320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Samas Teeveri kohta sõna tippjalgpallur kasutada ei tundu väga õige.
    Rääkimata muudest saavutustest, siis mullu Eesti meistriliigas enim väravaid löönud mängija kohta vast võib ERR-i stuudio ikka öelda endine tippjalgpallur. Vastasel juhul polegi meil valikus väga kedagi. Rahvusvaheline mõõde sisse tuua, siis Klavanigi nimetamine tipp-palluriks oleks küllap nii mõnegi arust liiast.

    Kommentaar


      well....Tiisler ja Rüütli stuudios. Algus tundus juba paljulubav, aga siis need küsimused.
      Iseenesest küsimustel polnud vigagi, aga kurat, arendagu vestlus vastavalt vastustele. Praegu oli 3 mahaloetud küsimust-vastust ja kõik. Sealt oleks võinud mida iganes edasi küsida. tsh...

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        well....Tiisler ja Rüütli stuudios. Algus tundus juba paljulubav, aga siis need küsimused.
        Iseenesest küsimustel polnud vigagi, aga kurat, arendagu vestlus vastavalt vastustele. Praegu oli 3 mahaloetud küsimust-vastust ja kõik. Sealt oleks võinud mida iganes edasi küsida. tsh...
        kuule mr perfect'id, istuge sisse ja lõpetagem selle kiunu!

        ERR sporditoimetuse kümnendi tegu on nagunii juba tehtud!

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Kommentaaride klatši tahaks ikka lugeda. Muidu sama hea, et kle ära vaata jalkat kuna stuudio teema ei istu.
          No mu kommentaar oli ilmselgelt innustatud sinu eelnevast "kui ei meeldi, vaata võõrkeelset kanalit" kommentaarist. Ehk siis sama loogika alusel võiks öelda, et kui ei meeldi alateemas olevad vaidlused, loe teist alateemat.

          Ütleks, et noor Tiisler oli stuudios väga ja väga hea võrreldes alternatiiviga. Head, taktikalised ja enamvähem huvitavad küsimused. Küsimused meeskondade söödustiilide, pressingu jne kohta on sellised küsimused mida eeldaks spordiajakirjanikult. Peaasi, ei ole piinlik kuulata.
          Aeda küsimused samal teemal oleksid stiilis "Austerlased söödavad ilusasti, onju?" "Mis tunne on ilusti sööta?"
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Ma nägin mingisugusel imelikul kombel eile alles esimest korda vist nooremat Tiislerit laivis, olles seni olnud rahul tema kommenteerimisega kaamera taga. Tegemist on ilmselt minu pseudoprobleemiga, aga kas kellegile jäi veel mulje, et tegu on "noore penskariga", kes pigem huvitub sellest, kuidas tehti asja NSV-s, selle asemel, et hoida või näidata endas ikkagi tänapäevasemat lähenemist/taset? Paraleele tõmbaks igasuguste Kristalite ja Reimidega, kes minu silmis ei sobi absoluutselt "kõrvaleksperdiks" oma täielikult aegunud sõnavara ja arusaamisega tänapäeva jalgpallist.

            Väga meeldib kellegi ammune idee tuua mängude ajaks stuudiotesse Eestis elavaid mängudega korrespondeeruvaid tegelasi, nagu see Tšiili õpetaja, mälu järgi Henton Figueroa Aste?

            Ma enda meelest olen jube hea inimestetundja, muideks...
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Paraleele tõmbaks igasuguste Kristalite ja Reimidega, kes minu silmis ei sobi absoluutselt "kõrvaleksperdiks" oma täielikult aegunud sõnavara ja arusaamisega tänapäeva jalgpallist.
              Ohoh. Kui Kristal ja Reim isegi "kõrvalekspertidena" matsu ei jaga, siis keda üldse kutsuda?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ohoh. Kui Kristal ja Reim isegi "kõrvalekspertidena" matsu ei jaga, siis keda üldse kutsuda?
                Foorumlasi ofkoors!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Foorumlasi ofkoors!
                  ooo, count kindlasti, siis Aet ütleb, et Lazio on parem, kui AS Roma, kas pole?
                  Kas Totti hakkab vanaks jääma"

                  Kommentaar


                    Nagu juba teemast läbi käinud, siis toogu Eeva stuudiosse ära ja siis pole kellelgi enam piisavalt tähelepanu midagi küsimuste/vastuste kvaliteedi kohta kobiseda.

                    Kommentaar


                      Anna Gavornski veel tema kõrvale ja stuudiokülalisi polekski vaja!

                      Kommentaar


                        Eeval on seksikam hääl. Gavronski on pigem silmale.

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib (vähemalt teleekraanil) Gavronski hääl või tämber räigelt. Kui oleks minu teha, siis ta oleks kõikide ETV saadete saatejuht!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Mulle meeldib (vähemalt teleekraanil) Gavronski hääl või tämber räigelt. Kui oleks minu teha, siis ta oleks kõikide ETV saadete saatejuht!
                            No ma olen pigem ikka Esse leeris. Tema võiks kõigi saadete juht olla!

                            Kommentaar


                              Kunagi juhtus selline asi, et sõitisin neist ühe poisssõbraga Viljandisse ja seal juhtus meil kerge liiklusõnnetus, kui tüüp tagurdas autoga vastu kultuurikolledži seina. Tegu oli siis selle naissaatejuhi autoga. Ma hakkasin robustselt naerma, aga noormees oli totaalpaanikas ja karjatas: "Kurat, kui sa seda kusagil ütled, siis ma tean sinu kohta ka saladusi!"

                              Nuvot, nüüd on persses...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Ohoh. Kui Kristal ja Reim isegi "kõrvalekspertidena" matsu ei jaga, siis keda üldse kutsuda?
                                Teever on üks viimase aja suurimaid täkkessepanekuid! Samuti oleks ilmselt Hurt all-day-long nendest eespool.

                                Paluks mitte segi ajada nende panust väikese Eesti jalgpalliajalukku, vaid räägime siinkohal siiski kommenteerimisoskusest.
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X