320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    OM jalgpalliturniir läheb TV3/Viasatile?
    TV3 kannab üle kergejõustiku. ETVl on õigus näidata kõike peale kergejõustiku (nad on muidugi mingil määral limiteeritud 2 kanaliga), Viasat kannab kõik üle mis üldse toodetakse (ja ka Telia kliendid kellel on Viasati spordipakett).
    Ehk siis jalgpalliturniir kaasaarvatud. See mis on VSBs (ehk siis eestikeelsete kommentaaridega) on veel lahtine ja eks see sõltu programmi koostajatest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kui vajalik see Pehrssoni jutu tõlkimine oli üldse...I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?
      Mina sain aru, aga just seal tekkiski paar korda selline situatsioon kus Aetil põhimõtteliselt läks meelest ära juba mida Pehrsson rääkis poole tõlkimise peal ja nagu öeldi juba on kohustus tõlkida. Samuti sa ei usu kui palju tegelt on inimesi kes ei oska inglise keelt. Kindlasti on ka vanema generatsiooni inimesi kes vaatavad jalgpalli ja olen kokku puutunud ka nooremate inimestega kes võõrkeelena hakkasid õppima hoopis mingit muud keelt.

      Kommentaar


        Ei näe midagi sealt enam. Äkki teed kokkuvõtte?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ei näe midagi sealt enam. Äkki teed kokkuvõtte?
          Täiesti tavaline kolleegide omavaheline lõõpimine.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Täiesti tavaline kolleegide omavaheline lõõpimine.
            Ma ei tea, meil küll sellist pole!

            Kommentaar


              Mingi ülevaate võiks ikka teha. Kes kellele ja mida?

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Mingi ülevaate võiks ikka teha. Kes kellele ja mida?
                Ah, tõesti väga leebe shit.

                Tarmo Tiisler Tore, et oled motiveerunud.
                Like · Reply · July 23 at 6:20pm
                Aet Süvari
                Aet Süvari Kohe näha, et puhkus on sind pehmoks muutnud - tavaline sarkasm on asendunud lääge kaasa kiitmisega. Nõrk.
                Like · Reply · 1 · July 23 at 6:22pm
                Tarmo Tiisler
                Tarmo Tiisler Vastupidi, olles eemal kibestunud kolleegidest, avan oma hingelaekaid ja tšakraid ilma igasuguse mentaalse blokita.
                Like · Reply · 3 · July 23 at 6:24pm
                Veiko Soo
                Veiko Soo Tarmo, sa jäid ühest väga vingest mängust ilma, andmist oli ikka korralikult!
                Like · Reply · 1 · July 23 at 6:26pm
                Tarmo Tiisler
                Tarmo Tiisler Ma andsin kodus ka, jalaga muruniidukile.
                Like · Reply · 2 · July 23 at 6:29pm
                Steiv Silm
                Steiv Silm Ja Magoliast :P
                Like · Reply · July 23 at 6:35pm
                Margus Tamm
                Margus Tamm Selles, Steiv, võid mind süüdistada :P
                Like · Reply · 1 · July 23 at 8:15pm
                Gert Kark
                Gert Kark Ma kujutan ette jah, Aet, Narva-sõidud olid alati üliägedad
                Like · Reply · 1 · July 23 at 9:33pm
                Tiina-Mari Koljak
                Tiina-Mari Koljak Kui ma tohikisin teie lugupeetud korüfeede vestlusesse ennast hetkeks sisse sokutada ja öelda, et - herr Kark, kas väikest nostalgiapirsara Narva poole poetamise asemel ei oleks ehk trendikam ise see tripp uuesti läbi teha? Mis sa Tõnn, va mugavuspagulane maurad seal eemal, kapitalistlikus ühiskonnas niisama...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Montag Vaata postitust
                  Nagu juba teemast läbi käinud, siis toogu Eeva stuudiosse ära ja siis pole kellelgi enam piisavalt tähelepanu midagi küsimuste/vastuste kvaliteedi kohta kobiseda.

                  See tehti ära!!!

                  ERR vahendab Rio olümpiat teles, raadios, internetis ja mobiilis
                  Suurvõistlusi vahendab eestlastele kaks ERRi olümpiastuudiot. Neist üks asub Rio de Janeiro olümpiapargi telekeskuses ja teine Tallinnas, mida juhivad ajakirjanikud Aet Süvari, Margit Kilumets ja Eeva Esse. Olümpiastuudio on eetris kolmel korral päevas - varahommikul, et võtta kokku öised sündmused, pärastlõunal enne uue võistluspäeva algust ning hilisõhtul, võistluspäeva viimase kolmandiku eel.

                  Kommentaar


                    Päris äge kommenteerimisstiil vehklemisspetsialistilt. Päeva alguses oli mees kindel, et Embrich ja Kirpu saavad probleemideta veerandfinaali.

                    Enne igat kohtumist olid eestlannad selged favoriidid ja mängus said vastased punkte vaid tänu kobinale. Jinx-master indeed.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kas keegi pani veel pisukest huumorit tähele, kui naiste vehklemise finaale uuesti kella kümne paiku ETV2-s näitama hakkas ning kui üks kommentaator oli vist koha peal olnud ja teine kommenteeris siit Eestist(vist). Mõlemad nemad + mina ei saanud mitte midagi aru, mis seal korra toimus, esiteks olid nende hääled paika timmimata(ühel tuli palju valjemalt ja müravabamalt) ning nad segasid esimese minuti teineteisele kogu aeg täiega vahele. Seejärel läks asi veel naljakamaks, mulle tundus, et kõik mida esimene kommentaator ütles, ütles teine kommentaator mingi paari seki pärast identselt oma häälega järele. Hiljem, kui see on võimalik, katsun kindlasti veel korra järele vaadata.
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Panin tähele juba esimeses ringis, et Säärits nägi sündmusi sekund-kaks varem, kui need eetrisse jõudsid...
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Mulle jäi silma-kõrva pigem see, et kui Kaljuveer oli boss, siis sai teda kirutud, aga samas nimetatud heaks administraatoriks. See praegune sporditoimetuse juht oli stuudios ikka überkinni. Ju ta on siis überhea administraator...

                          Kommentaar


                            Olümpiastuudio on sisuliselt ülevärvitud Euro 2016 stuudio

                            (Värdjad vaesed, soome televisoonis on hoopis teistmoodi, #striiminsesteisalliaeti )

                            Tuld, tuld, tuld!!!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ehk tõmbab sellel stuudio tüübil ikka jutu jooksma vähe paremini, preagu ikka päris nutune jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Päris äge kommenteerimisstiil vehklemisspetsialistilt. Päeva alguses oli mees kindel, et Embrich ja Kirpu saavad probleemideta veerandfinaali.

                                Enne igat kohtumist olid eestlannad selged favoriidid ja mängus said vastased punkte vaid tänu kobinale. Jinx-master indeed.
                                Pole absull vehklemisega kursis aga Kirpu oli maailma rankingus teisel kohal asetseva naise vastu favoriit, siis ta ise on no 1?
                                Ekraani pealt vaadates jääb aega aina vähemaks, aga kommentaatoritelt tuleb aina tihedamini fraas, et aega on veel palju.
                                Ei jaga mina seda vehklemist ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X