320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kamoon mehed, teie ka? Liverpool mängis viiki ning Tiisleri rõhk oli sellel, et Klavani eksimusest tuli penalti. Võtke kokku ennast ajakirjanikud, ausalt ka!

    Kommentaar


      Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
      Kamoon mehed, teie ka? Liverpool mängis viiki ning Tiisleri rõhk oli sellel, et Klavani eksimusest tuli penalti. Võtke kokku ennast ajakirjanikud, ausalt ka!
      Mis seal valesti siis on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis seal valesti siis on?
        Miks seda nii oluliselt rõhutama peab?

        Kommentaar


          Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
          Miks seda nii oluliselt rõhutama peab?
          Uudisväärtused. Inimesi huvitab eelkõige Klavani käekäik, mitte niivõrd Liverpooli tulemus. Ehk kui poleks Klavan mänginud ja pennalt põhjustanud, siis oleks ilmselt lausega mainitud, aga antud juhul on just see kõigi uudisväärtuste mõõdikute puhul kõige olulisem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Uudisväärtused. Inimesi huvitab eelkõige Klavani käekäik, mitte niivõrd Liverpooli tulemus. Ehk kui poleks Klavan mänginud ja pennalt põhjustanud, siis oleks ilmselt lausega mainitud, aga antud juhul on just see kõigi uudisväärtuste mõõdikute puhul kõige olulisem.
            Inimestele läheb tõesti Klavan korda, aga serveeritakse mängu üksikuid eksimusi, milleks? Seda nagu ei mainita, et Klavan päästis ühe väravasituatsiooni kui Defoe 1v1 Mignoletiga läks? Lõpetuseks, et tahaks näha rohkem ratsionaalsust väljaannete poolt, sest hetkel on Klavani käekäik päris elu24 muutunud.

            Kommentaar


              Uudisväärtus = pseudoväärtus
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                Inimestele läheb tõesti Klavan korda, aga serveeritakse mängu üksikuid eksimusi, milleks? Seda nagu ei mainita, et Klavan päästis ühe väravasituatsiooni kui Defoe 1v1 Mignoletiga läks? Lõpetuseks, et tahaks näha rohkem ratsionaalsust väljaannete poolt, sest hetkel on Klavani käekäik päris elu24 muutunud.
                Taaskord. Kumb on uudsem ja räägitum teema - blokeering vs. pennal?

                Kommentaar


                  kohati jääb mulje, et ajakirjanikud teevad lugusid umbes sama põhimõtte järgi nagu heliloojad eurolaule. valem tundub lihtne ja loogiline, aga lõpuks tuleb ikka mingi pask välja :-)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    kohati jääb mulje, et ajakirjanikud teevad lugusid umbes sama põhimõtte järgi nagu heliloojad eurolaule. valem tundub lihtne ja loogiline, aga lõpuks tuleb ikka mingi pask välja :-)
                    Ma usun, et Šmutov võib teid näiteks mõnda õhtuvahetusse proovima võtta. Noh, et kuidas spordiajakirjandus toimib, mida loetakse, mida ei loeta jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma usun, et Šmutov võib teid näiteks mõnda õhtuvahetusse proovima võtta. Noh, et kuidas spordiajakirjandus toimib, mida loetakse, mida ei loeta jne.
                      tänan, ei ma olen üsna mitu aastat ajakirjanikuna töötanud (enam mitte) ja tean küll, millest jutt.

                      Kommentaar


                        Prügikastist midagi väärtuslikut otsida ja siis veel vinguda, et näe ainult praht on küll tase.

                        Kommentaar


                          Ja selle penaltijuttu peale meenub üks naljalugu Sporditähest, kus räägiti siis Island-Eesti mängu kajastamisest, kuhu rahapuudusel ei saadetud ühtegi ajakirjanikku. Helistati siis Pohlakule ja küsiti, et kuidas läks kah. Pohlak rääkis, kuidas Eesti muudkui ründas, postid-latid kolisesid ja ainult õnn ei lasknud Islandil umbes kuut väravat sisse saada.
                          Pärast ilmunud siis lugu suure pealkirjaga:
                          EESTI MÄNGIS TAAS HÄSTI
                          ja tükk maad allpool väike kiri "Island-Eesti 4:0"

                          Elik penalti on siiski midagi sellist, mis on antud juhul uudis. Mingeid suvaportaale tehakse tõesti pigem suvalise klikimahu täissaamiseks, aga see ei puuduta ETV-d.

                          Kommentaar


                            ma telerist spordiuudiseid enam ei vaata. kas seal teisi väravaid ka ikka näidati või jahutigi ainult Klavanist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              ma telerist spordiuudiseid enam ei vaata. kas seal teisi väravaid ka ikka näidati või jahutigi ainult Klavanist?
                              Ma vaatasin nüüd selle lõigu üle ja Tiisler ütles: "Ragnar Klavani koduklubi Liverpool mängis Sunderlandiga 2:2 viiki. Mõlemad Sunderlandi väravad sündisid seejuures penaltist ja nendest esimene tuli 90 minutit mänginud Ragnar Klavani veast." Sinna juurde video Kloppi pressikast.
                              Ehk ma ei saa nagu aru, mis siin siis valesti on? Kogu info on ära antud ja korras.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                ma telerist spordiuudiseid enam ei vaata. kas seal teisi väravaid ka ikka näidati või jahutigi ainult Klavanist?
                                ETV ei saa mingeid väravaid näidata, selleks neil õiguseid pole. Ja terve spordiuudiste saade on 24h järelvaadatav: http://sport.err.ee/v/rubriigid/spor...aade-2-jaanuar

                                Kommentaar

                                Working...
                                X