320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ma ütleks selle kohta nii, et see on väga noatera peal käimine ja täppistöö, sest kust sa selle piiri tõmbad, et nüüd ühe poolt on niikuinii 95%. Aga äkki on 80% või hoopis 73%. Ehk siis ole erapoolik, aga ole nii, et see välja ei paistaks. Sõnades raske selgitada, aga ehk on arusaadav. Kui ikka ühe meeskonna värava puhul karjutakse ja teise oma saadab pettumusohe, siis on pahasti. Ehk siis suvalise näite toel natuke lahti seletades - kui Leicester läheb ManCity vastu juhtima, siis on kiitus ja juhhei omal kohal ja võib rääkida, et ime on sündimas. Kui aga lahtilöögist peale hakatakse mulle kerima ette seda stoorit, et Leicester on ikka nii oossom ja City mõttetu rahaklubi, vaat siis tekib mul tõrge. Isegi kui see on objektiivselt õige.

    Ehk et tegelikult ikkagi minu meelest ei ole tegelikult kommentaatori asi hakata jooksma mingi aimatava populaarsuse järel. Minu töö on kommenteerida mängu, kus on kaks osapoolt, ja mulle tundub, et minust oleks natuke ebaaus suruda vaatajale peale oma nägemust sellest, kumb on ägedam. Las selle otsustab igaüks ise. Aga nagu üks mu hea kolleeg ütleb, siis see on kõik muidugi koolkondade küsimus.*

    Igaks juhuks täpsustan veel ka, et ei räägi siinkohal Tiislerist, kellel see noatera värk tuleb üldiselt väga hästi välja. Seekord oli tema Islandi poolt ja mina Inglismaa poolt, aga miski ei häirinud. Jällegi raske selgitada, aga nii oli. Ja saan aru, et kellegi teise jaoks võis kindlasti teisiti olla.


    *disclaimer - erandiks on muidugi olukorrad, kus mängib Eesti koondis või siis Eesti klubid eurosarjas vms.
    No nii mastaapse erisuse, kui lesteri ja islandi edu, tabab igaùks àra.

    Ehk asi polegi populaarsuse järgi minemises, kuna siis oleks kõik kommentaatorid Manu poolt (mida nad muidugi on ka, aga varjavad kenasti), vaid selles, et aastakümneid sporti jälginuna saab enamjaolt aru, et kumb teeb nö. elumängu ja kumb mitte. Ja kui on lootust ajalooks, siis selle poolt ka ollakse. Lesteri puhul oligi see konks, et see oli ainus variant, kuidas see hooaeg väga-väga pikaks meelde jääks. Kui hooaeg algas, siis vaevalt keegi ManCity mängus jaurama kukkunuks, aga kui sel hetkel oli juba tegu võimaliku superüllatusega, siis on see inimlik. Ehk minu jaoks on palju kummalisem sinu mainitud Eesti koondise mängude puhul see tendents, et seal nähakse isegi iga üksikjuhtumit läbi prillide. Vastane kukub - kindel daiv või kui tõesti jalaluu puruks, siis kerge viga jne. Seda tuleb ühel Eesti endisel tippründajal ja ühel näitlejapojal eriti ette. Aga seepärast ma muidugi üldiselt foorumisse ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ehk minu jaoks on palju kummalisem sinu mainitud Eesti koondise mängude puhul see tendents, et seal nähakse isegi iga üksikjuhtumit läbi prillide. Vastane kukub - kindel daiv või kui tõesti jalaluu puruks, siis kerge viga jne. Seda tuleb ühel Eesti endisel tippründajal ja ühel näitlejapojal eriti ette. Aga seepärast ma muidugi üldiselt foorumisse ei tule.
      Nõus, sest see läheb jällegi sinna äärmusesse ära.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Pärnu Premium liiga mängud.
        Enamasti jah, aga on sekka tulnud ka viimane Superkarika finaal, Esiliiga ja vähemalt üks Tammeka PL kodumäng.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ka Inglismaa kommentaatoritega ei olda rahul: http://www.telegraph.co.uk/tv/2016/0...-that-was-jus/
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Me kutsusime Tiisleri Ekspressi podkasti rääkima, et mis ta teist kõigist ja üleüldse arvab. Noh, kohe varsti peaks üles laadida saama.

            Kommentaar




              Nääh, siin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Savage aeti minema
                höhöhö

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Me kutsusime Tiisleri Ekspressi podkasti rääkima, et mis ta teist kõigist ja üleüldse arvab. Noh, kohe varsti peaks üles laadida saama.
                  Oota, sa oled siis Dannar Leitmaa isiklikult või? Tean et ta jalgpalli teemalisi lugusid seal ikka kirjutab jah. No siis on selge. Seal pidi ikka pingeline olema, vaatan, et iga natukese aja tagant jälle uus peatoimetaja ja pead lendavad. Arusaadav siis et käid siin ennast välja elamas.

                  Kommentaar


                    Kalkun kommenteerib siis finaali. Püha taevas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Tee mingi tl;dr palun. Pole 32 minutit ülearust aega võtta.
                      Tiisler räägib miks ta on poolt või vastu. Ütles, et alati võib konflikt tekkida ja tõi näite Rocki ja Kalevi kommenteerimises raadiost, et oli sama teema.

                      Tiisler tunnistab, et on tegelt Inglise suur fänn ja jälgib ka premieri ja Islandi jalgpallist kui liigast ei tea midagi. Aga see taavet vs koljat paralleel oli nii suur tema jaoks selles viimases mängus. Sealt ka Islandi väravate puhul suur emotsioon.

                      Tema jaoks oli see lihtsalt hästi suur mäng. Ta ei tea kuidas ta oleks reageerinud kui Inglismaa oleks viimase minuti nurgalöögist löönud viigivärava. See oleks olnud sündmus kindlasti ta tunnistab ja reageerib mängus sündmustele.

                      Ütleb, et pole etteheiteid saanud, kui 2010 mm välja jätta kui temast räägiti kui Saksamaa poolehoidjast (tunnistab, et talle meeldib bundesliga ja on palju sõpru Saksamaal).

                      Räägitakse ka üldises plaanis, et meedias ka palju juttu nüüd Islandist ja tuuakse 1992 paralleele, et siis räägiti palju ka Taanist. See on antud kontekstis lihtsalt mõistetav ja samas pole see nüüd ka maailma suurim üllatus, sest tõus algas Islandil juba mm playoffi jõudmisega.

                      Ja kust läheb see piir suure ja väikse toetamises kuna reeglina enamus inimesed tahavad näiteks mm viimastes mängudes ju näha suurte vastasseise. Et üllatajate puhul pigem tuleb kriitikalainet.

                      Siis oli pikk jutt Inglismaa üle, et miks pasad põhimõtteliselt.

                      Ja kuidas peale turniiri edasi elada. Loeb transferi uudiseid Daily Mailist (IRW inglise sopaleht mille põhiuudised on millise selfie Kim KardASSian täna üles laadis). Aga see aasta on ka olümpia nii et palju aega pole Tiisleril.

                      Tuli ka arutlusele küsimus kus on naiskommenteerijad. Stuudios oli ka Vabamäe kes tõi näite, et venemaa kanalis on vormeli kommentaator naine. Ja kuskil oli leedu korvpallimängu kommenteerimas naine näidetena. Ja siis Dannar aka Mõnuagent rääkis, et Aet saaks ilmselt suure kriitika laine alguses kui nüüd alustaks kommenteerijana.

                      Ja siis Tiisler ennustab, et finaalis on Portugal v Prantsusmaa

                      Viimased 5 minutit oli mingi Björki laul.

                      Kommentaar


                        http://arvamus.postimees.ee/3747867/...aaldama-opivad t***, see on küll kõva lugu.

                        Kommentaar


                          me oleme ikka suht-koht kergelt pääsenud
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kunagi sai näiteks Päevaleht keeleinspektsioonilt ettekirjutuse, kuna mingi sarnane djüüd teatas inspektsioonile, et "koondis mängis kahvatult" on keeleseaduse rikkumine, kuna koondislaste näovärv ei viidanud kahvatusele. Inspektsioon oli nõus ja ähvardati järgmisel korral trahvi teha või mdiagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tahtsin ka just siia postitada selle.

                              Kommentaar


                                No see nimede teema on nii lai ja laialivalguv teema. Kas mitte CRonaldo pole portugali päraselt üldse Ronaldu häälduses siis. Tean et CNN töötab üks Portugali päritolu ajakirjanik, ja siin on palun üks näide sellest kuidas nime hääldatakse kui ta CR7onaldoga intervjuu tegi:



                                Aga meil eestis ju on RonaldO hääldus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X