320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas teine osa ka eesti keeles kuskil saadaval on?

    Kommentaar


      Küsimus on seekord siiski Err-i erinevate portaalide vaatamise/kuulamise kohta. Eelkõige Vikerraadio. Vanasti oli see ideaalselt lihtne ja toimis koheselt. Nüüd on kuidagi imelikuks muudetud.

      OTSE-le klikkides avanev foto on mõtetult suur ja vähemalt minul on peaaegu alati nii, et mängib 5 sekundit ja siis katkeb, vahel hakkab uuesti mängima, vahel ei.

      Kukuga selliseid probleeme pole, olengi neile ümber orienteerumas, aga vahel ikka kuulaks vikkerit ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Küsimus on seekord siiski Err-i erinevate portaalide vaatamise/kuulamise kohta. Eelkõige Vikerraadio. Vanasti oli see ideaalselt lihtne ja toimis koheselt. Nüüd on kuidagi imelikuks muudetud.

        OTSE-le klikkides avanev foto on mõtetult suur ja vähemalt minul on peaaegu alati nii, et mängib 5 sekundit ja siis katkeb, vahel hakkab uuesti mängima, vahel ei.

        Kukuga selliseid probleeme pole, olengi neile ümber orienteerumas, aga vahel ikka kuulaks vikkerit ka.
        Mul on safariga nii. Üldse ei lase järjejuttu kuulata. Peab mingi vaeste süsteemi peale ümber vahetama.
        sigpic

        Kommentaar


          Kas etv see aasta enne finaalturniiri seda riike tutvustavat saatesarja teeb (õigemini tõlgib)?
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Algselt postitas författare Vaata postitust
            Kas etv see aasta enne finaalturniiri seda riike tutvustavat saatesarja teeb (õigemini tõlgib)?
            Juba toimub. Etv kodukalt leiad. Teel jalgpalli em 2016 finaalturniirile vms.

            Kommentaar


              See olümpia countdown kell võiks veel suurem olla...

              Kommentaar


                Ma ei tea kes see täna ETV2 Anetti mängu kommenteeris, aga palun teda ka Olümpiale (Sääritsa asemele). Tõesti nauditav oli jälgida.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Ma ei tea kes see täna ETV2 Anetti mängu kommenteeris, aga palun teda ka Olümpiale (Sääritsa asemele). Tõesti nauditav oli jälgida.
                  Maarja Värv.

                  Kommentaar


                    Prantslastel on viis meest koduliigast: Mandanda (Marseille), Costil (Rennes), Matuidi (PSG), Jallet (Lyon) ja Umtiti (Lyon), kes ära unustati.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Prantslastel on viis meest koduliigast: Mandanda (Marseille), Costil (Rennes), Matuidi (PSG), Jallet (Lyon) ja Umtiti (Lyon), kes ära unustati.
                      Ja väljakul oli neist mitu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja väljakul oli neist mitu?
                        Põhimees Matuidi aga teistel väga lootust polegi

                        Kommentaar


                          Eilse mängu kommentaatoritega olen rahul, kuid üldse ei ole rahul jalgpallistuudioga - ühesõnaga wtf? mingi blond, kes ei jaga ööd ega mütsi ning iga häälik tema suust on sulaselge lollus - on pandud seda asja juhtima....
                          Siis mingisugune ajaloolane, kes ei saanud üldse aru, kus ta asub... ime, et ei kutsutud veel Aleksei Turovskit, see oleks ikka kirss tordil olnud.

                          Kõige s...m etv jalgpallistuudio, mida mina näinud olen, siiralt loodan, et see oli kõigest väike eksitus ning edaspidi kasutatakse pädevamaid inimesi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas v1per Vaata postitust
                            Eilse mängu kommentaatoritega olen rahul, kuid üldse ei ole rahul jalgpallistuudioga - ühesõnaga wtf? mingi blond, kes ei jaga ööd ega mütsi ning iga häälik tema suust on sulaselge lollus - on pandud seda asja juhtima....
                            Siis mingisugune ajaloolane, kes ei saanud üldse aru, kus ta asub... ime, et ei kutsutud veel Aleksei Turovskit, see oleks ikka kirss tordil olnud.

                            Kõige s...m etv jalgpallistuudio, mida mina näinud olen, siiralt loodan, et see oli kõigest väike eksitus ning edaspidi kasutatakse pädevamaid inimesi.
                            siin ei aita muu kui feibukkis hääli kohuma Aeti vastu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Põhimees Matuidi aga teistel väga lootust polegi
                              No teles òeldigi, et ùks on vàljakul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                No teles òeldigi, et ùks on vàljakul.
                                Teles öeldi ka, et neli koduliiga meest on koondises, aga tegelikult oli viis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X