320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka ütleks, et mängijate sassiajamine on kõige tühisem asi kommenteerimises üleüldse.

    Kommentaar


      Näidati mängija nägu ja kommentaatorid arvasid, et tegemist on Vazquez'iga. Mõtlesin siis, et nuh egas iga mängija nägu peagi teadma. Siis näidati mängijat selja tagant, kus särgil ilutses opis teine nimi. Mõtlesin siis, et nuh eksimus lukus.
      Näidati siis, et Costa tuleb välja ja kommentaatorid olid segaduses, et millepärast Vazquez'i vastu...mõtlesin siis, et ju antud segane olukord paneb eksimuse lukku... kui aga siis ikka paltsil ka veel nende arvates mängis Vazquez, siis jagasin kiitust enesekindluse eest.
      Üsna tore oli jälgida, et kaua võtab eksimuse tabamine aega ning kuidas sellele reageeritakse, kui Vazquez'i nägu näidati. Tegelikult ka - naljakas oli.

      Mis puudutab toda Süvari GLT vs VARi küssi, siis arvatavasti oli see suunatud suuremale osale auditooriumile, kes on nagu VARi nõudnud Isco.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ka ütleks, et mängijate sassiajamine on kõige tühisem asi kommenteerimises üleüldse.
        Jah. Suurim viga ja asi, mis mu arust kommentaatorid võiksid minetada on nii kohtunike otsuste, kui mängijate tegutsemise kritiseerimine - kui ikka nooti ei jaga, siis pole vaja soolot laulda, vaid mõistlik kaasa ümiseda ning tasapisi õppida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kalkun juba erutus, et sööduprotsent Prantsusmaal kõigest 50%. Shot - pass, poteito - potaaato.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Jah. Suurim viga ja asi, mis mu arust kommentaatorid võiksid minetada on nii kohtunike otsuste, kui mängijate tegutsemise kritiseerimine - kui ikka nooti ei jaga, siis pole vaja soolot laulda, vaid mõistlik kaasa ümiseda ning tasapisi õppida.
            Jah, kui viie venna vastu lähed ise lööma ja vabale vennale söötu ei anna, siis on tõesti mittekritiseeritav juhtum.

            Kommentaar


              Kullakene, iga situatsioon on erinev ning teinekord on ka taolises olukorras isetsemine õigustatud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kullakene, iga situatsioon on erinev ning teinekord on ka taolises olukorras isetsemine õigustatud.
                Ja kohtunikud ja mängijad ei tee kunagi valikuid, kus poleks teine variant parem olnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kalkun juba erutus, et sööduprotsent Prantsusmaal kõigest 50%. Shot - pass, poteito - potaaato.
                  Kalkun - Aet, poteito - potaato. Mõlemad tahavad millegipärast videokordusest üle vaadata, kas pall ikka käis üle joone, kuigi kell kohtuniku käel sellest teada annab. Mulle meeldis ka Kalkuni üritus Deschamps'i prantsuse keelset intervjuud tõlkida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja kohtunikud ja mängijad ei tee kunagi valikuid, kus poleks teine variant parem olnud?
                    Ega ma sellest räägi. Räägin, et kommentaatorite arusaamine mängust, mängijate tegutsemisest on lihtsalt öeldes nigel - nagu sa enda näitega ka ilmekalt tõestasid, sest keskendusid ainult ühele ja Õigele lahendusele.

                    Kõige tähtsam iga olukorra puhul on mõte - siinkohal tuleb eristada palliga mängijat ja teisi mängijaid. Sealt edasi tuleb tehniline sooritus. Mõte võib olla hea, tehniline sooritus kehva. Ja siis ka vastupidi. See käib palliga mängija kohta. Pallita mängija mõte, kuhu mingi ala peal liikuda, võib olla hea, kuid lõhub suuremat, võistkondliku pilti, formatsiooni jne.

                    Küsimused otseeetris a la millepärast ta nüüd sinna söötis, millepärast ta küll nii lõi, mis tal küll arus oli... selliseid küsimusi ei tohiks otseetris olla - need küsimused on ka vaatajal ja tema tahaks pigem lahendust, mõtet kuulda.
                    Võib olla too viis kahe vastu palliga vend on väga hea löögiga ning kaaslase asetus pole enam parim või ta kehaasend pole sobilik täpseks sööduks jne. Kui nüüd aga sooritada tugev pealelöök ja suunata see nii, et väravavaht võib palli tõrjuda, suunata teise ründaja tsooni, siis... vot, sellist infot võiks kommentaator jagada. Kui oleks taoline situatsioon.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tahtmata kolleegidele midagi öelda, siis panin teleka ETV+ peale, kuna Aivar "krimm on vene oma ja olen sõpruse ja rahu tuvike" Pohlak tekitas mingi täieliku dissonantsi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tahtmata kolleegidele midagi öelda, siis panin teleka ETV+ peale, kuna Aivar "krimm on vene oma ja olen sõpruse ja rahu tuvike" Pohlak tekitas mingi täieliku dissonantsi.
                        Pakun, et milku kanti ERRle ka seepärast, et Härra saaks isiklikult midagi kommenteerida.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Vähemalt selgitab hästi olukordi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Messi ülistamine pani küll täna hambaid kiristama. Hea veel, et lugupidavalt härra Lionel Messiks ei kutsutud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tahtmata kolleegidele midagi öelda, siis panin teleka ETV+ peale, kuna Aivar "krimm on vene oma ja olen sõpruse ja rahu tuvike" Pohlak tekitas mingi täieliku dissonantsi.
                              Dannar, millal ja kus on Aivar öelnud, et Krimm on Venemaa oma? Vastupidi: ta on öelnud korduvalt, et Krimm on okupeeritud ja rääkinud sellest, et ükskord saab Ukraina selle tagasi. Palun sellistes asjades olla aus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                                Dannar, millal ja kus on Aivar öelnud, et Krimm on Venemaa oma? Vastupidi: ta on öelnud korduvalt, et Krimm on okupeeritud ja rääkinud sellest, et ükskord saab Ukraina selle tagasi. Palun sellistes asjades olla aus.

                                vb teevad in-d oma järeldused selle põhjal, et UEFA käsitleb okupeeritud Krimmi eraldi territooriumina ja on Pohlaku määranud oma esinadajaks selles küsimuses
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X