320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kusjuures, kes on ETV Spordi sihtrühm üldse? Eks sellest sõltu ka palju. Ehk ma oletan, et nad ei tee saadet alla 30-aastastele või isegi nibin-nabin alla 40-aastastele. Või vähemalt ei peaks tegema.
    See on tegelikult üks suuremaid ETV probleeme - kui üldiselt vaadatakse Eesti kanalitest justnimelt ETV-d kõige rohkem, siis nagu üks tuntud produtsent mulle kostis (kuna mul endal numbreid pole), et oluliseimas vanusegrupis 18-40 vaadatakse Kanal 2-te ja TV3-e rohkem.

    Kommentaar


      Aet on väga meeldiv. Tahaks loota, et Sääritsa lõusta enam kunagi nägema ei pea

      Kommentaar


        Kas Süvari just mitte ei maininud, et Djourou on Chelsea mängija? Vb ise kuulsin valesti muude tegemiste kõrvalt, tundus nagu.
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          aint oma grupi kolle näitaski kurat

          Kommentaar


            Minu arust Klavani enda nägu ja jutt ütles Aeda kohta kõik. "Kuidas mäng oli?" Vastus stiilis "no ma ei tea, 0-3". Kuidas saab Säärits sellest kehvem olla? Klavan oleks nagu idioodile intervjuud andnud ju.

            Kommentaar


              Seda oli veider kuulata, et Süvari inglise keelsed intervjuud olid nii formuleerimise kui ka sisu poolest oluliselt paremad kui eesti keelsed.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Seda oli veider kuulata, et Süvari inglise keelsed intervjuud olid nii formuleerimise kui ka sisu poolest oluliselt paremad kui eesti keelsed.
                Ma ei tea, minu arvates täielik Säärits 2. Meenub kasv6i mängueelne intervjuu algkoosseisu kohta Kivisillaga kus ainuke sisuline küsimus oli, et otsustasite eelistada Kallastet algkooseisus? See oli nii loll küsimus et pani Kivisilla ka muigama ja ei osanudki ta midagi tarka vastata sellele. Ma arvan et enamvähem iga kasutaja siin foorumis teab, et Kallaste on terve Pehrsoni aja olnud esimene valik vasakkaitses. Aga ometi ETV sporditoimetuse inimesele tuleb see selge üllatusena. Mis asi nendel naistel seal sporditoimetustes üldse viga on? Kuidas nende teadmised spordist saavad olla niiv6rd palju pealiskaudsemad kui meesreporteritel ja suudetakse läheneda k6igele nii lihtsalt ja pealiskaudselt, et peab olema suhteliselt spordikauge inimene, et seda jama veider kuulata ei oleks. Käib nii Sääritsa kui Süvari puhul.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Seda ma ju räägin, et eesti keelsed intervjuud olid lambikad aga inglise keelsed täitsa okeid ja piinlik ei olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Ma ei tea, minu arvates täielik Säärits 2. Meenub kasv6i mängueelne intervjuu algkoosseisu kohta Kivisillaga kus ainuke sisuline küsimus oli, et otsustasite eelistada Kallastet algkooseisus? See oli nii loll küsimus et pani Kivisilla ka muigama ja ei osanudki ta midagi tarka vastata sellele. Ma arvan et enamvähem iga kasutaja siin foorumis teab, et Kallaste on terve Pehrsoni aja olnud esimene valik vasakkaitses. Aga ometi ETV sporditoimetuse inimesele tuleb see selge üllatusena. Mis asi nendel naistel seal sporditoimetustes üldse viga on? Kuidas nende teadmised spordist saavad olla niiv6rd palju pealiskaudsemad kui meesreporteritel ja suudetakse läheneda k6igele nii lihtsalt ja pealiskaudselt, et peab olema suhteliselt spordikauge inimene, et seda jama veider kuulata ei oleks. Käib nii Sääritsa kui Süvari puhul.
                    ETV spordiülekandes ei tee sa intekaid soccerneti foorumlastele, vaid neile suvalistele vaatajatele, kes ei tea üleüldse, et kes nihhuijaa see Kallaste on.

                    Kommentaar


                      Kõlab väga šovinistlikult, aga miskipärast Eesti naisreporterite kirjatükke või videolugusid spordist vaadates/lugedes tekib tihtilugu mõte, et kuidas nad sellisel alal küll töötada saavad. Ajab ikka väga tihti peast haarama, aga ehk ongi naiste eesmärk tuua sport lähemale ka isikutele, kes sellega süvitsi kursis ei ole? Sellega nad vast saavad hakkama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        ETV spordiülekandes ei tee sa intekaid soccerneti foorumlastele, vaid neile suvalistele vaatajatele, kes ei tea üleüldse, et kes nihhuijaa see Kallaste on.
                        Miks siis küsida üldse Kallaste kohta kui keegi temast miskit ei tea? Jumala pohhui ju, keda see treener eelistab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Miks siis küsida üldse Kallaste kohta kui keegi temast miskit ei tea? Jumala pohhui ju, keda see treener eelistab.
                          Et kui inimene X vaatab, et kes, kurat, seal väljakul on, siis on enne sellest juttu olnud, et see pole mingi suvaline koll, vaid tubli Ken Kallaste, kes mängib 24/7.

                          Kommentaar


                            Siinkohal tekibki küsimus, kas näiteks MM-i ajal me vajame vaheajal mänguanalüüsi toimunust või ongi normaalne, et ka jalgpallikauge inimene saaks küsida stuudiolt, et miks need inimesed palli taga ajavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              ETV spordiülekandes ei tee sa intekaid soccerneti foorumlastele, vaid neile suvalistele vaatajatele, kes ei tea üleüldse, et kes nihhuijaa see Kallaste on.
                              Täiesti nõus. Mu point oli see, et minu arust on veider, et rahvusringhäälingus teevad spordireporteri tööd isikud, kelle teadmised spordist jäävad alla keskmise soccerneti kasutaja omadele.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                küsimused küsimusteks ja kallaste kallasteks, kuigi tõesti, kui sihtgrupp ei tea, kes kallaste on, siis ple mõtet selle üle arutada. Mina ka ei tea, kes Kallaste on ja kus ta mängib. Nime olen kuulnud. Seega mõnuagendi väide õige.

                                Mind häirib see, et need naised hoiavad justkui esimest korda mikrit käes. Pangu kasvõi Anna Gavronski või Eeva Esse neid intervjuusid tegema. Intervjueerida oskavad paremini ja ekraanilt meeldivam vaadata ka. Aga ei, nui neljaks on vaja leida ainukene naine eestist, keda (väidetavalt) jalgpall huvitab ja ta ekraanile toppida. Nägu aga ei ole ja tegu ka mitte.

                                p.s. need küsimused mängu lõpus on sellised, et no tra mida sa oskad neile vastata? Saad kolm null tappa ja küsida, et "kuidas 100s mäng oli". 100st 99 inimese vastus oleks selline olnud nagu Klavanil. Ibrahimovicil mitte. Ühesõnaga sellist suusoojaks öeldud sitta võiks vähem olla ja panna mängijaid rohkem spotile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X