320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Point on see, et seda riski, et need näitamata jääksid, ei saa võtta - see oleks liigne risk. Kui riigi hüvanguks on spordi propageerimine + Liikumisaasta hetkel ja sada muud asja koguaeg - siis parim võimalus oleks, et ETV reservis oleks alati see raha olema, AGA erakanalitele jäetakse alati võimalus "üle pakkuda..". Kui nad nii väga sooviks ise näidata, siis seda ka teeks - aga kui seda pakkumist erasfääridest ei tuleks, siis peab alati olema vana hea plaan A, ehk asi tuleb ETV eetrisse.
    Noh, hea küll selle MM-ga. Ma pole ka päris kindel, et kumb variant siin õige on. Praegune olukord on lihtsalt kuidagi viltu, kui ühe spordivõistluse rahastamine muutub poliitiliseks. Ehk raha justkui põle, aga siis tehakse suur mürgel ja korraga tulevad ministrid, riigikogulased ja kes iganes enda raha sisse toppima.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tõsi, siis võiks juhtuda, et tasuta asja ei näe ja peab vaatamisõiguse eest maksma, kuid ma siiralt ei usu, et MM seepärast näitamata jääks.
      .
      kunagi oli sellest juttugi vist, et tasulistele kanalitele on ülekande õiguse hind omakorda hoopis teine, kui tasuta kanalitele.
      mind häiris kogu asja juures enim kaks asja, viis kuidas kaljuveerile kinga üritati anda, segaseid ja vasturääkivaid põhjendusi andes, lisaks see mingi kompromissi pakkumine siin lõpus. ja teiseks see eok möga, kuidas nende arvates peaks spordiuudised olema 2 minti pikemad ja kuidas tuleks keskenduda eesti uudistele. no see mu arust ei ole ju jutt ega asi. ja muidugi üldiselt võttes, siis koos erakanalite ja tasuliste kanalite pakutavat programmi arvesse võttes pole nii head aega spordisõpradele varem olnudki tegelikult. nii palju oma keelseid ülekandeid rahvusvahelistest sarjades ja ka kodustest sarjadest mina küll ei mäleta, et varem oleks olnud.

      Kommentaar


        Sorry, aga kui arvestada seda, kuidas jalgpall Euroopa rahade eest suht nullist üles ehitati ja sisuliselt toimub Eesti spordimaastiku okupatsioon, siis võik selle kuradi 300000€ ka leida kuskilt struktuurifondidest ja kui okupatsioon toimub, siis selle üheks elluviijaks ei tohiks olla rahvusringhääling.

        Kommentaar


          Mõnuagent mängib mingit eriti teadlikku tarkmeest siin. On ju mainitud, et teistel alaliitudel pole vahendeid, et ilma reklaamita ETV eetrisse saada. Võimalik, et see on nii meelega tehtud, et vutti eelistada, aga fakt on see, et peale vuti kipuvad ülejäänud kerjusemoodi käituma.

          Muide, ühes teises teemas on asjalood samuti nii, et erinevad korvpallijuhid nutsid hiljuti krokodillipisaraid seoses stipendiumite maksmise keelamisega. Jalgpalliliit pole seda teemat üles tõstnud selles mõttes, et nad selle vastu oleks.

          Ja vuti MM on üldsegi teine teema, üldrahvalik ja pealegi oli ju leping juba sõlmitud ja raha juurdeküsimine seetõttu isegi õigustatud, kasvõi peaministri käest, kui otsene ülemus ei teinud seda ise.

          Kommentaar


            Algselt postitas optiums Vaata postitust
            Mõnuagent mängib mingit eriti teadlikku tarkmeest siin. On ju mainitud, et teistel alaliitudel pole vahendeid, et ilma reklaamita ETV eetrisse saada. Võimalik, et see on nii meelega tehtud, et vutti eelistada, aga fakt on see, et peale vuti kipuvad ülejäänud kerjusemoodi käituma.

            Muide, ühes teises teemas on asjalood samuti nii, et erinevad korvpallijuhid nutsid hiljuti krokodillipisaraid seoses stipendiumite maksmise keelamisega. Jalgpalliliit pole seda teemat üles tõstnud selles mõttes, et nad selle vastu oleks.

            Ja vuti MM on üldsegi teine teema, üldrahvalik ja pealegi oli ju leping juba sõlmitud ja raha juurdeküsimine seetõttu isegi õigustatud, kasvõi peaministri käest, kui otsene ülemus ei teinud seda ise.
            Teiste alaliitude ja reklaami jutt on olnud seoses selle liigahooaja ostmisega. Probleem on mõnel tekkinud seoses kasvõi valikmängude eetrisse saamisega, mis on pidanud käima läbi Allikmaa.

            Kommentaar


              täpsemalt siis võrkpall või käsipall?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                täpsemalt siis võrkpall või käsipall?
                Antud juhul võrkpall. See oli üks episood, mida rääkis mulle selle liidu president. Aga üldiselt on seal pikemaajaline konflikt mõne alaliidu ja Kaljuveeri vahel.

                Ehk ma ütlen ausalt, et ma ei oska antud teemal kuidagi poolt võtta. Praegu esitan ma erinevate osapoolte argumente. Ehk asi pole päris must-valge, et üks on hea ja teine halb, et sport kaob või ei kao. Pigem on pikaajaline tüli nüüd üles lennanud, milles on mõlemad pooled parajalt süüdi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  On ju mainitud, et teistel alaliitudel pole vahendeid, et ilma reklaamita ETV eetrisse saada. Võimalik, et see on nii meelega tehtud, et vutti eelistada, aga fakt on see, et peale vuti kipuvad ülejäänud kerjusemoodi käituma.
                  Jah, juba 10+ aastat tagasi oli arusaadav, et see reklaami keelustamine ETVs on üks suur vandenõu jagpalli eelistamiseks.

                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Ja vuti MM on üldsegi teine teema, üldrahvalik ja pealegi oli ju leping juba sõlmitud ja raha juurdeküsimine seetõttu isegi õigustatud, kasvõi peaministri käest, kui otsene ülemus ei teinud seda ise.
                  Muidugi õigustatud! Savi, et ei suuda eelarvet planeerida - tõmban andrusele kõne peale ja papp tuleb.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                    Kas on reaalselt keegi, kes viitsiks vaadata ülekandeid rahvaspordiüritustelt? Reaalselt? Rahvasport tähenab ikka seda, et võiks ise osa võtta, või ei? Mida seal vaadata oleks? 1000 võõrast nägu telekas siblimas.
                    Eks igaüks vaata ikka asja oma mätta otsast.

                    Ülekandeid rahvaspordiüritustelt vaatavadki ikka need, kellele konkreetne spordiala südamelähedasem on. Isegi kui varem pole osalenud, siis just kajastus ajakirjanduses võib anda piisava tõuke, et võetakse ka ise osa. See ju peakski olema asja eesmärk.

                    Nendele inimestele, kelle sport on teleka ees õlleklaasi suule tõstmine ja jalutuskäik külmkapi juurde uue pudeli järele, ei paku need üritused tõenäoliselt tõesti mitte midagi.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Ülekandeid rahvaspordiüritustelt vaatavadki ikka need, kellele konkreetne spordiala südamelähedasem on. Isegi kui varem pole osalenud, siis just kajastus ajakirjanduses võib anda piisava tõuke, et võetakse ka ise osa. See ju peakski olema asja eesmärk.
                      Mina vaatasin väikse tatikana niimoodi tänavakorvpalli ülevaateid. Ise mürgeldasime kooliväljakul ja suvel siis osalesime ka mõnel üritusel. Isegi kui väga hästi endal ei läinud, siis sinna saatesse saamine oli alati oossom. Ja kui kedagi tuttavat nägi, siis oli ka oossom. Eks ta vist samamoodi töötab ka teistel sarnastel saadetel.

                      Kommentaar


                        jah neid mäletan isegi, aga needki ei tuld etv-st vist, need tänavakossu värgid. neid rahvaspordi ürituste kajastamisi ma ei peaks küll väga prioriteediks. eriti kuna erameedias meil spordiuudiseid ju pmst ei olegi, minu arust oleks debiiline ju kui õhtused spordiuudised sellistest asjadest koosneks, piisaks ka täiesti kui need leiaks kajastamist err-i spordi neti saidil.

                        Kommentaar


                          No võrkpall on isegi osalemise tagamisega hädas olnud ja küsisid lisaraha, kui EMile pääsesid. Pole ime, et neil raha napib praegugi, kuigi ala suudab veidi üllatuslikult isegi üpris häid noori peale kasvatada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas optiums Vaata postitust
                            No võrkpall on isegi osalemise tagamisega hädas olnud ja küsisid lisaraha, kui EMile pääsesid. Pole ime, et neil raha napib praegugi, kuigi ala suudab veidi üllatuslikult isegi üpris häid noori peale kasvatada.
                            Rahaküsimine sõltus toona siiski vales erakonnas olnud liidu presidendist.

                            Aga sellest hoolimata on tegu hetkel kõige edukama pallimängualaga, mis muudab sellise kauplemise kummaliseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Rahaküsimine sõltus toona siiski vales erakonnas olnud liidu presidendist.
                              Kas tõesti oli Ansip nii väiklane? Ma ei usu, et tavaline on anda lisaraha mingile alale, kui need ootamatult mingi lisakulu kaela saavad. Ansip ju ütleb, et tippsport on erahuvi vmt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas optiums Vaata postitust
                                Kas tõesti oli Ansip nii väiklane? Ma ei usu, et tavaline on anda lisaraha mingile alale, kui need ootamatult mingi lisakulu kaela saavad. Ansip ju ütleb, et tippsport on erahuvi vmt.
                                No kas sa arvad, et Pevkur oleks sel juhul rahata jäetud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X