320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ''vene koondise Neemelo''

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      aastast-aastasse soovitan poolajal YLE peale keerata. saab teha stuudiot huvitavalt ka nii, et räägitakse taktikast. aga ega meil pole vist selliseid eksperte kuskilt võtta. võiks vähemalt üritada, nii õpib ja leitakse paremad. piinlik lihtsalt. miks eeldatakse, et tavavaataja loll on? kui jalgpall ei huvita, siis ei vaadata üldse. tulemuseks ongi see, et pole koondisel taset ja pole tavavaatajatel ka mingeid teadmisi. nii võiks ju kümnevõistlust ka selliselt kommenteerida, et tulemusi üldse ei analüüsiks... minu arust on Vseviovi kutsumine märgilise tähendusega. teda kutsutaksegi igale poole, kui vaja, et keegi lihtsalt mingit mula ajaks. teema pole oluline, mingi jutulõnga ikka üles saab. mees ei keeldu ka kunagi. valveekspert igal alal.
      Taktika lahtirääkimisel ma pakun,et oleksid Janno Kivisild või Norbert Hurt väga head. Marko Pärnpuu oleks ka võimalik valik.

      Kommentaar


        Aastast aastasse sama mõttetu see kohalik kommentaar ning stuudio analüüs. Krt, vaata et see aasta on asi isegi hullem kui varasemalt. Süvari küsimused ja jutt on juba uus tase.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Tooge Kaljuveer tagasi ja olekski kõik korras. Samuti võiks stuudios olla aukohal ikkagi ka Avo Sarap. Sedasi oleks tasakaalus nii emotsionaalne kui ka tehniline pool.

          Kommentaar


            Algselt postitas v1per Vaata postitust
            Tooge Kaljuveer tagasi ja olekski kõik korras. Samuti võiks stuudios olla aukohal ikkagi ka Avo Sarap. Sedasi oleks tasakaalus nii emotsionaalne kui ka tehniline pool.
            Ja kui Kaljuveer seal oleks, siis karjuksite täpselt samamoodi, et viige ta minema. Sarapil olla samas mingid isiklikud probleemid, et seepärast teda enam väga ei kutsuta.

            Kommentaar


              Minu unemalte stuudio koosseis oleks Marko, Anu ja Aet. Vaataks kohe mitu tundi järjest siis. Aga tõsiselt rääkides, siis Kuuse Priit oli kunagu väga hea. Isegi see ei häirinud, et ta Inglismaa koondise fänn on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Minu unemalte stuudio koosseis oleks Marko, Anu ja Aet. Vaataks kohe mitu tundi järjest siis. Aga tõsiselt rääkides, siis Kuuse Priit oli kunagu väga hea. Isegi see ei häirinud, et ta Inglismaa koondise fänn on.
                Viitsiks ta jee tulla keset suve iga päev mingit vähetasustatud saadet tegema...

                Kommentaar


                  Ei, minule vähemalt on Kaljuveer alati sümpaatne olnud. Tean isikuid kellele ta väga vastukarva käiv kuju on, kuid isiklikult ei ole sellest negatiivsusest kunagi arusaanud...

                  Kommentaar


                    Kas ma eeldan õigesti kui ma arvan, et see Süvari on ETV sporditoimetuses palgal ainult seetõttu, et suurendada naiste osakaalu? Sesmõttes, et eetris on ta ilmselgelt närvis ja mitte just kõige loomulikum. Jalgpallialased teadmised tunduvad olevat väga pealiskaudsed ala Kaljuveer. Lisaks ka ääretult kehv oskus intervjuude läbiviimisel, küsimuste küsimisel ja üleüldisel sõnade loogilisse järjekorda panekul.
                    Ma saan aru, et Säärits sattus sellele alale 90ndate algul, kus oligi keeruline spetsialiste ja väärt inimesi telesse leida ja loodeti et kasvatatakse välja. No ei õnnestunud ja omasid pikalt ei taheta saata, arusaadav. Aga praegusel ajal tõesti pädevamaid inimesi pole leida? Palk ja tunnid tõesti nii kehv? Või ongi nii, et lihtsalt vaja naiste osakaalu suurendada?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      tra ma ei saa sellest ka aru, et iga teise ETV spordireporteri puhul jääb mulje justkui oleks esimene vend hiltoni kõrvalt kinni peatatud ja tööle võetud. Samal ajal muudes valdkondades tulevad peale väga mõistlikud noored tegelased. Nt Anna Gavronski, Eeva Esse jne.

                      Ainukeseks õnneks see, et ilmselt pandi Aet kõvale dieedile ja onupojapoliitkaga tööle saanud noorsand saadeti väkke, et ei oleks ekraanil piinlik vaadata.

                      Kommentaar


                        Urmas Vaino stuudiot juhtima!

                        Kommentaar


                          Ma alati mõtlen, et jumal tänat, et ma omal ajal ETV Sporti tööle ei saanud. Saaks ka praegu siin robustselt sõimu...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma alati mõtlen, et jumal tänat, et ma omal ajal ETV Sporti tööle ei saanud. Saaks ka praegu siin robustselt sõimu...
                            Ma saan aru, et Aet ja vb ka mõned teised on ilmselt isiklikud tuttavad ja seetõttu ei ole väga meeldiv lugeda kriitikat. (Sõimust ei hakka rääkima, see et mõnel lihtsalt kõiki perse vaja saata on, on ilmselt isiklik probleem)
                            Aga no proovides nüüd ausalt ja erapooletult vaadata spordistuudiot ja kuulata kuidas ja mida vaene Aet räägib, siis kas ei teki pidevalt tahtmine peast kinni hoida, et no kuidas saab üks spordiajakirjanik nii võhiklikult ja andetult rääkida teemaks olevast spordialast või veel hullem, ekspertidelt küsimusi küsida.
                            Ei teki tunnet, et vaene Aet, miks sa ometi oled seal. No mitte midagi ei tule ju välja.

                            PS. Ei mõtle nüüd ainult seda spordistuudiot, vaid ka varasemaid esinemisi eelkõige koondise mängude ajal intervjueerijana.
                            Lihtsalt nüüd on ta sunnitud ise niivõrd pikalt seda eetriaega täitma, et on ilmselt raske leida inimest kellel kõrva ei kriibiks.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Noh, ta natuke puine on küll, aga ega seal praegu erilisi alternatiive pole. Kuuse võitleb elu pärast, Osila ja Säärits pole jalkainimesed. Teised kommenteerivad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Noh, ta natuke puine on küll, aga ega seal praegu erilisi alternatiive pole. Kuuse võitleb elu pärast, Osila ja Säärits pole jalkainimesed. Teised kommenteerivad.
                                Jan Kuusk teeb kotitäie taara eest ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X