta, nii et see ei päästa kuigivõrd.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Laskesuusale jah minnakse kohale. Touri osas ei tea midagi, küllap see ikka jooksvalt selgub vastavalt tulemustele.

              Positiivne. Eelmistel aastatel minu mälu järgi pole käidud. Samas Rootsi rallil käidi ka. Edasiminek missugune!

              Aga selle jagpallurite platsil ära tundmise kohta meenub VSB algusajad, kui näidati veel Ligue 1-i ja Dannar-Epic duo ajasid pidevalt Wendelit ja Gouffrani sassi. Hetkel oleks seis vist isegu hullem, kuna praegu Bordeaux's on veelgi rohkem kiilakaid/lühikese soenguga tõmmusi poisse (Toure, Faubert, Mariano Maurice-Belay jne jne) . Mingi hetk tundus lausa, et see on üks peakriteeriumeid, et meeskonda saada.

              Kommentaar


                Täna jäi kõrvu kuuse lempsi justina visnar. Ühelt eesnimi,teiselt perekonna oma
                Aga ei respekt üldiselt.
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ma ausõna imetlen jalkakommentaatoreid, kes suudavad suurel platsil mängija ära tunda. Aga ei imetle suusakommentaatoreid, kes ei suuda kuue sportlase nägusid ja numbreid meelde jätta. Tiisler eriti hull näide.
                  pead silmas seda ameeriklanna hetke?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    pead silmas seda ameeriklanna hetke?
                    Neid oli ju mitu. Ühel korral pajatas Tiisler mitu lauset ühe norralase kohta, kes üllatavalt tugeva alguse tegi ja esikohal rühkis. Kui mees lõpuks vaikis, sai Kuuse võimaluse öelda, et juhtimas on hoopis üks teine norralane ja too Tiisleri mees on tagumiste seas.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      ader: "JA MIDA TEEB KAISA MÄKÄRAINEN KODUPUBLIKU EES! KILOMEETER ENNE FINIŠIT ON KAISA TEGEMAS HULLUMEELSET SÕITU JA VÕIB TÕUSTA MEDALILE KUI MITTE KULLALE!!!"
                      kuuse: "ja nüüd lähme vaatame viipekeelseid uudiseid ja oleme tagasi telepildiga 20 minuti pärast"

                      Kommentaar


                        Kuuse: "Manuel Neu.. (mõttepaus) Manuela Neuner"

                        Kommentaar


                          see suurmeistrite saade on küll ikka valusalt piinlik. kalkun teeb 10 minutilise sissejuhatuse, mis on koolikirjandi tasemel helgusi ja sõnamänge täis, siis näidatakse hoki mehi soomes, sekka neist ühe räpivideosid ja lõpuks on stuudios siis poom ja visnapuu, kes seisavad totaka näoga, saavad öelda 2 lauset, mida kalkun nimetab siis suurelisel aruteluks. ei ole sel asjal saba ega sarvi.

                          Kommentaar


                            selle spordiuudiste bloki võib minu arust praegusel kujul üldse kinni panna. jääb tunne et seal ei tööta inimesi kes südamega spordi juures on. jalgpallist räägitakse ainult bundesligast. samas ei mainita sõnagi nädalavahetuse maailma oodatuimast mängust Barca ja Real Madridi vahel. või kasvõi Liverpool ja ManU. Ja no krt kui Kangert alustab Kataloonia tuuri ja sellest ei räägita sõnagi....kurb on ikka see uudiste kajastamise tase meil
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Saksamaa videopilt on odavam ja seal mängib eestlane. Kataloonia tuuri kohta ei oska midagi öelda.

                              Kommentaar


                                Ma võin kinnitada, et reeglina on asi pildis ja/või õigustes. Kahju, aga nii on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X