320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas oleks võimalik ka arvutist ETV+ striimi vaadates keelt vahetada? Imelik, et seda varem pole tehtud - vaevalt Ma esimene olen, keda see häirib...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
      Kas oleks võimalik ka arvutist ETV+ striimi vaadates keelt vahetada? Imelik, et seda varem pole tehtud - vaevalt Ma esimene olen, keda see häirib...
      Sport.err.ee on Eesti keelne striim ETV+ peal olevale mängule alati.

      Kommentaar


        Aet Süvari matemaatika, oh juudas ...

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Aet Süvari matemaatika, oh juudas ...
          No mitte ainult tema, vaid ka Saudi-Araabia ja Mehhiko mängu kommentaatorid. Pärast Saudide väravat hakati rääkima, et Mehhiko vajab kahte väravat, aga tegelikult vajati ainult ühte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Aet Süvari matemaatika, oh juudas ...
            "ja just olen kuulnud, et Saudi Araabia on löönud teises mängus [Mehhiko vastu] värava, nii et see muudab muidugi kõike... see... ei, see ei muuda midagi... ei, see muudab kõike... siis on Mehhiko edasi?"

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust

              põhimõtteliselt ei vaata jah vene kanaleid
              asjata sa ei jää vaheajaks ETV+ kanalile venekeelset AK-d vaatama

              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                ETV sporditoimetus on korruptsiooni ja konformismi meisternäide meie kõigi ees.

                Meil on diktor, spordihuviline, nimetagem teda Aidaks. Kes väidetavalt on ekspert alal X, kuid keda ei lasta kommenteerima ala X, sest tal ei ole selleks siiski võimekust.

                Eksisteerib ingroup, seltskond, seda maksumaksja raha eest. Vegeteerivaid "spetsialiste", kelle spetsiiflise valdkonna teadmatus tsunfti ja üldsuse poole on kaetud kui "ja-no-me katame kõiki alasid ja lihtsalt ei jõua eelarve puudujäägi tõttu".

                See on reaaalselt kriminaalne, et sellised lohhid, kellest iga suvaline spordihuviline inimene oleks sporditeadlikum, töötavad teie kõigi raha eest ETV sporditoimetuses.

                Kommentaar


                  8HW deep tehke parem kokkuvõte, julgustan teid. Hommikul arutleme.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Sport.err.ee on Eesti keelne striim ETV+ peal olevale mängule alati.
                    Kõlab huvitavalt. Tänan igaks juhuks ette ja järgmine kord proovin!
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust
                      ETV sporditoimetus on korruptsiooni ja konformismi meisternäide meie kõigi ees.

                      Meil on diktor, spordihuviline, nimetagem teda Aidaks. Kes väidetavalt on ekspert alal X, kuid keda ei lasta kommenteerima ala X, sest tal ei ole selleks siiski võimekust.

                      Eksisteerib ingroup, seltskond, seda maksumaksja raha eest. Vegeteerivaid "spetsialiste", kelle spetsiiflise valdkonna teadmatus tsunfti ja üldsuse poole on kaetud kui "ja-no-me katame kõiki alasid ja lihtsalt ei jõua eelarve puudujäägi tõttu".

                      See on reaaalselt kriminaalne, et sellised lohhid, kellest iga suvaline spordihuviline inimene oleks sporditeadlikum, töötavad teie kõigi raha eest ETV sporditoimetuses.
                      Panid minu mõtted parematesse sõnadesse. Pohlakism levib ka ERRis

                      Kommentaar


                        Selle ETV porri lõpuni on 18 päeva ja siis kogu see kamp vaatab vesise suuga pealt järgmisi EM ja MM - e. Nende tampimine käib aastast aastasse ja midagi ei lähe paremaks vaid nüüd on ikka puhta puccis. Tõsi, naiste suurvõistlusi vist saavad jätkata.

                        Kommentaar


                          Võttis aega, aga vinguviiulid hakkavad vaikselt häälde saama.

                          Kommentaar


                            Lame ja arusaamatu kriitika. Siin-seal viskab ikka kirveid sisse aga minu meelest on turniiride spordikommentaar igati hea, stuudiokülalised asjalikud(Vladimir Vassiljev!) ja kaaskommentaatorid enamasti heal levelil( uutest nägudest Jürgenson, Pähn). Samas, kes millele keskendub, mina jälgin ikkagi mängu ennast.
                            Kui arvate, et ülekanded post-ETV hüppelise tasemetõusu teevad, siis julgen pisut kahelda. Vähemalt Viaplay peaks olema hoiatav näide.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kas sa mõne muu riigi ülekandeid oled vaadanud, kasvõi Soome . ETV on sellest kõigest sajandi kaugusel. Tädi Maali ja onu Heino jaoks vb tõesti sobib.. Sporditoimetuse juht on amatöör, stuudioemand on lihtsalt nali . Kas mäletad MM alagruppide loosimist? See mida Kalkun & Hunt seal tegid, see oli ülipiinlik . Kui ekspert räägib seda, mida sa niikuinii tead, siis mis selle mõte on ? " Äää,eee, ma arvan, et Saksa on tugev " Tra küll jää koju, kui muud ei oska öelda

                              Kommentaar


                                Rootslastel on samuti kolm jutustajat pluss saatejuht, kommentaarid ja videoanalüüs. Sisuliselt sama. Ainsa erandina on neil reporterid ka Kataris kohal.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X