320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma usun, et Šmutov võib teid näiteks mõnda õhtuvahetusse proovima võtta. Noh, et kuidas spordiajakirjandus toimib, mida loetakse, mida ei loeta jne.
    Ei tea kas tasub riskida, Järvela äkki saab asjast valesti aru ja muutub vägivaldseks.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Kas õigused, mis võimaldaks siis ainult Rakut sisaldanud mängudes löödud (/lastud) väravate taasesitamist, on väga astronoomilise hinnaga? Natukene muidugi saaks kõrvalt ka kokku hoida, kui lõpetataks Tammjärvede viiekümneseitsmendate kohtade kohta videopildi edastamist, usun, et sellist infot võiks ka ilma pildita avaldada...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
        Kas õigused, mis võimaldaks siis ainult Rakut sisaldanud mängudes löödud (/lastud) väravate taasesitamist, on väga astronoomilise hinnaga? Natukene muidugi saaks kõrvalt ka kokku hoida, kui lõpetataks Tammjärvede viiekümneseitsmendate kohtade kohta videopildi edastamist, usun, et sellist infot võiks ka ilma pildita avaldada...
        Eesti Meedia on nüüd väga solvunud, sest murdmaa MK pildile ei ole ERR-il hoopis õiguseid.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Eesti Meedia on nüüd väga solvunud, sest murdmaa MK pildile ei ole ERR-il hoopis õiguseid.
          Nüüd pean tunnistama oma võhiklikkust, aga sellisel juhul oli ERR-il siis laskesuusatamise pilt, jah? Seal ju Lessing lõpetas ning kas peale seda keegi punktikohale on jõudnud?
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Kui nüüd hakata rääkima kuidas 20 aastat tagasi oli muru rohelisem, siis läbi mingi must-valge udu mulle meenub, et Mart Poomi puhul näidati ETV spordiuudistes ikka täitsa videopilti. Tuleb meelde näiteks selline olukord, kus ManUnitedi vastu Poomi veast penalti tuli, mille ta aga kohe ära tõrjus jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              Nüüd pean tunnistama oma võhiklikkust, aga sellisel juhul oli ERR-il siis laskesuusatamise pilt, jah? Seal ju Lessing lõpetas ning kas peale seda keegi punktikohale on jõudnud?
              Vaadates, kui kiivalt ja kui operatiivselt premieri materjale internetist maha korjatakse, siis ilmselt on see videoõigus ikka päris piraka hinnasildiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Nüüd pean tunnistama oma võhiklikkust, aga sellisel juhul oli ERR-il siis laskesuusatamise pilt, jah? Seal ju Lessing lõpetas ning kas peale seda keegi punktikohale on jõudnud?
                Wat, ETV näitab just see aasta enamuse Laskesuusatamise MK võistlusi otsepildis, koos eklusiivse pildiga meie sportlaste esinemisest. Ja Lessing sõidab ilusti edasi, pole sugugi lõpetanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Kui nüüd hakata rääkima kuidas 20 aastat tagasi oli muru rohelisem, siis läbi mingi must-valge udu mulle meenub, et Mart Poomi puhul näidati ETV spordiuudistes ikka täitsa videopilti. Tuleb meelde näiteks selline olukord, kus ManUnitedi vastu Poomi veast penalti tuli, mille ta aga kohe ära tõrjus jne.
                  Selle peale võib kohe öelda, et ega enne millenniumi polnud meil praktiliselt mitte kellegil arvutitki kodus, rääkimata internetiühendust -> veel enam striimimisest... Viimane on ju nii üks põhjuseid kui ka lahendusi probleemile...

                  JuriM-le tänud harimast...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma usun, et Šmutov võib teid näiteks mõnda õhtuvahetusse proovima võtta. Noh, et kuidas spordiajakirjandus toimib, mida loetakse, mida ei loeta jne.
                    Hea, et sa ütlesid, ju leiaks mõne teise koha ka: https://www.facebook.com/Ohtuleht/ph...422933/?type=3
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                      Inimestele läheb tõesti Klavan korda, aga serveeritakse mängu üksikuid eksimusi, milleks? Seda nagu ei mainita, et Klavan päästis ühe väravasituatsiooni kui Defoe 1v1 Mignoletiga läks? Lõpetuseks, et tahaks näha rohkem ratsionaalsust väljaannete poolt, sest hetkel on Klavani käekäik päris elu24 muutunud.
                      Ma olen 99% kindel, et mitte keegi ei ERRi sporditoimetusest seda mängu ei vaadanud ning uudis tehti basic-statistikast.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Ma olen 99% kindel, et mitte keegi ei ERRi sporditoimetusest seda mängu ei vaadanud ning uudis tehti basic-statistikast.
                        ERR-i omade kohta ei oska öelda aga nii mõnegi teise väljaande repoter vaatas mängu enne kui Pijpersi pressikonverentsile tuldi ning nõks varem sinna saabudes jälgiti ka läbi nutiseadme mängu.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Ennem tänast ma ei kujutanud ette kuidas rallit teles üle kanda, aga alles nähtu järel kiidan ülekannet. Pidevalt oli action pildis ja asjalikud kommentaatorid. Hea töö.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ennem tänast ma ei kujutanud ette kuidas rallit teles üle kanda, aga alles nähtu järel kiidan ülekannet. Pidevalt oli action pildis ja asjalikud kommentaatorid. Hea töö.
                            + 1

                            Jäin samuti väga rahule.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Bravo ETV! Väga hästi õnnestunud ülekanne ning sain vinge elamuse. Ei juhtu just tihti, et teleka taga karjuma hakkan.

                              Kommentaar


                                Ma olen sellel MMil järjepidevalt laskesuuska sattunud hilinemisega vaatama ja miskipärast ütleb etv kodukas, et kõiki ülekandeid kommenteerivad Tiisler ja Ader, kuigi tegelt on hooti ka üks tsikk (kas see teema on juba Vagiinawulffides tõstatatud?). Igatahes, ma ei tea, kes see tsikk on, aga superoosom on. On loomulik, veitsa oskab nalja visata, ei maga olukordi maha ja näib ka tausta teadvat. Polegi vist nii ägedat Eesti naiskommentaatorit olnud enne. Tõsiselt. Igatahes laskesuusa puhul kordades parem kõrvale kui Tiisler, kes on oma faktilugemisega suht full-Kaljuveer läinud ja kahe ülekande jooksul vist kuulsin 20 korda, et ameeriklane Bailley (vms) oskab hästi kitarri mängida ja Doll on hull naljamees jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X