320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    olgem tänulikud, et järgmised jalgpalli nautimused toimuvad mujal kanalis ja saame 10x parema kvaliteediga asja.
    Sügavalt kahtlen, et paremat kvaliteeti saame.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Viaplayd kirud ja tead ise, kui sitt platvorm see on aga, kui vutt sinna kolib, siis saame 10x kvaliteetsema asja?
      No ei saa ju. Mina jään küll etv ekraanilt suurturniire väga igatsema.
      Ja see poiss kutsuda oli väga lahe idee.

      Kommentaar


        Kes teab, kas 4 aasta pärast Viaplay ka üldse meie turul enam eksisteerib. Kui siin ikka julmade rahade eest jõuga õigusi kokku ostetakse ja samas rahvas vaatajanumbritega järgi ei tule, siis see pidu kaua ei pruugi kesta. Reaalsus on ka see, et see subscriptioni hind peab hakkama üks hetk tõusma ja ka seda ei pruugi meie turg vastu võtta.

        ETV probleem on lihtsalt see, et nad on nüüdeks juba liialt tugevalt võtnud selle hoiaku, et nende sihtrühm on ainult jalgpallikauged ja eakamad inimesed. Justkui tehakse kõike kõigile.
        Asjatundlikuma vaataja jaoks on see kõik aga ikkagi natukene liiga igav ja faktivigade rohke. Ja no kohutavalt tüütu on kuulata neid lõputuid Wikipedia faktide ümberjutustamisi, mis omale A4de peale valmis kirjutatud on. Sellest on nii hästi aru saada kui kommentaator ükshetk taipab, et tal on veel juttu valmis kirjutatud ja siis see ilmtingimata vaja kuskile vahele sisse pookida.

        Kommentaar


          Algselt postitas djnikesaar Vaata postitust

          Ja no kohutavalt tüütu on kuulata neid lõputuid Wikipedia faktide ümberjutustamisi, mis omale A4de peale valmis kirjutatud on. Sellest on nii hästi aru saada kui kommentaator ükshetk taipab, et tal on veel juttu valmis kirjutatud ja siis see ilmtingimata vaja kuskile vahele sisse pookida.
          Nagu ainult ETV kommentaatoritel on see teema.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

            Sügavalt kahtlen, et paremat kvaliteeti saame.
            Ma isiklikult pean mainima, et mulle näiteks Viaplay kommentaatorid küll istuvad (siinsest foorumist pärit isikud eriti). Selgelt teavad millest räägivad - jalgpallimaailmast üldiselt ja erinevalt ETV omadest saavad mängust endast ka väga hästi aru suures laastus. Ei ole suuri prohmakaid reeglite tundmises või mingit VARi siunamist 5+ aastat peale selle kasutuselevõttu stiilis, et "nõuka ajal oli elu ikka parem".

            ETV on jah, nagu eelkõnelejate poolt öeldud, võtnud suuna ja arvamuse, et nad toodavadki ainult tädi Maalile ja on Heinole seda kõike, kuna kogenud jalgpallivaataja jaoks soovitud taset neil ilmselgelt ei olegi kuskilt võtta, seega parem mitte üldse üritama hakatagi. Ma tahaks arvata, et see on taotuslik self-aware suhtumine, et teemegi kergelt iroonilist nalja selle üle, et nüüd tuleb Kristen Viikmäe vanaema stuudiosse ja peale seda läheme kõige kauaoodatuma osa ehk taktikalaua juurde, kus suudetakse 5+ minutit rääkida mittemillestki, peaasi, et eeter täis saaks.

            Stuudiokülaliste tase on siinkohal kõige pettumistvalmistavam asi. Ma saan aru, et ERRis ei peagi töötama tipp-spetsialistid jalka jaoks ja suudan teatud mööndustega taluda Tiislereid ja Kalkuneid omas mahlas aga see on selge, et kõik regulaarseteks saanud "külalised" on selgelt hakanud liugu laskma kindla otsa peal. Ettevalmistused olematud, klubijalgpalliga kursis olek minimaalne, reeglimuudatused segased. Ning seda kõike inimeste poolt kes olid endised koondislased või töötavad meie praeguses jalgpallisüsteemis. Nepotismi on palju.

            Viaplay puhul murekoht minu jaoks on tehnilises võimekuses ja kvaliteedis. Kui 4a pärast ka ei ole võimalik vaadata 1080p 50fps pilti või kui pidevalt hakkab olema mingi jama sellega, et midagi ei tööta või crashib siis ... oeh ... ma ei taha mõelda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Mina olen tavaline pensionär ja ei ole tuttav Iraani ja Katari mängijatega, seega pole mul Wikipedia faktide vastu midagi. Üldiselt on teil veel head ajad, sest ETV näitab tõesti olenemata vaatajanumbritest. Tellimusteenused võivad tõesti lihtsalt päevapealt äri kinni panna kui vaatajaid pole. Siis otsite striime jälle.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Siis otsite striime jälle.
                kui ma ei eksi, siis neil on KOHUSTUS tasuta näidati meile neid. ehk mitte midagi meil karta ei ole. saame lihtsalt parema teenuse, sest teadmatud aetid saadet ei juhi enam.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Nomaeitea, ETV-st praegu seda MMi vaadates on minu jaoks kommentaarid pigem nagu taustajutt, millele ma eriti tähelepanu ei pööra, sest eesmärgiks on vaadata seda, mis väljakul toimub. Kui nüüd oleks valida, kas ETV oma tädimaalile suunatud kommentaaridega või Viaplay asjalikuma kommentaariga, aga tehnilisi käkke täis pildikvaliteediga (telekast vaadates), siis iga kell eelistaks ETVd.

                  Kommentaar


                    ERR pani Holland v Katar mängu põhikanalile ja otsustava Ecuador v Senegal mängu portaali?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      ERR pani Holland v Katar mängu põhikanalile ja otsustava Ecuador v Senegal mängu portaali?
                      Need otsused on ilmselgelt enne turniiri algust juba ära tehtud. Ning Ecuador - Senegal mäng on ETV+ peal ka (seal saab eestikeelse kommentaari ka valida).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Need otsused on ilmselgelt enne turniiri algust juba ära tehtud. Ning Ecuador - Senegal mäng on ETV+ peal ka (seal saab eestikeelse kommentaari ka valida).
                        Juba mõtlesin, et pljussis sibullide keeles ainult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                          kui ma ei eksi, siis neil on KOHUSTUS tasuta näidati meile neid. ehk mitte midagi meil karta ei ole. saame lihtsalt parema teenuse, sest teadmatud aetid saadet ei juhi enam.
                          Tasuta EM finaalturniiri, mille eest nad neli milkut lauale käisid? Ise usud? See tasuta jutt oli Eesti koondise mängude kohta Rahvuste Liigas.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Finaalturniiri osas peaks mingid nõuded ikka olema, et teatud protsent mänge (sh. finaal) peab tasuta nähtav olema. Aga kõike tasuta ilmselt ei pea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust

                              Tasuta EM finaalturniiri, mille eest nad neli milkut lauale käisid? Ise usud? See tasuta jutt oli Eesti koondise mängude kohta Rahvuste Liigas.
                              Fifa/Uefa sätib need reeglid, see kui palju keegi nende õiguste eest maksta tahab on nende endi teema ja kuidas nad sellest plussi jäävad.

                              Kommentaar


                                Mõni viide, et nt UEFA reeglid on sellised?

                                Lamp Google leidis, et UKs on vabalevi tagatud BBC ja ITV koostöö tõttu, mitte mingite reeglite tõttu. Ja Saksamaal on Deutsche Telekomi tasulistes kanalites.

                                The old guard of BBC and ITV are coming together to share the rights to the upcoming European Football Championships.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X