320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind jubedalt häirib, kuidas Tallinnas olev kommentaator ja MM-il kohal olevad Osila ja Säärits pidevalt üksteisele sisse räägivad. Aga arusaadav vahemaa tõttu.

    Kommentaar


      Mida need kommentaatorid vaatavad sealt ekraanilt päev otsa?

      Üliselgelt näha, et 10k lõpus 3. kohal olnud ameeriklanna vaatab selja taha paremale, kus kedagi ei ole. Siis finishiruudustikus tõstab käed ülesse ja samal ajal vasakult jookseb teine ameeriklanna mööda. Pärast mida esimene piff on täiesti murtud ja pisarates, et sellise pange pani.

      Samal ajal kommentaatorid mõtlevad, et kes ja kus nüüd täpselt kolmanda võitis.

      aga mis seal ikka, always hard in the morning.

      e: nüüd näites kordust ning kommentaatorid ikka matsu lahti ei jaganud. Aa võibolla see ei olegi tegelt oluline, ma ei tea.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Anu Säärits ei suuda ka peale 20 aastat eetris mitte ühtegi korralikku, loogilist lauset kokku panna. Ma usun, et tegu ei ole lolli inimesega, aga otseetris on tema tekst küll 12 aastase tasemel. Huvitav kas ta ise peab ennast ka pädevaks kommentaatoriks?
        Heitsin enda eelarvamused minema igasuguste spetsialistide seletuste põhjal, kuid Säärits on kohati päris piinlik olnud. Võistluse toimumise ajal üks jutt suurepärasest tehnikast, pärast korduseid vaadates kõlab ikka: "Jajah, seda oli kaugelt näha."

        Bolti kordused, Mägi viimane jooks jms. klassika muidugi kah.

        Kommentaar


          Hurrrrraaa!

          Rahvusringhääling (ERR) asub alates 7. septemrbist edastama telekanaleid ETV ja ETV2 valitavate subtiirtite ja HD-kvaliteediga, kuid vaatajajaini jõuab kvaliteetsem telepilt esialgu kahe kaabellevi teenust osutava ettevõtte vahendusel.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Mind häirib Eesti kommentaatorite juures muuhulgas see, millisel läbinähtaval moel nad oma väärtushinnanguid väljendavad. Sääritsa viis põlema minna Hollandi naisjooksjaid ülistades (aga muidugi ainult teatud tüüpi Hollandi naisjooksjaid) või see, kuidas haibitakse minutite kaupa jänki Jaegerit ja ei panda isegi tähele, kes keenialastest takistusjooksu võidab. Ülimalt vastik - viib vägisi mind YLE kanalile. Lisaks muidugi taas see, et soomlased saavad näidatavat ise valida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Pole küll jalkaga seotud aga kergejõustiku vaadates jäi mulje, et Osula räägib oma 5000 sõna täis, puhkab, samal ajal räägib Säärits oma 5000 sõna täis, siis jälle Osula kord ning edasi kordub taas kõik.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Mind häirib Eesti kommentaatorite juures muuhulgas see, millisel läbinähtaval moel nad oma väärtushinnanguid väljendavad. Sääritsa viis põlema minna Hollandi naisjooksjaid ülistades (aga muidugi ainult teatud tüüpi Hollandi naisjooksjaid) või see, kuidas haibitakse minutite kaupa jänki Jaegerit ja ei panda isegi tähele, kes keenialastest takistusjooksu võidab. Ülimalt vastik - viib vägisi mind YLE kanalile. Lisaks muidugi taas see, et soomlased saavad näidatavat ise valida.
                Mul on McN-ist suisa kahju, kuidas kõik teda muudkui piinavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mul on McN-ist suisa kahju, kuidas kõik teda muudkui piinavad.
                  Üleoleva ülbiku positsioon on siin foorumis juba väga ülerahvastatud. Küllap sina oleksid hea tahtmise korral ka enamaks võimeline.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    kui kuri ja kiuslik võib üks vana inimene olla...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Üleoleva ülbiku positsioon on siin foorumis juba väga ülerahvastatud. Küllap sina oleksid hea tahtmise korral ka enamaks võimeline.
                      Kaad, jeebus, ära ole nii, noh, tead küll.

                      Kommentaar


                        Kas ainult mina kuulsin Anult Gerd Karter?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas ainult mina kuulsin Anult Gerd Karter?
                          Sama siin

                          Kommentaar


                            Palun sellele vanale, kes koos Kuusega sõudmist kommenteeris anda medal! Super töö raisk.


                            Liikuvat heli ka

                            Kommentaar


                              süvari küsis poomilt küll ikka mega mõteka küsimuse stiilis, et kas hea kaitseliin on hõlbustanud väravavahi tööd? ei, tead mida sitem kaitseliin, seda vahvam on väravavahil. krt no mis mõte on selliseid küsimusi küsida ja teiste aega raisata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Artur
                                Kusjuures Anu Sääritsalt üllatavalt otsekohesed ja teravad küsimused korvalli EM-i mängude järgselt. Olen üllatunud.
                                Praegu pole Anu teemaks, kuid enamus küsimusi kossu EM-l meie portaalide omad mis video kajastust teevad on ikka sellised, et kui ma mängijaks oleks siis ma vastaks,et kui me teaks siis me nii ei teeks ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X