320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chris Vaata postitust
    Minu arust vägagi ok kommentaar on täna. Kaljuveeri statistika korrutamine ja mõned keele sõlmeminekud on igatahes parem kokkuvõttes kui Kalkuni "kuidas öelda" jne aeglane molutamine. Abikommentaatorina Zelinski on ka finaaliks väga hea, just selline elav ja kommenteerib mängu, finaali polekski vaja mingit Kivisilla taktikajura. Stuudioseltskond ka mõnus - Kannikut üle pika aja tore näha
    Näita tisse.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Närvipinget on kommentaatorite positsioonile tunda.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        ''Ja võtame nüüd kõik ühe lonksu,et Klose valu leevendada''
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Väiksekasvuline Silva pikakasvulise Metzelderi vastu.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Khm, Zelinski oma suurte jalgadega
            slimm.ee

            Kommentaar


              Kaljuveeri paluks enam finaale mitte kommenteerima panna. Jube.
              Parem oleks lausa üldse, vaid stuudio kommentaatoriks jääda, mitte laivi teha.

              Tema väidete pidev korrutamine leierdamine on JUBE! isegi minule, kes ma rohkem mängule keskendun, kui tema jutule.

              Kommentaar


                täiega närvi ajab kui mõni kommentaator ütleb nime valesti, näiteks Phillipp Lahm ütleb Jens Lahm. või portugali äär bosingwa ütleb bosilwa või veel näiteks üks santi cazorla ütles Sarap, santi cazola

                Kommentaar


                  Algselt postitas rain. Vaata postitust
                  täiega närvi ajab kui mõni kommentaator ütleb nime valesti, näiteks Phillipp Lahm ütleb Jens Lahm. või portugali äär bosingwa ütleb bosilwa või veel näiteks üks santi cazorla ütles Sarap, santi cazola

                  Mind ajavad närvi sinusugused postitajad.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Jens Lahm oli mingi aeg isegi Jürgen Lahm
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      VING VING VING!
                      Selline iga väikese asja üle norimine hakkab juba pinda käima.
                      Täitsa ok oli täna minu arvates. Kuigi enne mängu olin veidi skeptiline, siis tundus, et finaali jaoks üsnagi õige valik.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Pujol...

                        Ma lihtsalt huvi pärast küsin, kuidas Puyoli õige hääldamine peaks olema?
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Alguses häiris see, et kui külmkappi kallal käisin ja seega seljataga teleka poole olin, siis need emotsioonid. Natukene liiga ülid olid. Oleksid võinud natukene vaiksemalt alguses võtta, sest päris iga pealelöök nüüd värav ei ole, aga jah.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Täna mul viskas vahepeal täiesti üle see meeste pikkuse korrutamine. Kaljuveer ei leidnud muud statistikat üles ja siis toppis igale poole vahele kui pikk keegi on. Positiivne oli Zelinski kommentaar.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mind ajavad närvi sinusugused postitajad.
                              Mind sinusugused ja nüüd saada mind igalepoole.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                                Mind sinusugused ja nüüd saada mind igalepoole.

                                Mine Kalju teemasse.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X