320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kivisild on selgelt väga teadlik jalgpallist. Võrreldes näiteks Sarapiga. Kuigi ma olin liiga palju joonud, et tema mõtteid jälgida, aga see on pigem minu kui tema viga. Vist.

    Kommentaar


      No Kivisild oskab paremini seletada.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Õhtune komm oli päris hea. Eks Kuusk seal ajas nimesid sassi, aga muidu kõik okei

        Kommentaar


          Ma pole Kivisilda kaua kuulnud ja varem olin ta suhtes üsna kriitiline, aga eilse kommentaari eest saab küll viie. Asjatundlik on ta alati olnud, nüüd on ka kunagine kuivus ära kadunud, viskab rohkem mõnusat kildu ja tunneb ennast vabamalt. Mõningad stampväljendid veel on jutu sees (kompaktsus ja blokid), aga kellel poleks. Kuusk on ka hingega asja kallal, kuigi paar kraadi võiks tuure isegi maha võtta, sest suure õhinaga lähevad mõnikord kohe kõik asjad täitsa sassi nagu puder ja kapsad. Aga üldiselt täiendavad teineteist ilusti, minu meelest oli eile küll vaat et turniiri siiani parim kommentaar.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Muidu oli ju Kivisild täitsa ok, aga minu jaoks oli täitsa müstika, et sellisel profil ei tekkinud isegi kahtlust, et äkki oli Poola värav suluseisust.
            Vähemalt ta seda sõnades ei väljendanud.

            Kommentaar


              Kuuse Priit ja Janno Kivisild on kõige parem kommentaatoripaar kogu ETV's ja vist ka kogu Eestis

              Kommentaar


                Ei saa jätta nokkimata seda "kollast kaarti", mis Kalkuni sõnul Chivu sai
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  ilmselt sai selle eest, et itaalastele posti lõi. Ja kui neile värava lööd siis on punane soolas

                  Kommentaar


                    Kalkun teeb edusamme "MA ÜTLEKSIN NIIMODI.ET"... paarkorda aint,muidu polegi väga viga täna.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      nagu ta oleks ainuke inimene maailmas, kel parasiitväljend on

                      Kommentaar


                        Kalkun sai ORGASMI!

                        Nüüd me teame, kelle poolt Kalkun on!

                        EDIT: Kalkun: Nutt tükib peale???
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Iga kord kui keegi itaalastest on Rumeenia kastis, siis kohe Kalkunpoiss karjub, et pennal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lock Vaata postitust
                            Kuuse Priit ja Janno Kivisild on kõige parem kommentaatoripaar kogu ETV's ja vist ka kogu Eestis
                            Vaidleks vastu. Minu arust on kommentaatoripaar Kruus - Kivisild parem.

                            Selgelt oli aru saada kelle poolt tänane kommentaatorire paar + Lemsalu olid.

                            Kommentaar


                              ei tea seda tv6 värki. Kahjuks pole võimalust vaadata. Aga üldiselt on Kivisild hea klassiga abikommentaator, kes seletab paljud mänguolukorrad nii lahti, et lihtinimene saaks ka midagi aru.

                              Kommentaar


                                kas tõesti on Dirk Kuyt hääldus Dirk KÄUT? ei tahaks väga uskuda... aga ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X